21 czerwca Wolontariusze Oddziału Wrocławskiego Fundacji Mam Marzenie przy ogromnej pomocy Policji Wrocławskiej, Wolontariuszy Fundacji Dr Clown, Agaty Skowrońskiej z Gio, Pani Moniki Poniatowskiej z DAH Społem i MASPEX-u oraz Wolontariuszy z firmy naszej sponsorki – Pani Agaty Miniewicz pojawili się w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, aby wraz z dziećmi – pacjentami wszystkich oddziałów- przywitać lato.

Radości było mnóstwo, przede wszystkim dlatego, że Podkomisarz Adam Witiw przyjechał z muzykami Orkiestry Dętej Komendy Wojewódzkiej Policji, którzy pięknymi, radosnymi dźwiękami uatrakcyjnili święto. Pani Podinspektor Katarzyna Wawrzyniak przybyła z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, ponieważ zdradziliśmy tajemnicę o tym, że jedna z naszych Marzycielek przebywająca w klinice obchodziła poprzedniego dnia urodziny. Chcieliśmy, aby poczuła się bardzo wyjątkowo. Wiedzieliśmy już wcześniej, że dziewczynka w dorosłym życiu chce zostać policjantką, ale po co czekać tak długo? Wspaniali funkcjonariusze zorganizowali uroczyste pasowanie Martynki na policjantkę! 💚

Po koncercie i specjalnym prezencie urodzinowym dla Martynki wyruszyliśmy wraz z Komisarzem Lwem w odwiedziny do dzieci, które nie mogły wyjść z sal. Każde dziecko mogło zadawać pytania, odpowiadać na zagadki, otrzymywać prezenty, balony i słodki poczęstunek. Nie zabrakło ciast, soczków i kakao. Dzieci nadstawiały buzie do malowania, rozwiązywały zagadki, wpatrywały się z zachwytem w magiczne sztuki wolontariusza – czarodzieja.
Nie zapomnieliśmy o personelu medycznym, który także otrzymał ciasta specjalnie upieczone przez wolontariuszki.

Dziękujemy z całego serca wszystkim, bez których nie moglibyśmy zorganizować tego święta i bez których mali i więksi pacjenci kliniki nie przeżyliby tak radosnego dnia:

💚Pani Profesor Alicji Chybickiej
💚Personelowi Medycznemu oraz wszystkim pracownikom Kliniki
💚Panu Podkomisarzowi Adamowi Witiwowi z Orkiestrą Dętą Komendy Wojewódzkiej Policji
💚Pani Podinspektor Katarzynie Wawrzyniak wraz z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu
💚Wolontariuszkom Fundacji Dr Clown
💚Pani Agacie Miniewicz oraz wolontariuszom z jej firmy
💚Agacie Skowrońskiej i Gio
💚Pani Monice Sidor-Poniatowskiej z DAH Społem Sp. z o.o.
💚firmie MASPEX