Już 22 lutego o godzinie 10:00 w restauracji Halka na ul. Puławskiej 43 w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach nowego projektu Fundacji Mam Marzenie „Loża Ekspercka”. Spotkanie poprowadzi Prezes Fundacji Mam Marzenie Karolina Adamska wraz z coachem i przyjacielem Fundacji – Kamilą Rowińską.

„Loża Ekspercka” to pierwszy projekt Fundacji Mam Marzenie, który łączy ludzi, dotąd z fundacją niezwiązanych, wokół tematów fundacyjnych. Jest to projekt wyjątkowy, bo skupiający ludzi wyjątkowych. Nasi eksperci reprezentują różne obszary życia społecznego, tj. biznes, media, coaching, film. Wierzymy, że dzięki takiemu połączeniu ekspertów, wypracujemy dotąd nieodkryte ścieżki rozwoju dla Fundacji Mam Marzenie. Połączenie różnych paradygmatów, doświadczeń czy sposobów myślenia wniesie najszersze i najciekawsze spojrzenie na wyzwania Fundacji.

Pierwszym wyzwaniem jest wolontariat. Wspólnie zastanowimy się co w wolontariacie jest najbardziej pociągające, a co najmniej. Pomyślimy jak zachęcać ludzi do postaw empatycznych i otwartości na drugiego człowieka. Zapytamy ekspertów jak ich dziedziny życia zawodowego mogą zachęcać do wolontariatu.

Bardzo serdecznie dziękujemy restauracji Halka za bezpłatne użyczenie miejsca i lunch dla naszych gości!