11 czerwca na Stadionie Wrocław odbył się pierwszy charytatywny turniej tańca organizowany przez Szkołę Tańca Flashdance Wrocław! To niesamowita akcja, które żyje w naszych sercach po dzień dzisiejszy.

Wydarzenie podzielone było na dwie części. Pierwsza z nich rozpoczęła się od występu Kuby Zaborskiego, następnie na scenie pojawili się tancerze wykonujący układy hip-hop, disco i freestyle. Wśród osób oceniających występy znaleźli się: Klaudia Antos, Joanna Rudnicka, Michał Kalcowski, Łukasz Doliński oraz Branko Bielopotocky. Ostatnim punktem pierwszego bloku był występ grupy operowej Sonori Ensemble.

Już chwilkę później na stadionie pojawili się uczestnicy drugiej części turnieju. Najpierw miały miejsce pokazy projektów autorskich (burleska, balet oraz tango argentyńskie) a następnie punkt kulminacyjny przedsięwzięcia- Bachata Guinness Challenge. Cała sala wypełniła się osobami tańczącymi bachatę. Tym oto akcentem zakończył się dzień pełen wrażeń.

Podczas wydarzenia organizatorzy wspomogli podopiecznych Stowarzyszenia Ostoja oraz Fundacji Mam Marzenie! Dzięki Street Meet udało się nam zebrać ponad 8500zł na spełnianie marzeń dzieci! Dodatkowo, dwa marzenia zostały spełnione w niezwykłej oprawie podczas wydarzenia: Miłosz otrzymał wymarzony komputer, a Piotruś Xboxa!

Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w to przepiękne przedsięwzięcie a w szczególności Państwu Robertowi i Marlenie Baranom, właścicielom Szkoły Tańca Flashdance Wrocław, która była głównym organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia!