Cóż to był za dzień!

Sobota, 12 czerwca 2021 r., finał akcji „Uwolnij książkę i podaruj dzieciom nadzieję”. Poranek wolontariusze Fundacji Mam Marzenie zaczęli od szykowania atrakcji dla małych… i dużych. Każdy z przybyłych mógł tu znaleźć coś dla siebie – książki o różnej tematyce, pluszaki, klocki Linden, disneyowskie maseczki, kolorowe warkoczyki oraz bańki mydlane, które cieszyły oko nie tylko tych najmłodszych. Pojawiło się nawet stanowisko zmywalnych tatuaży!

Do południa promienie słoneczne umilały czas wszystkim uczestnikom akcji.️ Odwzajemnione uśmiechy przybyłych napełniały radością, a rozmowy z osobami chcącymi wesprzeć nasze wydarzenie pokazywały, jak wielu dobrych i życzliwych ludzi mamy wokół siebie. W pewnym momencie jednak ciemne chmury postanowiły przysłonić sprzyjające nam słońce, a na ziemi pojawiły się pierwsze krople deszczu. Całe szczęście, że udało się ocalić przed ulewą pozostałe perełki przygotowane na to wydarzenie, czego nie można powiedzieć o wolontariuszach, którzy później zmoknięci, pełni emocji stali pod jednym, dużym parasolem, przeczekując deszcz️. Z pewnością ten dzień będziemy długo wspominać. Choć tego dnia finał naszej akcji trwał krócej niż planowaliśmy, to jedno jest pewne: nic nie ładuje baterii tak jak działania niosące dobroć, a my zrobiliśmy krok do przodu, aby spełnić marzenie bohaterek tego wydarzenia – Angeliki i Patrycji o wyjeździe do Rzymu. 

Nie możemy tutaj zapomnieć także o naszych patronach akcji, bez których wydarzenie to by się nie odbyło. Zatem chcieliśmy z całego serca podziękować za pomoc, zaangażowanie i dobroć:

✅ Patronat Honorowy Prezydenta Wrocławia

✅ Patronat Honorowy Prezydenta Gorzów Wielkopolski

✅ Hotel HP Park Plaza Wrocław

✅ HotSpot

✅ Wrocław i jesteś na bieżąco

✅ Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

✅ Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp.

✅ Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

Dziękujemy!