Czy zaczyna Was ogarniać świąteczny nastrój? Jeśli tak, jeśli już myślicie o świątecznym stole i prezentach, a w pracy, w domu czy na uczelni nucicie świąteczne melodie, to mamy dla Was nie lada propozycję!

W dniach 9-24 grudnia 2013 r. na www.allegro.pl będą się odbywały aukcje charytatywne. Sprawcie przyjemność swoim bliskim i zróbcie im niespodziankę kupując fant. Wpiszcie w wyszukiwarce Allegro: 3F2013 (co jest skrótem od 3 Fundacje 2013) i zobaczcie, co na Was czeka. Pojawią się przedmioty atrakcyjne, unikatowe, niespotykane, a nawet te, które de facto przedmiotami nie są.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną podzielone między 3 organizacje charytatywne:

💚 Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
💚 Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
💚 Fundację Mam Marzenie

Te trzy fundacje łączy to, że pomagają ciężko chorym dzieciom: Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową dba o dzieci, które walczą z nowotworem, Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci cierpiące na choroby zagrażające ich życiu, a Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci troszczy się o dzieci, którym nie można przywrócić już zdrowia.

Często organizacje te współpracują ze sobą. Tak było w przypadku Daniela, który leczył się onkologicznie pod opieką Fundacji Na Ratunek. Nie udało mu się wyzdrowieć, ale został podopiecznym FWHdD, a jego marzenie spełniła FMM.