Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Mam Marzenie organizuje w serwisie charytatywni.allegro.pl – ogólnopolską aukcję internetową „Kolacja Marzeń”.

Aukcja odbędzie się między 30 listopada a 14 grudnia 2014 roku na koncie fundacyjnym (nick: mammarzenie). Zostaną na niej wystawione kolacje ze znanymi osobistościami ze świata muzyki, filmu, telewizji, publicystyki i rozrywki. Zwycięzca danej aukcji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby której licytację wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Opis gwiazdy, restauracji, i miasta w którym odbędzie się dana kolacja znajduje się opisie aukcji. Serdecznie zapraszamy.

Każda kolacja odbędzie się w miesiącach styczeń – marzec 2014 rok – po wcześniejszym ustaleniu terminu z gwiazdą (wyjątek: Marcin Gortat i o. Adam Szustak – informacja o dacie kolacji w opisie)

Zapoznaj się z regulaminem aukcji internetowej „Kolacja Marzeń”

Gwiazdy Kolacji Marzeń:

Małgorzata Kożuchowska — „L’enfant terrible”

Małgorzata Kożuchowska

 • GDZIE:

  W Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej.

 • Małgorzata Kożuchowska

  Ambasador Fundacji Mam Marzenie, popularna aktorka telewizyjna i teatralna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Ogromny sukces przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, m.in. „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, serial „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” czy „Prawo Agaty. Była laureatką wielu nagród. Otrzymała m.in. nagrodę warszawskiej Akademii Teatralnej dla absolwentki, która w 5 lat po jej ukończeniu osiągnęła najlepsze wyniki w zawodzie (1999).  Jest również laureatką „Złotej Kaczki” (2004) i „Telekamery” (2004).

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Małgorzatą, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina.
  Oferta kolacji na tej licytacji o wartości 500 złotych na dwie osoby składa się z dwóch 4-daniowych menu degustacyjnych (dwie przystawki, danie główne do wyboru i deser) oraz butelki rekomendowanego przez restaurację wina. Napoje bezalkoholowe wliczone w cenę.

 • Licytuj Kolację z Małgorzatą Kożuchowską »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-malgorzata-kozuchowska-i2125456263.html

Anna Starmach — Plac Nowy 1

Anna Starmach

 • GDZIE:

  W Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu – Plac Nowy 1

 • Anna Starmach

  Ukończyła słynną paryską szkołę kucharską Le Cordon Bleu, laureatka konkursu „Gotuj o wszystko” organizowany przez Dzień Dobry TVN. Autorka trzech książek kucharskich. W chwili obecnej jurorka programu telewizyjnego Masterchef. W TVN prowadzi także swój własny program „Pyszne 25”, a także jej pyszne poprawy można oglądać w poniedziałkowym Dzień Dobry TVN.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Anią, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Licytuj Kolację z Anią Starmach »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-ania-starmach-i2125480000.html

Barbara Kurdej – Szatan — Fusion

Barbara Kurdej – Szatan

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Fusion, mieszczącej się w hotelu Westin Warsaw

 • Barbara Kurdej – Szatan

  absolwentka PWST w Krakowie. Od 2008 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Grała również w Warszawie w Teatrze Muzycznym Roma w musicalu „Deszczowa piosenka” , charyzmatyczną postać Liny Lamont. Obecnie można ją oglądać na deskach Teatru 6 Piętro w spektaklu „Zagraj to jeszcze raz, Sam” i „Bromba w sieci” oraz w rożnych miastach Polski z Teatrem Gudejko w sztuce „Old Love”. W 2013 roku wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w popularnej serii spotów reklamowych. Od tej pory popularność Pani Basi wciąż rośnie – można ją oglądać między innymi w serialu „M Jak miłość” czy też od listopada na ekranie kin w „Dzień dobry, kocham Cię”.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Barbarą, która odbędzie się w Warszawie. Zwycięzca licytacji degustować będzie wraz z gwiazdą 3-daniowe menu w restauracji Fusion, która słynie z niecodziennych potraw łączących smaki europejskie z aromatami kuchni Dalekiego Wschodu. Szef Kuchni restauracji Fusion, mieszczącej się w hotelu Westin Warsaw, do swych kreatywnych dań zaproponuje również wino, które podkreśli doznania smakowe.

 • Licytuj Kolację z Barbarą Kurdej-Szatan »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-barbara-kurdej-szatan-i2125480006.html

Edyta Olszówka — Fusion

Edyta Olszówka

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Fusion, mieszczącej się w hotelu Westin Warsaw

 • Edyta Olszówka

  popularna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Ukończyła Wydział Aktorski PWSFTiT im. Leona Schillera w Łodzi. Popularność przyniosły jej role w serialach: „Samo życie” czy „Przepis na życie”. Na dużym ekranie pojawiła się m.in.: w „Spisie cudzołożnic”, „Strefie ciszy” „Pół serio” (nagroda jury za rolę komediową na FPFF w Gdyni), „Tam i z powrotem”, „Lejdis”, „Ślubach panieńskich”. Występowała na deskach warszawskich teatrów, m.in.: Ateneum, Powszechnego, Polonia i Komedia. Jej ostatnie głośne teatralne role to tytułowa „Wariatka”, „Klara”, „Kotka na gorącym blaszanym dachu” oraz Rut w „Jakobi i Leidentel”. Od początku września 2014 roku jest w zespole Teatru Narodowego.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Edytą, która odbędzie się w Warszawie. Zwycięzca licytacji degustować będzie wraz z gwiazdą 3-daniowe menu w restauracji Fusion, która słynie z niecodziennych potraw łączących smaki europejskie z aromatami kuchni Dalekiego Wschodu. Szef Kuchni restauracji Fusion, mieszczącej się w hotelu Westin Warsaw, do swych kreatywnych dań zaproponuje również wino, które podkreśli doznania smakowe.

 • Licytuj Kolację z Edytą Olszówką »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-edyta-olszowka-i2125480011.html

Jan Mela — Plac Nowy 1

Jan Mela

 • GDZIE:

  W Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu – Plac Nowy 1

 • Jan Mela

  najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu. Założyciel zaprzyjaźnionej fundacji Poza Horyzonty. Współautor programu podróżniczego Między biegunami emitowanego na antenie Radia Kraków. W 2011 roku powstał film fabularny o Janie Meli zatytułowany „Mój biegun”.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Janem, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Licytuj Kolację z Jankiem Mela »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-jankiem-mela-i2125480018.html

Łukasz Jakóbiak — Fusion

Łukasz Jakóbiak

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Fusion, mieszczącej się w hotelu Westin Warsaw

 • Łukasz Jakóbiak

  Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m2. Od maja 2012 roku zaprasza do swojej kawalerki osobistości ze świata kultury, sportu i polityki. Gość i prelegent wielu konferencji. Prowadzi w całej Polsce szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: Znajdź Siłę.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Łukaszem, która odbędzie się w Warszawie. Zwycięzca licytacji degustować będzie wraz z gwiazdą 3-daniowe menu w restauracji Fusion, która słynie z niecodziennych potraw łączących smaki europejskie z aromatami kuchni Dalekiego Wschodu. Szef Kuchni restauracji Fusion, mieszczącej się w hotelu Westin Warsaw, do swych kreatywnych dań zaproponuje również wino, które podkreśli doznania smakowe.

 • Licytuj Kolację z Łukaszem Jakóbiakiem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-lukaszem-jakobiakiem-i2125480034.html

Maciej Sieradzky — „L’enfant terrible”

Maciej Sieradzky

 • GDZIE:

  W Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej.

 • Maciej Sieradzky

  Projektant, finalista pierwszej edycji programu Project Runway telewizji TVN. Charakterystycznym dla projektów Maćka jest zabawa formą, łączenie faktur i kolorów oraz praca z tkaniną. Jego wariacjom na temat plecionek, nie mogła się oprzeć sama Anja Rubik i Antony Vaccarello. W 2013 roku zadebiutował podczas konkursu Złota Nitka, w którym premierowo zaprezentował kolekcję Wo-meny.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Maciejem, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina.
  Oferta kolacji na tej licytacji o wartości 500 złotych na dwie osoby składa się z dwóch 4-daniowych menu degustacyjnych (dwie przystawki, danie główne do wyboru i deser) oraz butelki rekomendowanego przez restaurację wina. Napoje bezalkoholowe wliczone w cenę.

 • Licytuj Kolację z Maciejem Sieradzky »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-maciejem-sieradzky-i2125480040.html

Anita Włodarczyk — Concept 13

Anita Włodarczyk

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9.

 • Anita Włodarczyk

  Polska lekkoatletka, rekordzistka świata w rzucie młotem. W 2009 r. uzyskała tytuł Mistrzyni Świata w rzucie młotem na Mistrzostwach Świata w Berlinie. Trzy lata później została Mistrzynią Europy, również tego samego roku zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. W 2014 r. na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce w Zurychu zdobyła złoty medal i została ponownie Mistrzynią Europy. Po raz trzeci poprawiła rekord świata na mityngu w Berlinie wynikiem 79,58m. Prezydent Lech Kaczyński w 2009 r. odznaczył ją Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Anitą, która odbędzie się w Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9. Goście będą mieli okazję spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

 • Licytuj Kolację z Anitą Włodarczyk »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-anita-wlodarczyk-i2125479998.html

Filip Chajzer — Concept 13

Filip Chajzer

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9.

 • Filip Chajzer

  Polski prezenter radiowy i telewizyjny. Pracuje jako reporter „Dzień Dobry TVN” oraz prowadzi program „Piątek, piąteczek, piątunio” w Radiowej Czwórce. Swoje dziennikarskie kroki stawiał pisząc dla „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Pracę w telewizji rozpoczął w serwisie informacyjnym „Stolica” w TVN Warszawa. W 2014 r. otrzymał nagrodę Wiktora w kategorii „Odkrycie roku 2013”.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Filipem, która odbędzie się w Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9. Goście będą mieli okazję spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

 • Licytuj Kolację z Filipem Chajzerem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-filipem-chajzerem-i2125480016.html

Kamil Durczok — Concept 13

Kamil Durczok

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9.

 • Kamil Durczok

  (zdjęcie: Źródło: TVN/Krzysztof Dubiel) – polski dziennikarz. Redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, prowadzi również program Fakty po Faktach w TVN24. Swoja pracę dziennikarską rozpoczął w Radiu Katowice. Przez wiele lat pracował w Telewizji Polskiej, prezentował główne wydanie Wiadomości, prowadził program Forum, Gość Jedynki oraz Debatę. Pięciokrotnie zdobył nagrodę Wiktora oraz sześciokrotnie Telekamerę, a także złotą Telekamerę. Został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Kamilem, która odbędzie się w Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9. Goście będą mieli okazję spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

 • Licytuj Kolację z Kamilem Durczokiem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-kamilem-durczokiem-i2125480025.html

Marcin Daniec — Plac Nowy 1

Marcin Daniec

 • GDZIE:

  W Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu – Plac Nowy 1

 • Marcin Daniec

  Polski satyryk, artysta kabaretowy, stand – uper. Najbardziej znane jego kabaretowe wcielenia to: Pan Ignacy w okularach z ubezpieczalni, w płaszczu z darów, miły, zagubiony szary obywatel; Waldemar K. cwaniaczek po „ośrodku rehabilitacyjnym”, rokujący nadzieją na resocjalizację; Marcinek duże dziecko oraz Góral refleksyjnie punktujący rzeczywistość. Prowadził on program Hit Dekady w TVP2, a także Daniec z Gwiazdami w TVP1. Od lat bawi polską publiczność, potrafi naśladować głosy znanych osób ze sceny politycznej, sportowej i artystycznej.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Marcinem, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Licytuj Kolację z Marcinem Dańcem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-marcinem-dancem-i2125480041.html

Dorota Wellman — „Folk Gospoda”

Dorota Wellman

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”.

 • Dorota Wellman

  Znana dziennikarka, prezenterka i producentka programów telewizyjnych i radiowych. Karierę dziennikarską rozpoczęła od pracy w radiu, następnie przyszedł czas na telewizję. Współtworzyła wiele programów w TVP1 m.in.: „Goniec”, „Tylko w Jedynce”, „Bohaterowie, skandaliści i inni” oraz „Szpilę” w Polsacie. Od 2007 roku związana jest ze stacją TVN, w której prowadzi poranny program „Dzień Dobry TVN”. W marcu 2011 roku została również współprowadzącą talk-show Miasto kobiet, który emitowany jest na kanale TVN style. Laureatka nagrody Wiktory 2010 w kategorii prezenter telewizyjny.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Dorotą, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.
  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Licytuj Kolację z Dorotą Wellman »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-dorota-welman-i2125480010.html

Krzysztof Ziemiec — „Czerwony Wieprz”

Krzysztof Ziemiec

 • GDZIE:

  W Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”.

 • Krzysztof Ziemiec

  Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Przez widzów postrzegany jako jeden z najbardziej wiarygodnych i obiektywnych dziennikarzy. Trzykrotnie nagrodzony „Telekamerą”. Zdobywca WIKTORA. Obecnie związany z TVP1 i „Wiadomościami”, wcześniej m.in. z „Panoramą” w TVP2, TV Puls i TVN24. Twórca wielu programów publicystycznych, a także autor kilku książek. Otrzymał Grand Prix w konkursie „Oczy szeroko otwarte”. W 2011 r. wyróżniony wraz z Twórcami filmu „JP2 – szukałem Was” „Totusem medialnym”. W 2012 r. nagrodzony Orderem Ecce Homo, a rok później uhonorowany dziennikarską nagrodą „Ślad” „za odważne i profesjonalne pokazywanie siły dobra i jego atrakcyjności w czasach, gdy świat coraz bardziej w to powątpiewa”.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Krzysztofem, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.
  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Licytuj Kolację z Krzysztofem Ziemcem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-krzysztofem-ziemcem-i2125480029.html

Karol Okrasa — „Piano Bar Restaurant & Cafe”

Karol Okrasa

 • GDZIE:

  W jednej z najpopularniejszych restauracji w Poznaniu „Piano Bar Restaurant & Cafe”.

 • Karol Okrasa

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kucharzy w Polsce. Przez 11 lat pracował w hotelu Le Meridien Bristol, gdzie zdobywał zawodowe szlify. Przez dwa dwa ostatnie laty pracy w tym miejscu był głównym szefem kuchni. Obecnie w hotelu Intercontinental w Warszawie prowadzi restaurację „Platter by Karol Okrasa” serwując w niej autorskie dania. Miejsce to zostało wyróżnione w przewodniku Michelin „Main Cities of Europe 2011”. Na antenie Programu 1 TVP prowadzi program ” Okrasa łamie przepisy”.

 • O restauracji:

  „Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Karolem, która odbędzie się w jednej z najpopularniejszych restauracji w Poznaniu „Piano Bar Restaurant & Cafe”. Miejsce to jest połączeniem wysublimowanego smaku potraw kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej oraz niebanalnej estetyki wnętrz, które przyciągają wielu Gości. Potrawy serwowane przez Roop Lal Balu – Szefa Kuchni Restauracji Piano Bar, to uczta dla smakoszy i koneserów dobrego smaku.
  Oferta kolacji obejmuje voucher podarunkowy o wartości 300zł dla dwóch osób. Vouchera nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny. Przy zamówieniu przekraczającym wartość vouchera istnieje możliwość dopłaty. Przy zamówieniu niższym niż wartość vouchera nie ma możliwości otrzymania reszty.

 • Licytuj Kolację z Karolem Okrasa »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-karolem-okrasa-i2125480026.html

Piotr Rogucki — „Ogień”

Piotr Rogucki

 • GDZIE:

  W Łodzi w restauracji „Ogień” znajdującej się w hotelu Qubus.

 • Piotr Rogucki

  (fot. Albert Pabijanek) – polski wokalista, autor tekstów i piosenek, a także aktor. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Lider zespołu rockowego Coma. Prowadzi również solową działalność artystyczną. W teatrze TR Warszawa grał w spektaklach „Zaryzykuj Wszystko”, „Giovanni” i „2007:Macbeth”. Od 2014 roku Piotr Rogucki jest również jurorem talent show telewizji Polsat – “Must Be the Music. Tylko muzyka.”

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Piotrem, która odbędzie się w Łodzi w restauracji „Ogień” znajdującej się w hotelu Qubus. Skosztować tam można zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i tradycyjnej kuchni polskiej. Szefowie Kuchni wybierają najciekawsze smaki i potrawy z różnych stron świata, doprawiając je szczyptą indywidualności. W karcie znajdą Państwo także propozycje aromatycznych kaw, wyselekcjonowanych win i niepowtarzalnych drinków.

  Oferta kolacji obejmuje wybór dań oraz napoi z karty menu do kwoty 300zł.

 • Licytuj Kolację z Piotrem Roguckim »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-piotrem-roguckim-i2125480042.html

Marcin Gortat — „Czerwony Wieprz”

Marcin Gortat

 • GDZIE:

  W Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”.

 • Marcin Gortat

  Polski koszykarz, występujący w lidze NBA. W 2007 roku zadebiutował w barwach Orlando Magic. Jako pierwszy Polak wystąpił w finałach NBA najsłynniejszej koszykarskiej ligi świata. Od 2011 roku był zawodnikiem Phoenix Suns. W 2012 roku został wskazany do trzeciej piątki najlepszych zawodników ligi NBA, zbierając przy tym swoje pierwsze punkty w najbardziej prestiżowym głosowaniu. Od roku gra w Washington Wizards, gdzie jest kluczowym zawodnikiem i właśnie w barwach tego zespołu ustanowił rekord kariery w fazie play-off pod względem punktów, zdobywając ich 31 w meczu nr 5 przeciwko Indianie Pacers. W najnowszym rankingu zawodników NBA spośród 500 zawodników, Marcin uplasował się na wysokim 57 miejscu.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Marcinem, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.
  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (alkohole nie będą podawane).

 • Licytuj Kolację z Marcinem Gortatem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-marcinem-gortatem-i2125478535.html

Natalia Siwiec — Halka

Natalia Siwiec

 • GDZIE:

  W Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43.

 • Natalia Siwiec

  Polska modelka. W 2006 r. reprezentowała Polskę na wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej i zdobyła tytuł „The Best Body”. W 2014 r. na antenie VIVA Polska występowała jako główna bohaterka programu Enjoy The View, Love, Natalia oraz brała udział w w programie telewizji Polsat Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Wystąpiła w pięciu teledyskach i gościnnie w trzech serialach. Brała udział w wielu reklamach bielizny i strojów kąpielowych w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Mediolanie,Wielkiej Brytanii, Indiach, Brazylii, Niemczech, Rosji, Rumunii, Słowenii i USA. Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. w Polsce została okrzyknięta Miss Euro 2012, a Radosław Sikorski nazwał ją Polską Wunderwaffe, po tym jak broniła Polski przed słowami Sola Campbella w koszulce BBC is WRONG – Bad Boy Campbell.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Natalią, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Licytuj Kolację z Natalią Siwiec »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-natalia-siwiec-i2125478523.html

o. Adam Szustak — Halka

o. Adam Szustak

 • GDZIE:

  W Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43.

 • o. Adam Szustak

  Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Charyzmat jego powołania zawiera się w zdaniu: Głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Był duszpasterzem akademickim DA „Beczka” w Krakowie. Autor wielu książek i audiobooków. Z Robertem „Litzą” Friedrichem prowadził rekolekcje internetowe „Wilki Dwa”. Prowadzi stronę internetową „Langusta na palmie”, gdzie umieszcza swoje homilie, konferencje oraz rekolekcje, które cieszą się ogromną popularnością.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Ojcem Adamem, która odbędzie się 7 marca 2015 r. o godzinie 19.30, w Warszawie, w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Licytuj Kolację z Ojcem Adamem Szustakiem »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-ojcem-adamem-szustakiem-i2125478531.html

Paulina Sykut–Jeżyna — Halka

Paulina Sykut–Jeżyna

 • GDZIE:

  W Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43.

 • Paulina Sykut–Jeżyna

  Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. W telewizji Polsat prowadzi program telewizyjny Must Be the Music. Tylko Muzyka oraz prezentuje prognozę pogody. Jest gospodynią programu 4Music, w którym przedstawia współczesną muzykę alternatywną, relacje z koncertów oraz przeprowadza wywiady z artystami. Jej największą pasją jest muzyka i śpiew.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Pauliną, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Licytuj Kolację z Pauliną Sykut – Jeżyna »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-paulina-sykut-jezyna-i2125478521.html

Joanna Moro — „Folk Gospoda”

Joanna Moro

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu.

 • Joanna Moro

  (fot.AKPA) polska aktorka urodzona w Wilnie, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Laureatka Wiktora Publiczności 2013. Ma na koncie wiele ról w znanych serialach, m.in. Barwych Szczęścia, Na Wspólnej, czy Ojcu Mateuszu. Odtwórczyni głównej roli w serialu biograficznym Anna German, który cieszył się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Zdobywczyni drugiego miejsca w programie Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Od września tego roku możemy ją oglądać w serialu Blondynka, w którym wciela się w główną bohaterkę, Sylwię Kubus.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Joanną, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.
  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Licytuj Kolację z Joanną Moro »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-joanna-moro-i2125478525.html

Agnieszka Więdłocha — „Folk Gospoda”

Agnieszka Więdłocha

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu.

 • Agnieszka Więdłocha

  (fot. TVN/Adam Pluciński/MOVE) polska aktorka, absolwentka łódzkiej filmówki. Aktorka Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Laureatka Złotej Maski – łódzkiej nagrody teatralnej – za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. Odtwórczyni roli Leny Sajkowskiej w serialu wojennym Czas Honoru, emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TVP2, gdzie również występowała w serialu M jak Miłość. Na dużym ekranie można ją zobaczyć w filmie „Syberiada polska”. Obecnie związana z produkcją stacji TVN, gdzie gra anestezjolog Beatę Jasińską.

 • O restauracji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Agnieszką, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.
  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Licytuj Kolację z Agnieszką Więdłocha »

  https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolacja-z-agnieszka-wiedlocha-i2125478527.html

Kolacja z Twoją gwiazdą? 

Voucher o wartości 500 złotych na całą kartę dań i alkoholi w restauracji Ratuszowej przy Starym Rynku 55 w Poznaniu może być Twój! Voucher będzie przedmiotem licytacji na Gali Fundacji Mam Marzenie prowadzonej przez Ambasador – Panią Małgorzatę Kożuchowską– 12 grudnia w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Ratuszowa serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich, którzy lubią lub pragną zasmakować tradycyjne potrawy kuchni polskiej!

W menu na szczególną uwagę zasługuje czernina z domowym makaronem, kaczka pieczona z jabłkami oraz dania z dziczyzny. Miłośników Slow Food, pasjonatów zdrowego odżywiania oraz wszystkich smakoszy w szczególności zachęcamy do spróbowania dań gotowanych innowacyjną metodą sous-vide. Dla jeszcze większego urozmaicenia  menu uzupełnia się smakami kuchni międzynarodowej. W restauracji Ratuszowej dba się o to, by sezonowo zmieniać potrawy oraz wystrój sal. Niezmienną natomiast częścią RATUSZOVEJ jest wysoka jakość produktów, których używamy, ich oryginalność oraz miła i profesjonalna obsługa, która wprawi Państwa w wyjątkowy nastrój i zadba aby wizyta była niezapomnianą przygodą zarówno kulinarną jak i towarzyską.