Pracownicy AB S.A. współpracują z Fundacją Mam Marzenie nieprzerwanie od 2011 roku. W tym czasie wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych i nawet niewielki gest może pomóc drugiemu człowiekowi zapomnieć o bólu i trudnościach towarzyszących ciężkiej chorobie, zwłaszcza jeśli tym człowiekiem jest bezbronne dziecko, zmagające się z zagrażającą życiu chorobą.

Doskonale pamiętamy nasze pierwsze spełnione marzenie – 12-letnia Kamila marzyła o konsoli Xbox 360. Wydaje się, że to bardzo zwyczajne marzenie każdego nastolatka, jednakże w perspektywie ciężkiej choroby dziewczynki, której wielką miłością jest taniec, zwykły Xbox podczas pobytu w szpitalu staje się przepustką do rozwijania pasji. Niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że warto marzyć, w marzeniach drzemie ogromna moc i że warto czekać aż się spełnią, bo nie tylko w spełnianiu, ale już w samym oczekiwaniu jest coś magicznego, co odpędza choć na chwilę codzienne smutki i troski. Każde spełnione marzenie daje dzieciom dodatkową siłę do walki z chorobą, a nam – pracownikom AB- dodaje skrzydeł.

W grudniu 2013 r. pracownicy AB otrzymali nagrodę „Marzenka 2013”, która jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Takie inicjatywy jak Fundacja Mam Marzenie są piękne i niezwykle potrzebne. Najbardziej poruszające jest w nich to, że efekty nie są przeliczane na złotówki, ale na bezcenne, dziecięce uśmiechy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za docenienie naszych starań. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy pomagać podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. To nie tylko ogromna satysfakcja, ale również radość, że możemy wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych. Z pewnością uda nam się wspólnie z Fundacją spełnić jeszcze niejedno dziecięce marzenie.