W sobotę 25 września lekarze z Centrum Medycznego SuperMed będą bezpłatnie i bez skierowania badać dzieci. Wszystko to w ramach Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, akcji organizowanej od dwunastu lat przez Fundację Mam Marzenie.

Tego dnia w 16 miastach w Polsce, w tym we Wrocławiu, rodzice mogą przyjść z dzieckiem do wybranej placówki, gdzie specjalista przebada pociechę. 

Wymagana jest rejestracja telefoniczna: 533 535 369 lub  71 366 18 43

Dwanaście lat temu jeden z Marzycieli, Krystian, zapragnął aby przebadać jego przyjaciół i znajomych ze szkoły. Jak motywował „aby nikt nie cierpiał tak jak On”. To dopiero robi wrażenie. Po spełnieniu tego marzenia, wolontariusze poruszeni pomysłem postanowili, corocznie organizować podobną akcję na cześć wspomnianego marzenia. Dzień, w którym organizowana jest akcja okrzyknęli hucznie Ogólnopolskim Dniem Marzeń.

Za każdym marzeniem chorego dziecka kryje się historia jego diagnozy. Wolontariusze wysłuchują ich z pokorą i szacunkiem, niejednokrotnie przekonując się, że gdyby badania profilaktyczne mogły zostać wykonane wcześniej udałoby się uniknąć ciężkiego leczenia dzieci. 

Konsultacje medyczne odbędą się bezpłatnie, wystarczy wcześniejsza rejestracja telefoniczna!

💚 USG bioderek – poradnia preluksacyjna

💚 poradnia wad klatki piersiowej u dzieci

💚 konsultacje dermatologiczne– ocena znamion u dzieci

💚 konsultacje urologa dziecięcego

💚 konsultacje fizjoterapeutyczne – noworodki i wady klatki piersiowej

💚 poradnia wad postawy (godz. 12:00-16:00) 

💚 konsultacje chirurga dziecięcego (godz. 12:00-16:00)

Każdy rodzic będzie miał również możliwość osobistej rozmowy z lekarzami, rozwiania swoich wątpliwości i zasięgnięcia porady specjalistów.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania dzieci.