Ruch spełniania marzeń powstał dzięki ludziom z całej Polski, których połączyła idea bezinteresownej pomocy choremu dziecku i jego rodzinie. To na wolontariuszach opiera się cała struktura naszej organizacji i to oni są jej ambasadorami w swoim środowisku. Jeśli chciałbyś zaangażować się w działalność naszej organizacji, przejść odpowiednie szkolenie w zakresie procedur spełniania marzeń i pozyskiwania funduszy na ten cel – dowiedz się jak działa nasz wolontariat w Twoim mieście. Dane kontaktowe znajdziesz w sekcji Wolontariat.

Czy chciałbyś zmienić świat? Czy w głębi serca wierzysz, że warto dzielić się dobrem lub może po prostu szukasz wartościowego zajęcia? Niezależnie od wieku masz otwarte serce i głowę pełną pomysłów? Ta wiadomość jest skierowana do Ciebie. 

Fundacja Mam Marzenie to miejsce, gdzie spełniamy marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezwykłych chwil, które pozwolą choć na moment zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Tutaj poznasz, że dając, również otrzymujesz, dowiesz się, jak podarować gwiazdkę z nieba i co to jest podróż za jeden uśmiech. Z nami złowisz złotą rybkę i poznasz ducha, który mieszka w lampie Alladyna. Bo marzyć to znaczy wierzyć, że się wydarzy. Jeśli chcesz spróbować wolontariatu, nie ma lepszego miejsca, pełnego optymizmu i wiary, że wystarczy tylko mocno chcieć.

Fundacja Mam Marzenie to organizacja dla osób ciekawych świata, lubiących kontakt z drugim człowiekiem, empatycznych, ale także lekko szalonych i obdarzonych wyobraźnią – nie bojących się podejmować nieznanych zadań i chętnie wyruszających na wyprawę marzeń. Osób odpowiedzialnych i sumiennych, które potrafią pracować w grupie i chcą budować zespół marzeń. 

Z Fundacją Mam Marzenie:

* sprawisz, że świat będzie piękniejszy,

* rozwiniesz swoje kompetencje,

* uwierzysz w swoje możliwości,

* poznasz nowych ludzi, którzy z czasem staną się Twoimi przyjaciółmi,

* wyrwiesz się z codziennej rutyny.

Wystarczy zrobić pierwszy krok: 

Dołącz do nas! Wypełnij ankietę zgłoszeniową: https://www.mammarzenie.org/wolontariat/

Skontaktuj się z:

Białystok
Agnieszka Andrzejewska
515 199 627
Agnieszka.Andrzejewska@mammarzenie.org

Bydgoszcz
Marta Januszewska
515 199 625
marta.januszewska@mammarzenie.org

Gorzów Wielkopolski
Iwona Stankiewicz
515 199 630
iwona.stankiewicz@mammarzenie.org

Katowice
Malwina Nędzyńska
515 199 621
malwina.nedzynska@mammarzenie.org

Kielce
Marcin Czerwiński
664 119 657
marcin.czerwinski@mammarzenie.org

Kraków
Anna Krzysztofek
515 199 620
anna.krzysztofek@mammarzenie.org

Lublin
Katarzyna Witkowska
515 199 623
katarzyna.witkowska@mammarzenie.org

Łódź
Ewa Michałkiewicz
515 199 624
ewa.michalkiewicz@mammarzenie.org

Olsztyn
Aleksandra Ludew
792 705 567
aleksandra.ludew@mammarzenie.org

Opole
Rozalia Kostarczyk-Szkwarek
509 150 133
rozalia.kostarczyk-szkwarek@mammarzenie.org

Poznań
Filip Bątkowski
515 199 631
filip.batkowski@mammarzenie.org

Rzeszów
Aneta Róg
515 199 952
aneta.rog@mammarzenie.org

Szczecin
Karolina Górska
515 199 626
karolina.gorska@mammarzenie.org

Trójmiasto
Marcin Skwiercz
503 090 907
Marcin.Skwiercz@mammarzenie.org

Warszawa
Anna Onyszkiewicz
515 199 622
anna.onyszkiewicz@mammarzenie.org

Wrocław
Stefan Machay
515 199 628
stefan.machay@mammarzenie.org

Dlaczego warto się do nas przyłączyć?

Bo dużo dajemy, ale i dużo zyskujemy. Poświęcamy czas i możliwości na coś najważniejszego. Dostajemy przyjaźń, uśmiech, uczymy się pokory i odpowiedzialności. Otrzymujemy także moc pozytywnych emocji, które sprawiają, że łatwiej dostrzec w życiu sens, łatwiej każdego ranka wstać z łóżka i zacząć nowy dzień, łatwiej znaleźć w sobie optymizm i pozytywną energię. I tak banalnie trochę, mamy poczucie, że komuś jesteśmy potrzebni.
Ela, wolontariuszka z Krakowa

Początkowo czułam się nieswojo, idąc do dziecka i jego rodziny w tak trudnym dla nich momencie i rozmawiając o „prozaicznych marzeniach”. Pomyliłam się. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że te „prozaiczne marzenia” są czymś bardzo ważnym dla marzyciela i jego rodziny. Potrafią dać tak wiele pozytywnej siły, uśmiechu, ciepła i radości. Sprawiają, że dziecko zapomina o swojej chorobie i swoich ograniczeniach. Zaczyna czuć, jakby fruwało nad ziemią, wie już, że może pokonać wszystko. Podczas bycia wolontariuszką nauczyłam się gospodarować czasem, poznałam wiele wspaniałych dzieci, rodziców i ludzi o wielkim sercu, bez których nie mogłabym spełnić marzeń. Zobaczyłam, że są osoby, które pomagają zawsze i wszędzie, które sprawiają, że ten świat jest dobry, a na pewno lepszy niż w mediach i telewizji. Dostarczyło mi to wielu wzruszeń i emocji, wielu obrazów ze spełnionych marzeń, które są ze mną zawsze i wszędzie. Zyskałam pewność siebie, przełamałam w sobie barierę bojaźni przed obcymi ludźmi. Wolontariat zdecydowanie dodał mi skrzydeł. Teraz wiem, że „chcieć” znaczy „móc”, że jeśli są tylko marzenia, dzieją się cuda.

Klaudia, wolontariuszka z Trójmiasta