Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Mam Marzenie organizuje w serwisie charytatywni.allegro.pl – trzecią edycję ogólnopolskiej aukcji internetowej „Kolacja Marzeń”. Dochód z aukcji zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

W tym roku w akcję zaangażowało się 25 gwiazd, z którymi zostaną wystawione na aukcje kolacje. Licytacja odbędzie się pomiędzy 4 , a 18 grudnia 2016 roku na portalu charytatywni.allegro.pl – pod poniższym linkiem:

http://charytatywni.allegro.pl/kolacjamarzen

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku, gdzie informujemy na bieżąco o wszystkich nowinkach związanych z akcją:

https://www.facebook.com/events/325524284485456/

Zwycięzca danej licytacji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której aukcję wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Wszystkie kolacje odbędą się od stycznia do marca 2017 roku

Agata Kulesza — (Warszawa – restauracja L’etelibre)

Agata Kulesza

 • Gdzie:

  Warszawa – restauracja L’etelibre

 • Agata Kulesza

  (fot.zaagencja.com) – jest jedną z najwybitniejszych aktorek w Polsce. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się w momencie ukończenia z wyróżnieniem w 1994 r. PWST w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna im. Zelwerowicza). Przez wiele lat była aktorką Teatru Dramatycznego, w 2011 r. związała się Teatrem Ateneum w Warszawie, gdzie obecnie gra w reżyserowanym przez Bogusława Lindę spektaklu „Merylin Mongoł” oraz „Mary Stuart” w reżyserii Agaty Dudy-Gracz. Jest laureatką kilkudziesięciu nagród aktorskich polskich i zagranicznych, zarówno za role teatralne jak i filmowe, w tym m.in.: nagroda teatralna Feliks Warszawski, dwukrotna nagroda Polskiej Akademii Filmowej ORŁY, nagroda za główną rolę żeńską na Gdyńskim Festiwalu Filmowym, liczne nagrody za role filmowe na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych. Filmografia Agaty Kuleszy obejmuje wiele wybitnych ról w cieszących się powodzeniem zarówno u widzów jak i krytyki filmach fabularnych, w tym m.in. „Kilka prostych słów” Anny Kazejak, „Moje Pieczone Kurczaki” Iwony Siekierzyńskiej, „Sala samobójców” Jana Komasy, „Róża” Wojciecha Smarzowskiego, „Ida” Pawła Pawlikowskiego (jako jedyny film w historii polskiej kinematografii otrzymał Oskara dla najlepszego filmu nieanglojęzyczego), „Moje córki krowy” w reżyserii Kingi Dębskiej czy „Jestem mordercą” Macieja Pieprzycy. Na premierę czeka najnowszy film z jej udziałem – „Szczęście świata” w reżyserii Michała Rosy.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Agatą, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina. Oferta kolacji na tej licytacji składa się z 6 daniowego Menu Degustacyjnego wraz z zestawem win degustacyjnych , napoje soft (woda, soki, kawa , herbata itp.) – do woli.

Agnieszka Cegielska — (Warszawa – restauracja L’etelibre)

Agnieszka Cegielska

 • Gdzie:

  Warszawa – restauracja L’etelibre

 • Agnieszka Cegielska

  prezenterka telewizyjna, od 2004 roku związana z Grupą TVN. Laureatka czterech Telekamer. Za działalność charytatywną otrzymała dwie Gwiazdy Dobroczynności. Absolwentka wydziałów Ekonomii i Dziennikarstwa. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia. Obecnie prowadzi cykl „Naturalnie” w Dzień Dobry TVN.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Agnieszką, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina. Oferta kolacji na tej licytacji składa się z 6 daniowego Menu Degustacyjnego wraz z zestawem win degustacyjnych , napoje soft ( woda, soki, kawa , herbata itp.) – do woli.

Agnieszka Kaczorowska — (Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz)

Agnieszka Kaczorowska

 • Gdzie:

  Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz

 • Agnieszka Kaczorowska

  polska aktorka oraz Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich, tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Znana szerokiej publiczności z roli Bożenki w serialu telewizyjnym Klan emitowanym na kanale TVP1. Jako trenerka kilkukrotnie brała udział w emitowanym przez telewizję Polsat programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W trzeciej edycji wraz z Krzysztofem Wieszczkiem, wygrali finał programu. Występuje na deskach teatru w sztuce „Kochanie na kredyt” oraz weźmie udział w musicalu „Karol” , którego premiera przewidziana jest na luty 2017.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Agnieszką, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Aleksandra Hamkało — (Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz)

Aleksandra Hamkało

 • Gdzie:

  Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz

 • Aleksandra Hamkało

  (fot. Robby Cyron) – to młoda i bardzo uzdolniona polska aktorka. Pierwszy raz stanęła przed kamerami już jako trzyletnia dziewczynka. Aleksandra Hamkało jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zdobyła Nagrodę Publiczności na XXX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w 2012 roku. Ma na swoim koncie role w takich filmach jak „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Ziarno prawdy”, czy „Disco polo”. Zagrała główną rolę w thrillerze „Big Love” i otrzymała za tę rolę nominację do Złotej Kaczki. Aktorka pojawiła się na dłużej także w wielu polskich serialach m.in. „Komisarz Alex”, „Lekarze” czy „Na dobre i na złe”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Aleksandrą, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Aldona Jankowska — (Kraków – Plac Nowy 1)

Aldona Jankowska

 • Gdzie:

  Kraków – Plac Nowy 1

 • Aldona Jankowska

  (fot. Leszek Szymaniec) – polska aktorka teatralna i filmowa, parodystka i artystka kabaretowa specjalizująca się w stand-up comedy. W 1987 r. ukończyła PWST w Krakowie. W latach 1992–1996 była aktorką Teatru Lalki, Maski i Groteska w Krakowie. Obecnie aktorka Teatru Kwadrat w Warszawie. W 2006 r. trafiła do programu Szymon Majewski Show. Jej parodie to między innymi: Hanna Gronkiewicz-Waltz, Zyta Gilowska, Danuta Hojarska, Anna Fotyga, Beata Tyszkiewicz. Widzowie pokochali ją szczególnie za rolę Bożeny w serialu „Julia” emitowanym przez stację TVN. Widzowie teatralni podziwiają jej kunszt aktorski w monodramie „Lataj z Krystyną”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Aldoną, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Beata Pawlikowska — (Warszawa – restauracja Halka)

Beata Pawlikowska

 • Gdzie:

  w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43

 • Beata Pawlikowska

  polska podróżniczka, pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek. Pierwszą książkę napisała w wieku 18 lat, była to „powieść z nurtu realizmu magicznego”. Przez kilka miesięcy w roku podróżuje po świecie, a następnie opisuje swoje podróże w felietonach pisanych dla czasopism oraz w swoich książkach. W kwietniu 1999 rozpoczęła współpracę z Radiem Zet, gdzie prowadziła audycję poświęconą podróżom pod tytułem „Świat według blondynki”. W 2002 była nominowana do nagrody Grand Press. Od 2 października 2016 roku prowadzi program „Blondynka w samo południe” w radiu Open.fm. Zdobyła dwukrotnie (2001, 2002) I miejsca w konkursie Klubu Publicystyki Turystycznej Stowarzyszenia Dziennikarzy RP za najlepsze reportaże zagraniczne opublikowane w Polsce.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Beatą, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best  Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Filip Bobek — (Warszawa – restauracja „ELIXIR”)

Filip Bobek

 • Gdzie:

  w Warszawie, w restauracji „ELIXIR”

 • Filip Bobek

  (fot. G. Gołębiowski) – to ceniony i lubiany polski aktor. Największą popularność przyniosły mu główne role w produkcjach TVN. Aktor wcielał się w postać Marka Dobrzańskiego w serialu „BrzydUla” oraz w rolę Artura Sagowskiego w serialu „Prosto w serce”. Obecnie można go oglądać także w serialu „Singielka”. Aktor jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Filip Bobek pojawiał się również na wielkim ekranie. Występował w filmach „Wkręceni 2”, „80 milionów” czy „Sala samobójców”. W 2010 roku zdobył Telekamerę Teletygodnia w kategorii „Najlepszy Aktor”. Aktora na deskach teatralnych można zobaczyć w spektaklu „Kochanie na kredyt”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Filipem, która odbędzie się w Warszawie, w restauracji „ELIXIR”- pierwszej w Polsce i na świecie restauracji z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Grzegorz Hyży — (Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz)

Grzegorz Hyży

 • Gdzie:

  Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz

 • Grzegorz Hyży

  jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje albumem, jakiego nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta. Premiera pierwszego solowego albumu Grzegorza Hyży „Z całych sił” miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzały 4 single, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami (ponad 10 milionów odtworzeń klipów na youtube) „Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” czy „Zagadka” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym a także zagrać na dzień dzisiejszy kilkaset koncertów w całym Kraju a płyta „Z całych sił” uzyskała status platynowej.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Grzegorzem, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Katarzyna Krzeszowska — (Warszawa – restauracja „ELIXIR”)

Katarzyna Krzeszowska

 • Gdzie:

  w Warszawie, w restauracji „ELIXIR”

 • Katarzyna Krzeszowska

  góralka z Małopolski, Miss Polski 2012. Ukończyła grafikę w Krakowie i dzięki warsztatowi zdobyła wyróżnienie Miss Talent na Miss World 2013. W 2014 roku Kasia trafiła do Top5 międzynarodowego konkursu Miss Supranational 2014,a następnie w 2015 na Miss Grand International w Tajlandii przyznano jej wyróżnienie za najlepszą figurę. Katarzyna jest twarzą firmy Nova Kosmetyki, która od trzech lat współpracuje z Fundacją Mam Marzenie i spełnia marzenia naszych podopiecznych.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Katarzyną, która odbędzie się w Warszawie, w restauracji „ELIXIR”- pierwszej w Polsce i na świecie restauracji z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Katarzyna Zielińska — (Warszawa – restauracja Halka)

Katarzyna Zielińska

 • Gdzie:

  w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43

 • Katarzyna Zielińska

   (fot. Weronika Kosińska) – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek. W 2002 r. ukończyła PWST w Krakowie. Producentka spektakli teatralnych m.in. “Berlin czwarta rano” i “Sofia de magico”. Związana z teatrami: Teatr Komedia, Teatr Kwadrat oraz Teatr Capitol. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę Marty w „Barwach Szczęścia”, ale można ją było również podziwiać w serialu „Przyjaciółki” oraz „O mnie się nie martw”, jak również w takich filmach jak „Och Karol 2”, „Listy do M” oraz „Listy do M 2”. Brała udział w popularnych programach rozrywkowych m.in. “Jak oni śpiewają”, “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “Kocham Cię, Polsko”, “Taniec z gwiazdami”, “Bitwa na głosy”, czy “Twoja twarz brzmi znajomo”. W lutym 2011 r. oraz w marcu 2013 r. zdobyła nagrodę Telekamery w kategorii Aktorka, a także uzyskała nominację do nagrody Wiktory w kategorii Odkrycie roku.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Kasią, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potraw ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Maciej Musiał — (Kraków – Plac Nowy 1)

Maciej Musiał

 • Gdzie:

  Kraków – Plac Nowy 1

 • Maciej Musiał

  jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów młodego pokolenia. Znany szerokiej publiczności nie tylko jako aktor serialowy – ale także filmowy i dubbingowy. Niewątpliwie popularność przyniosła mu rola w serialu „Rodzinka.pl”, który nadal możemy oglądać na ekranie TVP2. Na dużym ekranie mogliśmy go zobaczyć między innymi w „Mój biegun” oraz w „Dzień dobry kocham Cię”. Maciej Musiał znany jest także jako prezenter telewizyjny – współprowadzi między innymi muzyczne show „The Voice of Poland”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Maciejem która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Magdalena Różczka — (Warszawa restauracja „Folk Gospoda”)

Magdalena Różczka

 • Gdzie:

  w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”

 • Magdalena Różczka

  polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa. W 2004 ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Znana między innymi z seriali „Oficerowie”, „Usta usta”, „Czas honoru” czy „Lekarze”. Jeżeli chodzi o role filmowe mogliśmy ją zobaczyć w takich filmach jak „Ryś”, „Lejdis”, „Rozmowy nocą” czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. W lutym 2013 otrzymała nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Aktor telewizyjny. Magdalena Różczka znana jest także ze swojej działalności charytatywnej. Od stycznia 2010 jest ambasadorem dobrej woli UNICEF. Ambasador Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Magdaleną, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Małgorzata Kożuchowska — (Warszawa – restauracja Dom Polski)

Małgorzata Kożuchowska

 • Gdzie:

  w restauracji Dom Polski w Warszawie

 • Małgorzata Kożuchowska

  (fot. Piotr Porębski) – Ambasador i członkini Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie. Ceniona aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Od lat związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Ogromny sukces przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, m.in. „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Komornik”, „Senność” serial „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” czy „Prawo Agaty. Zagrała w kilkudziesięciu spektaklach w Teatrze Dramatycznym i w Teatrze Narodowym.  W minionym roku można zobaczyć ją było w kinach w „Listy do M 2” oraz w filmie „Kochaj”, a teraz na małym ekranie w „Rodzinka.pl” oraz „Druga Szansa”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Małgorzatą, która odbędzie się w restauracji Dom Polski w Warszawie. Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni -tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci. Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

Małgorzata Rozenek – Majdan — (Warszawa – restauracja Halka)

Małgorzata Rozenek – Majdan

 • Gdzie:

  w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43

 • Małgorzata Rozenek – Majdan

  (fot. Maciej Nowak) – polska prezenterka telewizyjna i prawniczka. Absolwentka szkoły baletowej oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Była gospodynią polskiej wersji brytyjskiego programu The Perfect Housewife with Anthea Turner, czyli Perfekcyjna Pani Domu, jurorką reality show Bitwa o dom, prowadzącą programu Piekielny hotel oraz programu Projekt Lady. Obecnie możemy ją oglądać w programie W Dobrym Stylu w TVN Style oraz w programie Azja Express, w którym wzięła udział wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Jest mamą dwójki chłopców: 11-letniego Stasia i 7-letniego Tadzia.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Małgorzatą, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potraw ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best  Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Marcin Dorociński — (Warszawa – restauracja Dom Polski)

Marcin Dorociński

 • Gdzie:

  restauracji Dom Polski w Warszawie.

 • Marcin Dorociński

  to utalentowany i bardzo popularny polski aktor. Trzykrotny laureat Złotych Lwów i laureat Złotej Kaczki. Aktor został także odznaczony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Marcin Dorociński jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Grał na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie i warszawskiego Teatru Ateneum. Aktor zadebiutował w serialu „Dom”. Ma na swoim koncie występy w wielu filmach i serialach. Znamy go przede wszystkim między innymi z takich filmów jak „Pitbull”, „Jack Strong”, „Moje córki krowy” czy serialu „Głęboka woda”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Marcinem, która odbędzie się w restauracji Dom Polski w Warszawie. Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni -tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci. Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

Marcin Korcz — (Kraków – Plac Nowy 1)

Marcin Korcz

 • Gdzie:

  Kraków – Plac Nowy 1

 • Marcin Korcz

  polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. W 2009 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Widzowie pokochali go przede wszystkim za rolę Michała w serialu “Rodzina zastępcza”, Dagmara w serialu “Przyjaciółki” oraz mecenasa Pawła Radeckiego w serialu “Pierwsza_miłość”. W 2012 roku zagrał główną rolę w filmie fabularnym “Być jak Kazimierz Deyna”, a ostatnio na dużym ekranie można go było zobaczyć w filmie “Słaba Płeć”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Marcinem, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Marek Piekarczyk — (Kraków – restauracja „Pod Słońcem”)

Marek Piekarczyk

 • Gdzie:

  w Restauracji „Pod Słońcem” w Krakowie

 • Marek Piekarczyk

  jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w polskim rocku, legenda gatunku. Wieczny hipis, przyjaźnie nastawiony do świata i ludzi. Genialny frontman zespołu TSA, z którym w latach 80-ych rzucił Polskę na kolana. Marek Piekarczyk to także autor tekstów oraz okazjonalnie aktor, a także osobowość telewizyjna. W latach 2013-2014 roku zasiadał w jury programu The Voice of Poland emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Markiem, która odbędzie się w Restauracji „Pod Słońcem”. Restauracja mieszcząca się w zabytkowych piwnicach Krakowskiego Rynku Głównego oferuje menu zawierające tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i potrawy kuchni międzynarodowej. Mamy nadzieję, iż niepowtarzalny smak naszej kuchni oraz ciepła, rodzinna atmosfera sprawi, iż wieczór ten będzie niezapomniany! Kolacja składać się będzie z kilku dań Menu Degustacyjnego, które będzie przygotowane specjalnie na ten wieczór, włącznie z deserem oraz winem.

Mateusz Hładki — (Warszawa w restauracji „Folk Gospoda”)

Mateusz Hładki

 • Gdzie:

  w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”

 • Mateusz Hładki

  to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy tvn-u pokazujący się w paśmie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarz ze stacją TVN związany był już podczas kręcenia programu “Teraz my!”. Następnie przez kilka lat pracował w Telewizji Polskiej. Prowadził poranne i popołudniowe “Wiadomości” TVP1 oraz był gospodarzem serwisów informacyjnych TVP Warszawa (w tym “Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego”), a także nadawanego w tej stacji pasma “Dzień dobry Warszawo”. Poza tym był  wydawcą magazynu “Świat się kręci” w TVP1.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Mateuszem, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Olga Bołądź — (Warszawa – restauracja Dom Polski)

Olga Bołądź

 • Gdzie:

  w restauracji Dom Polski w Warszawie

 • Olga Bołądź

  jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Wielką popularność przyniosła jej brawurowo zagrana rola w filmie „Służby specjalne”. Aktorka zawsze dzieli swoje życie zawodowe między teatr i film. Grała w Teatrze Polonia, Narodowym Starym Teatrze. Sztuki.  Na dużym ekranie widzowie mogli ją podziwiać m.in. w takich filmach jak: „Nad życie”, „Dzień dobry, kocham cię” czy „Słaba płeć?”. Zagrała również w kilku serialach: „Skazane”, „Na krawędzi” czy „Czas honoru”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Olgą, która odbędzie się w restauracji Dom Polski w Warszawie. Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni -tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci. Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

Paulina Chruściel — (Warszawa – restauracja „L’enfant terrible”)

Paulina Chruściel

 • Gdzie:

  w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej

 • Paulina Chruściel

  Aktorka teatralna, filmowa, serialowa oraz dubbingowa. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Laureatka Nagrody Ministra Kultury i Sztuki. Wychowanka Zbigniewa Zapasiewicza, Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej  i Anny Seniuk. Aktorka Teatru Powszechnego w Warszawie w latach 2008-2016. Tuż po szkole związana była m.in. z Teatrem Współczesnym w Warszawie  oraz Teatrem Nowym w Poznaniu, gdzie w krótkim czasie zagrała m.in. szekspirowską Julię, Sonię, Hamleta. Za rolę Soni w “Wujaszku Wani” Czechowa  została nominowana do „Złotej Maski” za najlepszą kreację sezonu 2006. Za rolę Hamleta otrzymała Grand Prix na 11 Międzynarodowym Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku. Szerokiej publiczności znana z ról w licznych serialach: “Linia Życia”, “Na dobre i na złe”, “Chichot losu”, ”Czas honoru”, “Hotel 52”czy “Ojciec Mateusz”. Bardzo dużą popularność przyniosła jej główna rola w serialu „Singielka”, jednym z najbardziej lubianych przez widzów projektów TVN ostatnich lat. Jej bohaterki charakteryzują się niejednoznacznością i wyraźnie zarysowanym konfliktem wewnętrznym. Natomiast sama Paulina Chruściel jako aktorka cieszy się dużym uznaniem z uwagi na kunszt pracy oraz niezwykłą osobowość. W roku 2016 nominowana do  Złotej Telekamery w kategorii „Nadzieja Telewizji”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Pauliną, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina. Oferta kolacji na tej licytacji składa się z 6 daniowego Menu Degustacyjnego wraz z zestawem win degustacyjnych, napoje soft ( woda, soki, kawa , herbata itp.) – do woli.

Piotr Cyrwus — (Warszawa – restauracja "Flambéeria”)

Piotr Cyrwus

 • Gdzie:

  w Warszawie w restauracji Flambéeria

 • Piotr Cyrwus

  polski aktor filmowy i teatralny. W 1985 r. ukończył PWST w Krakowie. Na wielkim ekranie zadebiutował w roku 1988 w filmie „Pomiędzy wilki”. Grał w wielu produkcjach m.in. „Śmierć jak kromka chleba” w reżyserii Kazimierza Kutza czy „Panu Tadeuszu” Andrzeja Wajdy. Wystąpił również w licznych serialach t.j. Siostry, Rodzinka.pl czy Bodo. Obecnie możemy go oglądać w stałej roli w serialu “Na Wspólnej”.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Piotrem, która odbędzie się w Warszawie w restauracji Flambéeria, miejscu które jako pierwsze w Polsce specjalizuje się w alzackiej tarte flambée. TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci krewetek, chorizo, cukinii, sera koziego, gorgonzoli, kwiatów lawendy (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Piotr Stramowski — (Warszawa – restauracja Superiore)

Piotr Stramowski

 • Gdzie:

  w restauracji Superiore w Warszawie

 • Piotr Stramowski

  polski aktor. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Znany z roli Krzysztofa w filmie „W spirali”, ale największą popularność zdobył dzięki roli Majami w filmach „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Obecnie możemy go oglądać w serialu „Na noże”, w którym gra zdolnego szefa kuchni Darka.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Piotrem, która odbędzie się w restauracji Superiore w Warszawie. Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2013 r. restauracja Superiore była nominowana w konkursie “Knajpa Roku”, a rok później znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau 2015. Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Tomasz Ciachorowski — (Warszawa – restauracja Superiore)

Tomasz Ciachorowski

 • Gdzie:

  w restauracji Superiore w Warszawie

 • Tomasz Ciachorowski

  polski aktor. Absolwent Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Aktor Lubuskiego Teatru Dramatycznego im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Sympatię widzów zdobył dzięki roli Michała w serialu „Majka”, Igora w serialu „Linia życia” oraz Artura w popularnym serialu „M jak miłość”.  W 2011 roku został ambasadorem drugiej edycji programu „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”. Od 2 września 2016 roku brał udział w szóstej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Tomaszem, która odbędzie się w restauracji Superiore w Warszawie. Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2013 r. restauracja Superiore była nominowana w konkursie “Knajpa Roku”, a rok później znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau 2015.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Wojciech Mecwaldowski — (Wrocław – restauracja "Brajt")

Wojciech Mecwaldowski

 • Gdzie:

  we Wrocławiu w restauracji Brajt

 • Wojciech Mecwaldowski

  Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Urodzony 5 kwietnia 1980 roku. Absolwent PWST we Wrocławiu. Zadebiutował w trakcie studiów w „Azylu” wg M. Gorkiego w reż. K. Lupy w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W późniejszych latach można było go zobaczyć min. we „Wszystkim Zygmuntom między oczy” M. Fiedora, „Fredro dla dorosłych-mężów i żon” E. Korina, „Emigrantach” A. Żmijewskiego, Galach PPA we Wrocławiu czy jako Chopina w „Chopin-musi umrzeć” M. Wrony. Na dużym ekranie pojawił się poraz pierwszy w „Dniu świra” M. Koterskiego. Wystąpił min. w „Rzeźni nr 1” D. Matwiejczyka, „Bezmiarze Sprawiedliwości” W. Saniewskiego, „Kto nigdy nie żył” A. Seweryna, „Lejdis” i „Testosteron” A. Saramonowicza i T. Koneckiego, „Mniejsze zło” J. Morgensterna, „Kochaj i tańcz” B. Parramora, „Sztuka masażu” M. Gawrysia, „Hans Kloss-stawka większa niż śmierć” P. Vegi, „Jak się pozbyć celulitu” A. Saramonowicza, „Wojna żeńsko-męska” Ł. Palkowskiego, „Aleja gówniarzy” P. Szczepańskiego, „Bitwa pod Wiedniem” R. Martinelliego, „Dziewczyna z szafy” B. Koxa, „Miłość” S. Fabickiego, „Mocna kawa wcale nie jest taka zła” A. Pietrzaka czy „11 minut” J. Skolimowskiego. Znany jest również z ról w Teatrach TV czy serialach takich jak „39.5”, „Pitbull”, „Trzeci oficer,” „Usta usta”, „Lekarze”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Druga szansa” czy eksperymentalnej „Stacji” Y. Bogajewicza i „Czatersów” których współreżyseruje z B.Koxem. Występuje również w teledyskach min. „Pastempomat” u D. Podsiadło. Użycza głosu w audiobookach, „Ojciec chrzestny”, „Houston mamy problem”, „”Sprzedawca Arbuzów” i w dubbingu ostatnio jako Asterix w „Asterix i Obelix-Osiedle Bogów”. Laureat nagród teatralnych i filmowych. Pasjonuje się fotografią, malarstwem i klockami Lego.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Wojciechem, która odbędzie się we Wrocławiu w restauracji Brajt. Restauracja Brajt to rodzinna tradycja i miejsce spotkań ze smakiem. Wyróżniają nas przede wszystkim pyszne dania kuchni polskiej i podobno najlepsze we Wrocławiu domowe pierogi. Blisko wrocławskiego rynku, w gustownej przestrzeni wnętrza nasycić można każdy apetyt. Restauracja swoim urokiem wpisuje się w malowniczą ulicę Odrzańską. W ramach aukcji restauracja oferuje dania z karty oraz napoje (w tym alkohole) bez ograniczeń.

Wojciech Zieliński — (Warszawa – restauracja „ELIXIR”)

Wojciech Zieliński

 • Gdzie:

  w Warszawie, w restauracji „ELIXIR”

 • Wojciech Zieliński

  (fot. Łukasz Pęcak / Makata) – to znany z wielu filmów i seriali popularny polski aktor. Aktor ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Wystąpił między innymi w filmach „Nie opuszczaj mnie”, „Chrzest” czy „Wołyń”. Wojciech Zieliński znany jest także z takich seriali jak „Odwróceni”, „Lekarze”, a ostatnio można go oglądać w nowym serialu TVN „Na noże”. Aktor występował na deskach Teatru Studio w Warszawie, a teraz również gra gościnnie w Teatrze Współczesnym i w Teatrze Syrena.

 • Opis aukcji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Wojciechem, która odbędzie się w Warszawie, w restauracji „ELIXIR”- pierwszej w Polsce i na świecie restauracji z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi. Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).