W sobotni poranek wyruszyłyśmy z Wrocławia na kolejny etap turnieju siatkówki plażowej, który odbywał się w Jeleniej Górze. Miłośnicy tej dyscypliny sportu zorganizowali w wielu miastach w Polsce kolejne etapy rozgrywek wiodące do finału w Wilkasach.

Ponieważ sportowcom bardzo spodobała się idea Fundacji Mam Marzenie, postanowili zaprosić nas do współpracy i wspólnej zabawy. Mimo iż aura nie dopisywała, ponieważ tuż po godzinie 10:.00 wraz z turniejem rozpoczęła się ulewa, wszystkim dopisywał dobry humor, a uśmiech nie schodził nikomu z twarzy. Organizatorzy przygotowali dla nas namiot w Strefie Animacji, skąd miałyśmy widok na rozgrywki mężczyzn i tor przeszkód dla zawodników chcących sprawdzić swą sprawność fizyczną. Spotkałyśmy się ze sporym zainteresowaniem Fundacją i jej działalnością, dlatego chętnie odpowiadałyśmy na pytania i zachęcałyśmy do wolontariatu.

Dziękujemy organizatorom za przemiłą atmosferę, okazaną nam życzliwość i chęć współpracy z Fundacją Mam Marzenie. Życzymy samych pogodnych rozgrywek, nie tylko w siatkówce plażowej.