13 marca w teatrze Palladium, o godzinie 19 odbędzie charytatywny koncert oddziału warszawskiego Fundacji Mam Marzenie. Będzie to wspaniała okazja do tego, by wspólnie z wolontariuszami, przyjaciółmi, sponsorami i podopiecznymi fundacji spędzić miło czas i zaczerpnąć inspiracji płynących z tekstów Wojciecha Młynarskiego. A pomogą nam w tym tacy artyści jak: Alicja Majewska, Magda Umer, Jacek Bończyk, Andrzej Lampert, Jan Młynarski oraz studenci i doktoranci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Twórczość znanego tekściarza jest przepełniona liryzmem i emocjonalnością. Skłania do refleksji, ale też wywołuje na twarzy uśmiech i wzbudza nadzieję. Gdy słyszymy takie słowa:

„Jutro ciekawi mnie ogromnie
Jest szansą, która wszystko zmienia,
Dlatego nie spisuję wspomnień
Ale notuję swe marzenia…”

to odbieramy je tak, jakby były napisane właśnie dla naszych marzycieli. To idea, z którą wolontariusze odwiedzają chore dzieci w całej Polsce – wszystko jest możliwe, ale do głosu trzeba dopuścić wiarę w spełnienie marzeń, ciekawość i otwartość na kolejny dzień
I właśnie takie przesłanie będzie płynąć do nas wraz z głosem wspaniałych artystów, wśród dźwięków Orkiestry Symfonicznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Magiczny wieczór poprowadzi Tomasz Kammel.
Przyjdźcie i napełnijcie swoje serca dobrą energią, pomagając tym samym w spełnieniu marzeń naszych podopiecznych.

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/mlynarski-mniej-znany/
Kiedy- 13.03.2020, godz.19
Gdzie- Teatr Palladium, Złota 9