Dzięki uprzejmości organizatorów Balu Radiowca, mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu.

Uroczystość ta, nie tylko była okazją by zjednoczyć radiowców. Zjednała również tego dnia serca gości, którzy swoją radością dzielili się z podopiecznym fundacji. Na balu zbieraliśmy bowiem fundusze na spełnienie marzenia Patryka- szesnastolatka marzącego o konsoli DJ’a. Pragnienie chłopca wywołało spore zainteresowanie. Wiążę się w końcu z pasją muzyczną- jakże bliską osobom pracującym w radiu. Organizatorzy imprezy przeprowadzili również licytację dla naszego marzyciela.

Bal Radiowca przebiegał w miłej atmosferze, którą współtworzyli artyści występujący na scenie. Ważnym i ekscytującym wydarzeniem było wręczanie nagród w kilku kategoriach– tzw. Radiofonów. Gratulujemy laureatom statuetek, a wszystkim gościom życzymy spełniania marzeń. Zarówno na gruncie zawodowym , jak i prywatnym.

Pragniemy gorąco podziękować organizatorom Balu Radiowca, a w szczególności Panu Bartoszowi Kańtochowi. Dziękujemy za wiarę w siłę marzeń. Determinacja w spełnianiu pragnienia o tym, by zorganizować tego typu wydarzenie, a także ogromne zaangażowanie w realizacji marzenia Patryka są godne podziwu i uznania.