Ponad siedemdziesięciu polskich artystów zechciało wesprzeć małe i duże marzenia podopiecznych FUNDACJI MAM MARZENIE uczestnicząc w projekcie Aukcja Marzeń! Zostań właścicielem wyjątkowych dzieł sztuki i spełnij marzenia dzieci z chorobami zagrażającymi życiu. Celem projektu jest połączenie świata sztuki z pomaganiem. Wierzymy, że piękno i dobro idą z sobą w parze.

Aukcja charytatywna na platformie online Domu Aukcyjnego DESA Unicum od 11 do 25 marca 2020 roku.

Warsztaty dla architektów wnętrz: 6 marca 2020 r., godz. 18.00-20.00, ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury, pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, Warszawa.

AUKCJA MARZEŃ to projekt organizowany przez Fundację Mam Marzenie i partnerów wśród których znajduje się dom aukcyjny DESA UNICUM, Studio.O. i Fundacja Vox-Artis. Aukcja Marzeń jest projektem społecznym mającym na celu popularyzację polskiej sztuki najnowszej w społeczeństwie oraz zebranie środków finansowych niezbędnych na pokrycie kosztów realizacji marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie – dzieci z chorobami zagrażającymi życiu tj. nowotwory czy mukowiscydoza.

Wierzymy, że sztuka tworzona przez Artystów ma niesamowitą moc czynienia świata lepszym Światem, w którym warto oddać się wyobraźni i marzeniom.