Z ogromną radością udaliśmy się do trójmiejskich szpitali, by z pomocą pluszaków, gier i puzzli wyczarować uśmiechy na twarzach małych, dzielnych Pacjentów. Udało się! Byliśmy świadkami mnóstwa radości, a misie znalazły swoich przyjaciół. Odwiedziliśmy dzieci ze szpitali:

  • oddziałów hematologicznego i onkologicznego Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku,
  • Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku,
  • Szpitala im. M. Kopernika w Gdańsku,
  • Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie,
  • Szpitala Miejskiego im. Św. Wincentego a Paulo w Gdyni,
  • Wojewódzkiej Poradni Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku,
  • Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku.

Kochane Dzieci, nasi Bohaterowie, życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymamy za Was kciuki!

Serdecznie, z całego serca, dziękujemy: Szkole Podstawowej nr 83 w Gdańsku, Szkole Podstawowej nr 84 w Gdańsku, Szkole Podstawowej nr 1 w Gdańsku, Szkole Podstawowej nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdańsku, Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku, International School of Gdansk, Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Armii Krajowej 1 w Sopocie, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni, Szkole Podstawowej nr 37 w Gdyni, Szkole Podstawowej nr 20 w Gdyni, Szkoła Podstawowa nr 35 im. kpt Stanisława Kosko w Gdyni, Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie, Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie, I Liceum Ogólnokształcącemu w Tczewie, II Liceum Ogólnokształcącemu w Tczewie, Szkole Podstawowej nr 1 w Tczewie, Szkole Podstawowej Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie, Szkole Podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach, Gminnego Przedszkola im. Juliana Tuwima w Straszynie; Tuptusie Rotmanka, Oddziały przedszkolne w ZSO nr1 w Pruszczu Gdańskim, Przedszkole Niepubliczne Żyrafa, Przedszkolu nr 56 w Gdyni, Leroy-Merlin ul. Szczęśliwa Gdańsk i Oliwa, firmie KBI PROJEKT Sp. z o.o., CKiS Postomino, Poradni Psychologiczo-Pedagogicznej KID; Pani Patrycji Rozparze, Pani Małgorzacie Król oraz innym prywatnym Darczyńcom.