Wrocławska spółka AB S.A. – największy dystrybutor sprzętu IT oraz elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo –Wschodniej towarzyszy Fundacji Mam Marzenie od 2007 roku, spełniając dziecięce marzenia oraz organizując akcje, dzięki którym podopieczni Fundacji, pochodzący z najbardziej potrzebujących rodzin, otrzymują wyjątkowe paczki.

Już pierwsza, wspólnie przeprowadzona akcja – TB PAKA DLA DZIECIAKA zakończyła się ogromnym sukcesem. Paczki trafiły do Marzycieli z najuboższych rodzin, a spółka zdecydowała się na cykliczne powtarzanie akcji w kolejnych latach. Pomoc dzieciom w trudnej sytuacji przynosi zawsze dużo pozytywnych emocji.

Dzięki życzliwości Zarządu Spółki AB S.A. oraz partnerom marki TB Print oraz marek TB Energy, TB Clean, TB Touch i TB, po raz czwarty rodziny, w których dzieci są nieuleczalnie chore lub cierpią na choroby zagrażające życiu otrzymały wyjątkowe i troskliwie przygotowane paczki.

Bardzo cieszymy się, że możemy liczyć na współpracę z tak wyjątkowymi ludźmi, jacy pracują dla i z firmą AB.S.A. – mówi wolontariuszka wrocławskiego oddziału FMM, Alicja Siatka. – Początki jej były naprawdę wyjątkowe. W 2007 roku opiekowałam się chłopcem, który spędzał bardzo dużo czasu w klinice i marzył o własnym, stacjonarnym komputerze, dzięki któremu mógłby projektować bajki. Sam wymyślał ich fabułę i pięknie opowiadał. Poszukiwałam kogoś, kto pomógłby nam spełnić to marzenie i napisałam do przedstawicieli AB S.A. Odpowiedź przyszła szybko, Tomek otrzymał wymarzony komputer, który przywiozła i pomogła zainstalować pracownica firmy. Radości i wzruszeń było mnóstwo. Myślę, że w ten sposób zachęciłam wspaniałych ludzi pracujących w tej wyjątkowej firmie, aby wspierali nasze działania i nieśli radość dzieciom, cierpiącym na choroby zagrażające ich życiu.

W codziennej pracy i w pogoni za jak najlepszymi jej efektami bardzo łatwo jest zapomnieć, co tak naprawdę w życiu jest ważne. AB S.A. już od 25 lat z sukcesem realizuje swoje plany biznesowe. Nie zapominamy jednak o tych, którzy potrzebują pomocy. Potwierdzamy tym samym, że społeczna odpowiedzialność biznesu to nie tylko kolejne zapisy w strategii firmy, ale przede wszystkim realne działania, które niosą radość i pomoc – mówi Patrycja Gawarecka, dyrektor sprzedaży i marketingu AB S.A.

Nic nie zastąpi uśmiechu dziecka, któremu spełniają się najskrytsze marzenia, dlatego cieszymy się, że mamy możliwość współpracować ze wspaniałymi osobami, pomagającymi nam te uśmiechy wywoływać. Dziękujemy!