16 i 18 grudnia udaliśmy się odpowiednio do Dziecięcego Szpitala Klinicznego i Instytutu Matki i Dziecka na świąteczne spotkanie z naszymi podopiecznymi.

Jako że w gości nie wypada przychodzić z pustymi rękami, mieliśmy ze sobą samochód pełen magicznych rzeczy, które wywołały szczere uśmiechy na twarzach mniejszych i większych dzieciaków. Zabawa jak zawsze podczas tego typu spotkań była przednia – dzieci cieszyły się zarówno z wizyty, jak i prezentów – wierzymy, że trafiły one w ich gusta.

Niecodzienną oprawę miała wizyta w IMiDzie, w której udział wzięli strażacy z JRG 8 KM PSP m. st. Warszawy. Jako że w natura poskąpiła śniegu, pomogli oni Mikołajowi dotrzeć do szpitala, a potem dostać się na trzecie piętro – tam w świetlicy oczekiwały już dzieci. Choć operacja logistyczna była skomplikowana – Mikołaj dostał się na balkon w specjalnym koszu, umocowanym do strażackiej drabiny – zakończyła się pomyślnie. Do zobaczenia za rok.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy przygotować upominki – nie byłoby to możliwe bez ludzi i firm, którzy bezinteresownie wsparli naszą inicjatywę. TIM Film Studio, Prószyński i S-ka, FILM CASS Entertainment Group, Warszawska Firma Wydawnicza, Fonografika, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, pracownicy firmy Teleperformance, pani Izabela Natasza Czapska – dziękujemy.

 

Dziękujemy darczyńcom:

mikolajki-2013-warszawa-sponsorzy