Wśród kilkunastu przedmiotów przygotowanych na aukcję największym powodzeniem cieszyły się kieliszki do martini z kryształkami Swarovskiego podarowane na aukcję przez Almi Decor, a także ceramika – rzeźba „Zaklęte miasteczka” artystki Jolanty Kasińskiej oraz ceramiczna kula przygotowana na licytację przez wrocławską artystkę Małgorzatę Kujawską.

Bezkonkurencyjne okazało się pióro z kancelarii Sejmu, które – specjalnie na aukcję Fundacji Mam Marzenie – przywiózł z Warszawy poseł PO Roman Kaczor. Poszło pod młotek za ponad 2000 złotych! Uczestnicy balu docenili też przedmioty z autografami – zaciekle licytowali esej Czesława Miłosza „Zniewolony umysł” z podpisem noblisty oraz czapeczkę Roberta Kubicy z autografem rajdowca. Swoich właścicieli – i to w dobrej cenie – znalazły grafiki: niemieckiej artystki Eugenii Jeger oraz opolskiego satyryka, grafika i scenografa Andrzeja Czyczyły, a także bombka, którą własnoręcznie ozdobiła Katie Melua.

Dziękujemy:

💚organizatorom balu: Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, Stowarzyszeniu Sędziów Polskich IUSTITIA oddział we Wrocławiu, Zrzeszeniu Prawników Polskich oddział we Wrocławiu
💚załodze Hotelu Mercure Panorama i firmie Wróblewska Event za pomoc w przygotowaniach do aukcji i jej przeprowadzeniu
💚firmie Centrum Profesjonalnej Poligrafii SPEED Sp. z o.o. we Wrocławiu za wydrukowanie katalogu aukcyjnych przedmiotów
💚wszystkim, którzy przekazali fanty na licytację