W ubiegłą sobotę 23 marca, dzięki zaproszeniu od Centrum Handlowego Auchan Bielany, nasi wrocławscy wolontariusze wzięli udział w niesamowitym spotkaniu pod hasłem „Pomagam, bo lubię!”. Podczas wydarzenia można było poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego – fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

Tego dnia wszyscy mieszkańcy Wrocławia mieli okazję dowiedzieć się, czym na co dzień zajmują się organizacje pożytku publicznego (OPP), na rzecz których można przeznaczyć 1% podatku. Dodatkowo przygotowano specjalne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Znakiem rozpoznawczym naszej ekipy w zielonych koszulkach były fundacyjne balony i lizaki, które zdecydowanie przyciągnęły uwagę najmłodszych, którzy nie zawsze są tak do końca zainteresowani zakupami z rodzicami. ;) Bardzo chętnie korzystali z zajęć plastycznych rozwijających kreatywność maluchów poprowadzonych przez naszych wolontariuszy i przelewali swoje pomysły na papier. Rodzice dowiedzieli się, jak za pomocą prostych narzędzi i ćwiczeń zadbać o potencjał dzieci. W tym czasie mogliśmy również opowiedzieć im o działalności FMM, o tym jak pięknie jest spełniać marzenia i zachęcić do przekazywania 1% podatku podczas rocznych rozliczeń podatkowych.

Termin składania rocznych deklaracji podatkowych zbliża się wielkimi krokami i warto zadbać żeby nasz 1% się nie zmarnował. KRS Fundacji Mam Marzenie to 0000 17 71 37.