„Za każdym razem, gdy książka trafia w kolejne ręce, za każdym razem, gdy ktoś wodzi po jej

stronach wzrokiem, z każdym nowym czytelnikiem jej duch odradza się i staje się coraz

silniejszy.” (Carlos Ruiz Zafón)

Począwszy od wakacji 2020 roku krakowski oddział Fundacji Mam Marzenie zbiera książki nowe bądź używane, które otulamy w szary papier, by nabrały nutki tajemniczości ;)
i ponownie oddajemy w dobre ręce przyczyniając się do spełniania marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Każda, zakupiona za symboliczną cegiełkę o minimalnej wartości 10 zł książka, przybliży nas do realizacji wielkich marzeń małych marzycieli!

Chcemy dać drugie życie zapomnianym książkom, uwolnić te, które długo czekają na półkach w księgarniach czy na domowych regałach, a dodatkowo wywołać przepiękne uśmiechy na twarzach naszych marzycieli!

Wśród oferowanych na sprzedaż książek znajdą się zarówno pozycje dla najmłodszych czytelników, jak również dla młodzieży czy dorosłych. Dysponujemy także lekturami specjalistycznymi, słownikami, publikacjami dla pasjonatów przeróżnych dziedzin.  Te ostatnie pozostawiliśmy nieotulone, aby każdy mógł wybrać to, co akurat przypadnie mu do gustu.

Książki można oddawać/kupować bezpośrednio w siedzibie fundacji przy ul. Św. Krzyża 7 w Krakowie, od poniedziałku do piątku od 9.00 do 14.00, najlepiej po wcześniejszym kontakcie z opiekunem Antykwariatu (marzena.kopa@mammarzenie.org).

Do udziału w akcji zachęcamy wszystkich chcących podzielić się książką i tych, którzy taką książkę chcieliby nabyć. Przekazując książki wspierasz:

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/

„Antykwariat” gościł dotychczas m.in. na:

Krakowskim Kiermaszu Książki 10-11 lipca 2021

Kraków Culture Summer 2021 

Corocznie podczas Dnia Marzeń w różnych oddziałach FMM