W czasie pandemii, poza myciem rąk i unikaniem wirusa, chcemy robić coś więcej. Wrocławski oddział FMM działa jeszcze prężniej, a co ważniejsze, nasi Marzyciele nie przestają marzyć :)

W ostatnim czasie kilku z naszych wolontariuszy udało się odwiedzić klinikę Przylądek Nadziei. Dzięki pomocy członków Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową na oddział onkologii trafiły paczki pełne najróżniejszych zabawek.

Odbyliśmy także kilka wideokonferencji, na których zaplanowaliśmy kolejne działania i wspólnie doładowaliśmy fundacyjne baterie ;) W nasze szeregi wstąpili również nowi wolontariusze, z czego jesteśmy bardzo dumni, a obostrzenia społeczne nie przeszkodziły nam w przeprowadzeniu szkolenia online i zapoznania kandydatów z zasadami działania Fundacji.

Na bieżąco odbywane są rozmowy na Zoomie z naszymi dzielnymi Wojownikami, po to by podarować im uśmiech i przyjrzeć się ich życzeniom. O ile poznanie marzenia drogą internetową nie należy do łatwych zadań, to nie jest to niemożliwe! 

W naszym oddziale ruszyła także produkcja maseczek ochronnych, ze sprzedaży których dochody przekazane zostaną na działalność Fundacji.

Mimo trudnej sytuacji, chęć czynienia dobra nie ustaje. Nie poddajemy się. Poświęcamy swój czas, działamy i wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu świat stanie się lepszy. Łączymy nasze siły.

Razem lepiej, sprawniej, skuteczniej, wszak mamy marzenia do spełnienia!