Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że z początkiem grudnia 2011 roku wrocławska spółka AB S.A. – największy dystrybutor sprzętu IT oraz elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo – Wschodniej – nawiązała współpracę z naszą Fundacją.

W ramach tej współpracy firma AB będzie cyklicznie spełniać marzenia naszych Podopiecznych. Jeszcze w grudniu nieoczekiwanie ziściły się najskrytsze sny 12 letniej Kamili. W najmniej oczekiwanym momencie otrzymała wymarzony XBOX 360 Kinect, dzięki któremu będzie mogła uczyć się tańca. To był bardzo ważny moment dla Kamili, ponieważ kocha tańczyć, a jej choroba nie pozwoliła jej kontynuować zajęć w grupie. Dzięki AB, dziewczynka znów może realizować swoje pasje.

AB S.A. to również producent alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek marki TB Print. Postanowiliśmy włączyć do naszego Programu Partnerskiego TB Partner opcję wspólnego spełniania marzeń wraz z klientami TB Print – mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.Klient zamiast upominku z katalogu nagród przekazuje swoje punkty na rzecz Fundacji. Następnie TB Print dodaje drugie tyle punktów od siebie. Chcemy wspólnie z naszymi partnerami spełniać marzenia. Dzięki takiej inicjatywie w dawanie szczęścia najmłodszym będzie zaangażowana nie tylko jedna firma, ale również jej partnerzy handlowi. To ciepła i bardzo ciekawa inicjatywa, która przede wszystkim promuje ideę niesienia dobra, dając nadzieję na lepsze jutro.

Wkrótce zakończy się również nasza pierwsza wspólna akcja bożonarodzeniowa – TB Paka dla Dzieciaka. W zeszłym roku wraz z naszymi klientami ufundowaliśmy świąteczne paczki wychowankom Domu Dziecka w Bierutowie. Nasz autorski pomysł bardzo się spodobał więc postanowiliśmy zintensyfikować działania i do współpracy zaprosiliśmy Fundację Mam Marzenie – mówi Zbigniew Mądry. Po latach pracy wiemy jedno, nic na świecie nie zastąpi uśmiechu dziecka, któremu spełniają się najskrytsze marzenia, dlatego zrobimy wszystko, żeby tych uśmiechów było jak najwięcej – komentuje współpracę z Fundacją Zarząd AB S.A.