Fundacja Mam Marzenie od 17 lat spełnia marzenia dzieci w wieku od 3 do 18 lat, których dzieciństwo naznaczyła choroba zagrażająca życiu. Działając przez tyle lat udało nam się wywołać aż 8900 dziecięcych uśmiechów, co oznacza, że każdego dnia gdzieś w Polsce, co najmniej jedno ciężko chore dziecko zapomina o chorobie i ograniczeniach i cieszy się beztroską, realizując swoje pasje, zwiedzając, spotykając wymarzoną gwiazdę czy też po prostu otrzymując upragnioną rzecz.

Wierzymy, że spełnianie najskrytszych marzeń dzieci ma moc terapeutyczną, wnosi w życie ich i ich rodzin magię i radość, a tam, gdzie nie ma już nadziei na wyzdrowienie, pozwala znaleźć ukojenie i przeżyć wspólnie z najbliższymi radosne chwile. Fundacja Mam Marzenie opiera się w 100% na wolontariacie, jednak nasze działania nie byłyby możliwe bez ludzi o wielkich sercach – naszych Darczyńców. Zostań jednym z nich – pomóż nam zebrać środki na spełnianie marzeń Marzycieli dolnośląskiego oddziału FMM i wyczaruj uśmiech na twarzy naszych podopiecznych.

Wystarczy kliknąć w poniższy link, wystawić jakiś przedmiot lub dokonać zakupu i w ten sposób wesprzeć naszą fundacyjną skarbonkę: https://allegrolokalnie.pl/zbiorka/spelnianie-marzen-dzieci-cierpiacych-na-choroby-zagrazajace-ich-zyciu-z-fundacja-mam-marzenie-lx7