Natalka została Księżniczką Roszpunką, Bartek wystąpił w roli Supermana, a Gabrysia stała się syrenką. Wszyscy zapozowali do wyjątkowej sesji zdjęciowej do Kalendarza Fundacji Mam Marzenie na rok 2017, który już teraz jest dostępny w serwisie Charytatywni.Allegro.pl to 30 zł.

Każda z 12 kart charytatywnego kalendarza przedstawia spełnione bajkowe marzenie. Weronika została księżniczką Elsą, Bartek wcielił się w rolę Supermana, Natalka zapozowała jako Księżniczka Roszpunka, Marcelinka stała się waleczną Muszkieterką, Ania wystąpiła w roli Myszki Minnie, Olaf przeobraził się z Szeryfa niczym z filmu Toy Story, Nataniel został Panem Samochodzikiem – Zygzakiem McQueen, Ania zapozowała w Krainie Marzeń, Szymek gościł w bajkowej krainie, Julka wcieliła się w rolę Królewny Śnieżki, Gabrysia wraz z siostrą została syrenką, a Frania odwiedziła Krainę Lodu i spotkała Annę i Elsę.

Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Mam Marzenie – spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Kalendarze można kupić na profilu fundacji na portalu Charytatywni.Allegro.pl: http://charytatywni.allegro.pl/kalendarz-fundacji-mam-marzenie-2017-i4029499