W mikołajkową sobotę nasi wolontariusze, na zaproszenie Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji Arawashi, udali się do podwrocławskich Siechnic, gdzie odbywały się Zawody Mikołajkowe w Karate WKF. Brały w nich udział dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które dawały z siebie wszystko na matach w tajemniczo brzmiących konkurencjach kihon i kata.

Wolontariusze, oprócz dopingu młodych sportowców, mieli możliwość opowiedzenia ich rodzicom o działalności Fundacji Mam Marzenie oraz idei spełniania marzeń, a także przeprowadzenia drobnej kwesty na rzecz naszych Podopiecznych. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się nasze fundacyjne balony, które umilały im oczekiwanie na swój start w zawodach i cukierki, które z pewnością dodały mnóstwo energii. 💚

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie, a wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w karate, zachęcamy do odwiedzenia Klubu Karate Sanbon w Siechnicach współpracującego ze Stowarzyszeniem Sportu i Rekreacji Arawashi, gdzie zajęcia prowadzi Pan Łukasz Klujew, licencjonowany trener Polskiego Związku Karate, zawodnik kadry narodowej, wielokrotny medalista turniejów europejskich.