Kochani Marzyciele, ich Rodziny, Pomocnicy oraz wszyscy Przyjaciele! Właśnie zakończyliśmy akcję LISTY OD POMOCNIKÓW ŚW. MIKOŁAJA!

W tym roku przerosła nasze oczekiwania. W wydarzenie włączyło się ponad 100 osób, a samych listów otrzymaliśmy ponad 300… Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek to powiemy, ale dzięki koronawirusowi zdaliśmy sobie sprawę, że kilometry nie istnieją. Dotarły do mnie listy zarówno z okolic Wrocławia, jak i z nadmorskiego Sławna, spod czeskiego Rudyszwałdu, stolicy Małopolski-Krakowa czy wielkopolskiej Piły, Pleszewa i Poznania, a także z Nysy i- uwaga, uwaga- ANGLII! Oprócz tego dołączyły do nas osoby z TikToka, które przesyłały swoje maile z różnych zakątków Polski.

We wszystko zaangażowały się zarówno osoby prywatne, jak i organizacje oraz szkoły. Mało tego, nawet aktorzy popularnego serialu Lombard. Życie pod zastaw,  dołożyli swoją cegiełkę!

Chcielibyśmy bardzo podziękować:
💚 Szkole Podstawowej nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy, a w szczególności mojej Mamie, która wspomogła naszą akcje już kolejny raz ❤️
💚 Studium Musicalowemu CAPITOL
💚 Liceum Ogólnokształcącemu nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu i Zuzannie Madurskiej, która dzielnie czuwała nad organizacją
💚 Instytutowi Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego – studentom psychologii (tryb wieczorowy), którzy dowiedzieli się o naszej inicjatywie od Aleksandry Kruszewskiej ❤️
💚 Kolektywowi Twórczemu Pawlacz i Julii Stasze, która podzieliła się informacją o akcji w grupie
💚 studentkom dietetyki i promocji zdrowia Dolnośląskiej Szkoły Wyższej


W szczególności chcielibyśmy podziękować Basi Ubysz, Marii Paskudzie, Martynie Piskozub, Rafaeli Maruskiej, Kindze Krywult, Marice Klarman, Agnieszce Kenig, Mai Redzie, Mai Frejtag, Patrycji Błach i Julii Madej. Musimy docenić także mojego Brata, który dzielnie sortował listy.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pomoc i szczere chęci. Jesteście wspaniali! To dzięki Wam na twarzach naszych Marzycieli zagościł uśmiech!
Akcja nie przebiegłaby tak sprawnie, gdyby nie najwspanialsze: Magda, Daria, Andżelika, Paulina.

Napływają do nas pierwsze wiadomości o doręczonych listach. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy rozpakują swoje koperty! Dlatego kochani Marzyciele, jeśli jeszcze nie sprawdziliście swoich skrzynek pocztowych, już wiecie co musicie zrobić!!!

SKŁADAMY TEŻ OGROMNE PODZIĘKOWANIA PANU KURIEROWI Z LUBINA, KTÓRY DOBROWOLNIE, PO GODZINACH PRACY ZAWIÓZŁ PRZESYŁKĘ DO NASZEGO MARZYCIELA MIKOŁAJA! 💚

autor wpisu: Daria Englot, wolontariuszka o. Wrocław Fundacji Mam Marzenie, inicjatorka akcji