25 czerwca o godz. 18:00 w Filharmonii Wrocławskiej odbędzie się niecodzienny koncert wrocławskich szkół muzycznych połączony z wystawą prac malarskich. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, które pomogą w realizacji marzenia jednego z Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Uczniowie z wrocławskich szkół muzycznych zagrają dla trzyletniego Olafa. Chłopiec jest Podopiecznym wrocławskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia dzieci walczących z chorobami zagrażającymi ich życiu. Olaf chciałby wraz z rodzicami pojechać do Legolandu, a naszym marzeniem jest móc jak najszybciej zrealizować Jego życzenie. Mamy nadzieję, że dzięki ofiarności osób, które zdecydują się uczestniczyć w tym niezwykłym koncercie, uda nam się uzbierać niezbędną kwotę i uszczęśliwić kolejnego Marzyciela – mówi Alicja Siatka, koordynatorka wrocławskiego oddziału Fundacji. Organizatorem przedsięwzięcia są uczniowie z wrocławskich szkół muzycznych oraz uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu, których prace będzie można podziwiać w ramach specjalnej wystawy.

AKTUALIZACJA: Podczas zbiórki udało się zebrać 926,24 zł. Wszystkim, którzy pomagali zarówno fizycznie i duchowo, jak i wsparli nas finansowo, serdecznie dziękujemy!