W imieniu wolontariuszy i podopiecznych Fundacji serdecznie dziękujemy Aquparkowi i Bobolandii za możliwość zorganizowania kwesty, a tym samym za pomoc w spełnieniu marzeń chorych dzieci.

Dziękujemy wszystkim klientom parków za życzliwość i hojność.

Dziękujemy, że potraficie docenić siłę marzeń!

Wszyscy klienci, którzy 21 listopada odwiedzą Aquapark, będą mieli możliwość nagrania życzliwych pozdrowień video, które zostaną wyemitowane w piątek na fanpage’u.

Uchwalony w roku 1973 w Stanach Zjednoczonych, jako wezwanie do pokoju w odpowiedzi na wojnę Jom Kippur między Izraelem a Egiptem. Do dziś 21 listopada funkcjonuje jako dzień pod nazwą „World Hello Day„. Zwyczaj podchwyciły inne kraje – dziś obchodzony jest w 180 krajach i stanowi idealną okazję, aby zamanifestować chęć pokoju na świecie.

We Wrocławiu Dzień Życzliwości będzie obchodzony po raz ósmy. W tym roku do życzliwych przyłączą się dwa największe parki rozrywki we Wrocławiu: Bobolandia oraz Aquapark. 21 listopada rozpocznie się w tam Życzliwy Weekend połączony z kwestą na rzecz Podopiecznych wrocławskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Wszyscy goście, którzy w tych dniach odwiedzą Park Wodny i Bobolandię, będą mogli poznać i spełnić marzenia chorych dzieci.

Znajdź się wśród życzliwych!

http://www.fakt.pl/mieszkancy-wroclawia-pomagaja-chorym-dzieciom,artykuly,429668,1.html