Wziąć udział w Triatlonie Iron Man i ukończyć najbardziej prestiżowe zawody triatlonowe na świecie to marzenie Dawida Sybilaka z Wrocławia. Jedynym pełnoprawnym organizatorem wyścigu jest WTC (World Triathlon Corporation). W każdym ze startów bierze udział od kilkuset do kilku tysięcy zawodników, organizowane są na dystansach: 3,86 km– pływanie, 180,2 km– jazda na rowerze i 42,195 km– bieg.

Trzeba mieć w sobie ogromną pasję i determinację, żeby podołać takiemu wyzwaniu i już sam udział w zawodach wart jest podziwu. Tymczasem Dawid Sybilak zasługuje na jeszcze większy szacunek- swój start dedykuje Dominikowi, podopiecznemu Fundacji Mam Marzenie.

Fundacja Mam Marzenie pomaga w realizacji marzeń dzieci w wieku od 3 do 18 lat chorujących na choroby zagrażające życiu. Powstała 14 czerwca 2003 r. z inicjatywy Piotra Piwowarczyka. Na początku funkcjonowała w Krakowie, Warszawie i Poznaniu. Obecnie liczy 16 oddziałów na terenie całego kraju. Pierwszym sukcesem fundacji było spełnienie marzenia Bogusi. Cierpiąca na łamliwość kości dziewczynka dzięki wsparciu finansowemu ludzi dobrej woli odwiedziła Disney World na Florydzie.

Mali Marzyciele mają różne życzenia. Wielu, z racji kłopotów zdrowotnych , marzy o laptopie lub komputerze z dostępem do Internetu. Inni liczą m.in. na podróż zagraniczną, spotkanie z idolem, sprzęt fotograficzny czy konsolę do gier.

Z ogromną wdzięcznością powtarzamy zawsze, że nasza działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie wspaniałomyślność sponsorów i darczyńców. Przez 11 lat udało nam się spełnić ponad 5300 rozmaitych marzeń. Za każdym spełnionym marzeniem stoi osoba lub grupa osób, instytucja czy firma, która wsparła nas finansowo lub ofiarowała nam swój czas, zaangażowanie, świadczyła usługi.

Każdy z nas ma marzenia, każdy dąży do ich realizacji- to jest jak powietrze, motyle w brzuchu… każdy czuje to na swój sposób. Jednak jest wspólny mianownik: dla każdego jest to energia do życia!

Akcja wsparta przez Fundację Mam Marzenie, która od dziś otrzymuje oficjalnie nazwę „POWER of DREAMS, KM for DOMINIK” ma na celu zrealizowanie marzenia Dominika częściowo dzięki realizowanego marzenia Dawida.

Marzenie Dominika – domowe studio nagrań, koszt 1500 zł

Marzenie Dawida – ukończenie zawodów Triatlonowych Iron Man w Zurychu, dystans 226 km

WSPÓLNY MIANOWNIK: Każdy z Was ma szanse przynajmniej „wirtualnie” wziąć udział w zawodach Iron Man Triathlon w Zurychu 27.07.2014 r.

Jak? To proste! Wpłacając skromne (minimum) 7 zł na konto Fundacji, oczywiście na poczet marzenia Dominika, każdy ze sponsorów znajdzie się na koszulce i fladze. Aby to się zadziało, wpłaty dokonane muszą być do 20.07.2014 r.- tak, aby wszystko dograć logistyczne.

Dziękujemy, Dominik i Dawid

WPŁATY W ZŁOTÓWKACH

💚 numer konta w banku ING: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
💚 Fundacja Mam Marzenie, ul. św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
💚 tytuł przelewu: Wrocław Dominik studio

WPŁATY W EURO

💚 numer konta w banku ING:
IBAN: PL 52 1050 1445 1000 0023 1934 9425
💚 BIC/SWIFT: ING BP LPW
💚 Fundacja Mam Marzenie, ul. św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
💚 tytuł przelewu: Wrocław Dominik studio

Dodatkowe informacje znajdziecie tu:
💚 oficjalny fanpage
💚 Marzyciel Dominik
💚 Facebook Fundacji Mam Marzenie
💚 film promujący Iron Man