Od sze艣ciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbi贸rk臋 nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materia艂贸w plastycznych dla ma艂ych pacjent贸w oddzia艂贸w onkologicznych. Okazj膮 do przeprowadzenia zbi贸rki jest obchodzony 25 listopada Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Pluszowego Misia. W tym roku maskotki zbiera膰 b臋d膮 oddzia艂y: Bia艂ystok, Bydgoszcz, Gorz贸w Wielkopolski, Katowice, Kielce, Krak贸w, 艁贸d藕, Olsztyn, Opole, Pozna艅, Rzesz贸w, Szczecin, Tr贸jmiasto, Warszawa, Wroc艂aw.

25 listopada Prezydent Stan贸w Zjednoczonych Teodor Roosevelt udaje si臋 na polowanie. W jego trakcie postrzelony zostaje ma艂y nied藕wiadek. Przera偶one zwierz膮tko zostaje decyzj膮 Prezydenta uwolnione i wraca do lasu. 艢wiadek tego wydarzenia przygotowuje ilustracje uwolnionego przez prezydenta misia. Staje si臋 ona inspiracj膮 dla jednego z producent贸w zabawek do stworzenia pluszowej maskotki, kt贸ra otrzymuje imi臋 鈥濼eddy Bear鈥. Mi艣 podbija 艣wiat i staje si臋 ulubion膮 maskotk膮 dzieci oraz towarzyszy wspomnieniom z dzieci艅stwa wszystkim doros艂ym.

Udzia艂 w naszej akcji mog膮 wzi膮膰 wszyscy: osoby prywatne, szko艂y, firmy, instytucje pa艅stwowe. Wa偶ne, aby zbierane by艂 jedynie nowe maskotki, kt贸re mog膮 trafi膰 na oddzia艂y onkologiczne. U偶ywane maskotki nawet uprane nie b臋d膮 mog艂y trafi膰 do dzieci. Opr贸cz nowych maskotek mo偶na r贸wnie偶 przekazywa膰 gry planszowe, ksi膮偶ki oraz materia艂y plastyczne, kt贸re b臋d膮 przez kolejny rok wykorzystywane na zaj臋ciach plastycznych.

Zainteresowanych udzia艂em w akcji zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorami:

ODDZIA艁 OSOBA EMAIL TELEFON

Bia艂ystok

Barbara Szopa barbaraszop@gmail.com 600 383 826
Bydgoszcz Violetta Kowalczyk wioletta.kowalczyk@mammarzenie.org 723 223 666
Gorz贸w Wlkp. Joanna Grzybiak joanna.grzybiak@mammarzenie.org 691 946 966
Katowice Milena Krystek

milena.krystek@mammarzenie.org

502 459 130
Kielce Anna Kubat anna.kubat@onet.com.pl 883 419 585
Krak贸w Marcin Czerwi艅ski marcin.czerwinski@mammarzenie.org 883 664 444
艁贸d藕 aneta Rczkowska zanetarc@interia.pl 515 642 250
Olsztyn Przemys艂aw Kubiak przemyslaw@e-morag.pl 694 437 459
Opole Katarzyna P艂oszaj opole@mammarzenie.org 729 960 164
Pozna艅 Magda Goslar magdalena.goslar@mammarzenie.org 668 902 888
Rzesz贸w Paulina Mazurek-Osuch paulina.mazurek-osuch@mammarzenie.org 515 199 952
Szczecin Nikola Grzelak nikolagrzelak12-98@wp.pl 574 193 103
Tr贸jmiasto Joanna Werner joanna.werner@mammarzenie.org 502 432 672
Warszawa Anna Onyszkiewicz anna.onyszkiewicz@mammarzenie.org  
Wroc艂aw Milena Jaros milena.jaros@mammarzenie.org 783 928 994