Na wstępie Fundacja Mam Marzenie pragnie serdecznie podziękować spółkom AB S.A., TB Print oraz ich klientom i partnerom marki za wspaniałą akcję na rzecz podopiecznych Fundacji.

TB Paka dla Dzieciaka zakończona sukcesem!

W grudniu ubiegłego roku rozpoczęliśmy współpracę z wrocławską firmą AB S.A. – dystrybutorem sprzętu IT oraz producentem alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych TB Print. Nasza pierwsza wspólnie przeprowadzona akcja bożonarodzeniowa – TB Paka dla Dzieciaka zakończyła się ogromnym sukcesem!

Akcja TB Paka to autorski pomysł AB, który spotkał się dużym odzewem w pierwszej edycji. W związku z tym, zdecydowaliśmy się w tym roku na wspólne zintensyfikowane działania. Tegoroczne paczki trafiły do rodzin naszych Podopiecznych.

Dzięki dużemu zaangażowaniu przyjaciół marki TB Print udało się zebrać ogromną sumę pieniędzy, za którą zakupione zostały przybory szkolne, pościel, ręczniki, odzież, akcesoria kuchenne, środki czystości oraz chemia gospodarcza dla najuboższych rodzin z województwa dolnośląskiego, których dzieci przebywają pod opieką Fundacji Mam Marzenie.

,,Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na drugą edycję TB Paki, pomogliśmy w tym roku 12 rodzinom w województwie dolnośląskim” – mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.-,,Akcja cieszyła się ogromna popularnością wśród naszych klientów i partnerów handlowych. Klienci, którzy zakupili produkty TB Print o wartości co najmniej 500 zł netto na jednej fakturze od 1 do 23 grudnia, ufundowali świąteczne paczki podopiecznym Fundacji Mam Marzenie” – cieszy się Zbigniew Mądry.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym, spółce, Klientom i Partnerom marki TB Print oraz wszystkim tym, którzy wspierali naszą akcję na portalu Facebook oraz blogu Officewarriors.pl. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach również będziecie z nami!