Na to wydarzenie czekaliśmy 10 lat! Gdy w 2009 roku poznaliśmy niezwykłe marzenie Ani, nie mieliśmy świadomości, że będzie nam ono towarzyszyć przez kolejną dekadę. To niedzielne popołudnie było wyjątkowe!

 

Gdy Księgarnia Wrzenie Świata zapełniła się gośćmi, ku zdziwieniu Ani i wszystkich zgromadzonych drzwi Kawiarni przekroczyła Ambasadorka FundacjiMałgorzata Kożuchowska. Przywitała się z naszą Marzycielką i jako pierwsza miała przyjemność nabyć książkę oraz dostać autograf!

Po wszystkich zdjęciach Ania zajęła miejsce przy stole i zaczęła opowiadać o swojej powieści. „Królestwo” jest połączeniem wątków historycznych i fantastycznych.  Ariana, następczyni tronu Błękitnego Królestwa to nie jest kolejna księżniczka z bajki. Nie czuje, żeby pasowała do świata, z którego pochodzi. Wydarzenia z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Na przekór wszystkim decyduje się podążyć własną drogą i wyrusza na przygodę. Chce sama napisać swoją historię. Okoliczności jednak nie wydają się być sprzyjające. Dodatkowo jej kuzynka, czarna owca rodziny, usilnie pragnie przypomnieć o swoim istnieniu.

Ania opowiedziała nam o swojej książce oraz o okolicznościach w jakich powstawała. Był tort i oklaski, a kolejka zainteresowanych nabyciem książki ciągnęła się aż po same drzwi Wrzenia Świata. Wszyscy wytrwale oczekiwali momentu, aż będą mogli zamienić parę słów z autorką.

Na samym końcu gratulacje i dyplom spełnionego marzenia wręczyła nasza Ambasadorka. Wyściskała Anię, zachęciła do wiary w marzenia i spełniania kolejnych.

 

 

O czym dokładnie jest książka? Możecie się przekonać, jest do nabycia na Fundacyjnym Charytatywni Allegro:
charytatywni.allegro.pl/krolestwo-anna-winiarska-i10663732
Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na realizację marzenia Wiktora o napinanym suficie z chmurami.
Filmik z realizacji marzenia Ani znajdziecie na grupie Przyjaciół o.Warszawa, zapraszamy!