Kochani, dzielimy się z Wami niezapomnianymi chwilami, które mieliśmy przyjemność przeżyć od 28 czerwca do 1 lipca w Strefie NGO podczas tegorocznego Open’er Festival. Nasze stoisko było miejscem niezapomnianych spotkań, które dały nam możliwość podzielenia się z Wami naszą pasją i celem fundacji – spełnianiem dziecięcych marzeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu, którzy podzielili się z nami swoimi marzeniami oraz osobom, które wpłaciły pieniądze na spełnienie marzeń naszych Podopiecznych. Każda, nawet najdrobniejsza, kwota przybliża nas do zrealizowania ich najskrytszych marzeń. Dziękujemy także Pani Paulinie Neugebauer, koordynatorce Strefy NGO, za nieustanne wsparcie i opiekę, jaką okazała nam podczas trwania wydarzenia oraz Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej, która wsparła nas drobnymi upominkami dla uczestników festiwalu. Jesteśmy wdzięczni innym fundacjom oraz stowarzyszeniom, które miały przyjemność być obecne w tegorocznej Strefie NGO. Wasze projekty i działania są niezwykle ważne, a rozmowy, które odbyliśmy, pełne inspiracji. Dziękujemy za możliwość podzielenia się doświadczeniami i pomysłami.

Mamy nadzieję, że nasze drogi znów skrzyżują się na Open’erze 2024 i będziemy mieli kolejną szansę spotkać się z Wami, aby móc podzielić się pasją i wspólnie spełniać dzięcięce marzenia!