Fundacja Mam Marzenie już po raz czwarty organizuje zbiórkę pluszaków, zabawek i materiałów plastycznych, które trafią do małych pacjentów przebywających w szpitalach. Wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na dzień 25 listopada.

W tym dniu wraz z Rzecznikiem Praw Dziecka p. Markiem Michalakiem i Ochotniczą Strażą Pożarną będziemy wręczać zebrane dary chorym dzieciom przebywających w szpitalach.

Zbieramy NOWE, fabrycznie zapakowane: maskotki, zabawki, gry planszowe, puzzle, materiały plastyczne, jak również słodycze z długim terminem ważności. W trosce o zdrowie i życie pacjentów z bardzo niską odpornością, a nawet jej brakiem, nie możemy przekazać używanych maskotek, zabawek czy innych przedmiotów.

Zbiórka trwa do 16 listopada.

Zebrane rzeczy należy dostarczyć w dniu 17  listopada od godziny 9.00 do 19.00 do Szkoły Podstawowej nr 341 w Warszawie, ul. Oławska 3 (Bemowo) do p. Jacka Owczarza – opiekuna Samorządu Szkolnego. Istnieje możliwość  wysyłki kurierem, prosimy, aby przesyłka doręczona była nie  później niż 17 listopada.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z:
Marzena Śledź – wolontariusz Fundacji Mam Marzenie – tel. 575 115 878, e-mail: marzena.sledz@mammarzenie.org

Dziękujemy za chęć pomocy i wszelką życzliwość z Państwa strony.