Co roku 4 maja na całym świecie obchodzony jest Dzień Gwiezdnych Wojen, tym razem do akcji przyłączył się również nasz oddział!

Święto Star Wars jest doskonałą okazją by spełnić czyjeś marzenie i przekazać mu odrobinę mocy do walki z chorobą. Tym razem przedstawiamy światu 3-letniego Olivera, fana żółtego koloru i traktorów, którego największym marzeniem jest własny komputer stacjonarny z kierownicą.

Choć Imperium upadło już wiele lat temu, Ciemna Strona Mocy nigdy nie przestała dążyć do zakłócenia pokoju w Galaktyce. Ostatnio do walki przyłączył się dzielny Rycerz Jedi Oliver. Nasz mały bohater na co dzień toczy bitwy o to, co najważniejsze – zdrowie i przyszłość. Choć ma dopiero 3 lata, Moc jest w nim silna. Biorąc przykład z Mistrza Yody wie, że wzrost nie ma znaczenia. Liczy się zaangażowanie i wewnętrzna siła. Tak jak Luke Skywalker ma na swoim koncie już kilka zwycięstw, ale żeby przywrócić spokój swojej planecie potrzebuje Waszej pomocy, jesteście jego jedyną nadzieją! Oliver marzy o własnym komputerze stacjonarnym z kierownicą. 

Nieważne, czy stoisz po Jasnej, czy Ciemnej Stronie Mocy, dołącz do naszych darczyńców i pomóż spełnić marzenie małego Olivera! W tym celu zajrzyj na naszą zbiórkę na portalu zrzutka.pl

A tutaj znajdziesz krótki film o naszym Marzycielu – https://youtu.be/OXko1loBLwA