Koncert Magia Marzeń jest realizacją pragnienia jednego z Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, Mateusza. Chłopiec, zakochany w muzyce, pragnął związać z nią swoją przyszłość. Marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miało być nagranie własnego utworu. Jedna z Marzycielek, Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, a do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór Wspomnienia dla Mateusza. Niestety, Mateusz i Natalia odeszli zbyt wcześnie.

Wolontariusze FMM postanowili mimo wszystko spełnić marzenie chłopca, nagrywając jego piosenkę. 29 marca 2010 r., podczas pierwszej edycji koncertu, marzenie to zostało zrealizowane.

Historia Mateusza jest tylko jednym z wielu dowodów na to, że warto mieć marzenia i je realizować. Dlatego dla podtrzymania pamięci o Mateuszu, Natalii i innych Marzycielach, Fundacja Mam Marzenie organizuje kolejne koncerty w różnych miastach Polski stanowiące kontynuację idei pierwszej Magii Marzeń.

22 listopada 2015 r. przypada X edycja Dnia Życzliwości- to idealny czas na pierwszy wrocławski Koncert Magii Marzeń. Tego dnia serdecznie zapraszamy na godz. 18:00 do klubu Nietota przy ul. Kazimierza Wielkiego 50 we Wrocławiu.

Koncert rozpoczniemy tradycyjnie utworem Wspomnienia, a wykona go Beniamin, chłopiec, a w zasadzie już młody mężczyzna, który marzył o gitarze.

To jednak nie wszystko! Na scenie zapewniamy moc atrakcji i wspaniałych gości. Wystąpią: Lech Janerka, Ala Janosz i Bartek Miarka, Tomasz Nitribitt i Mateusz Słowiński, Zespół Me Myself And I– to będzie wyjątkowa okazja zobaczyć i posłuchać zespołu w nowym składzie. Ponadto, obędzie się aukcja cennych przedmiotów podarowanych od znanych wrocławian.
Śledźcie stronę wydarzenia, sukcesywnie będziemy uchylać rąbka tajemnicy.

Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 25 zł w przedsprzedaży. Bilety będą dostępne w klubie Nietota. Istnieje też możliwość elektronicznej rezerwacji cegiełki- o szczegóły prosimy pytać mailowo: kornelia.szytel@mammarzenie.org

W dniu koncertu cegiełki będą też dostępne przy wejściu. Liczba miejsc ograniczona. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na realizację marzeń naszych Podopiecznych.