Wrocławski Oddział Fundacji Mam Marzenie przedstawia swoją nową wolontariuszkę – Marzenkę. Marzenka jest bardzo ciepła, uwielbia się przytulać i od razu zaskarbia sobie sympatię każdego, kogo spotka.

Tym razem w takim wspaniałym, kolorowym gronie odwiedziliśmy najmłodszych pacjentów Oddziału Kardiologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Z naszymi jesiennymi drobnymi prezentami trafiliśmy idealnie w ich gust. Pyszne jabłka z naturalnego sadu dostarczyły im mnóstwa witamin, a kasztany, żołędzie i szyszki okazały się strzałem w dziesiątkę. Spotkanie upłynęło nam na przemiłych rozmowach o marzeniach i tworzeniu zwierzaków-cudaków ze skarbów jesieni, oczywiście przy nieocenionej pomocy naszych wolontariuszy.

Mamy nadzieję, że to popołudnie dostarczyło pacjentom i ich rodzicom tak wyjątkowych emocji jak nam – wolontariuszom i dało dużo dobrej energii na dalszy pobyt w szpitalu.

Dziękujemy personelowi Szpitala za możliwość odwiedzin na oddziale, a przede wszystkim dziękujemy nieocenionej firmie Maskotkolandia, dzięki której Marzenka jest z nami!