Z okazji 10-lecia istnienia Fundacji Mam Marzenie oraz pierwszego dnia lata, wolontariusze oddziału wrocławskiego postanowili odwiedzić wszystkie dzieci i rodziców przebywających aktualnie w Klinice.

Nie zabrakło również atrakcji przygotowanych przez wolontariuszy z Berek.pl, którzy wspierają nas już od wielu lat i Pani Agaty Szydłowskiej, która jest nie tylko Sponsorką naszego oddziału, ale już od kilku lat pomaga nam w niesieniu radości naszym Podopiecznym wraz z wolontariuszami firmy Google. Akcję uświetniły występy grup tanecznych. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, ochotę, siły i radość w sobie i pomogli nam zorganizować oraz spędzić wspólnie z dziećmi ten upalny, ale jakże piękny dzień.

Dla wszystkich dzieci z okazji 10-lecia istnienia Fundacji Mam Marzenie podarowaliśmy również drzewko marzeń, na którym zawiesić można swoje najskrytsze marzenia, a także podzielić się z innymi, tymi już spełnionymi. Drzewko na razie jest młode, więc musi szybko rosnąć, aby pomieścić na sobie te wszystkie marzenia.

Od pacjentów i pracowników dostaliśmy zwrotnie laurkę z podziękowaniami 💚