Wylicytuj kolację z ulubioną gwiazdą i spełnił marzenia dzieci!

Już 11 grudnia ruszają licytację IV edycji „Kolacji Marzeń”

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Mam Marzenie organizuje w serwisie charytatywni.allegro.pl czwartą edycję ogólnopolskiej aukcji internetowej „Kolacja Marzeń”. Akcja odbywać się będzie pod adresem www.kolacjamarzen.pl a dochód z niej zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

W tym roku inicjatywę wsparły aż 32 gwiazdy. Kolacje z nimi zostaną zlicytowane w dwóch turach. Pierwsza grupa wystartuje 11 grudnia 2017 r. o godzinie 20.00 i trwać będzie 7 dni.

W tym okresie będzie można licytować kolację z:

Andrzej Lampert — Restauracja “Dworek New Restaurant”, ul. Żywiecka 193, Bielsko-Biała

Andrzej Lampert

 • Gdzie:

  Restauracja “Dworek New Restaurant”, ul. Żywiecka 193, Bielsko-Biała

 • Andrzej Lampert

  (tenor) – urodził się w Chorzowie, gdzie ukończył wydział wokalny Państwowej Szkoły Muzycznej II st., aby następnie studiować w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Zainteresowania tą dziedziną zaowocowały wygraniem konkursu Szansa na sukces – w którym śpiewał również repertuar klasyczny – wieloma występami w TV oraz nagraniem szeregu płyt, m.in. z zespołem PIN. Jest ponadto absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie (klasa J. Borowicza). Od 2011 roku jest pod stałą opieką wokalną Prof. H. Łazarskiej. Solista Opery Krakowskiej. Zadebiutował partią Alfreda w „Traviacie” na scenie Opery Śląskiej, gdzie występował również jako Leński w „Eugeniuszu Onieginie” i Rudolf w „Cyganerii”. W dorobku ma wiele pierwszoplanowych ról, m. in. Nemorino w „Napoju miłosnym”, Barinkay w „Baronie cygańskim”, Tamino w „Czarodziejskim flecie”, Nadir w „Poławiaczach pereł”, Ernesto w „Don Pasquale”, a także szereg wykonań koncertowych i oratoryjnych w kraju i za granicą oraz liczne nagrania (opera S. Moniuszki „Paria, ścieżka do filmu „Music, War and Love” wraz z NOSPR).

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Dworek New Restaurant jest miejscem wyjątkowym, którego wnętrza przenika historia i tradycja miejsca, a wypełnia współczesny styl. Restauracja oferuje wyborną kuchnię, ze smakiem łącząc światowe trendy kulinarne z polską tradycją. Najwyższej jakości składniki sezonowe, własne wypieki oraz kiszonki są chlubą Restauracji.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 100zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Ania Dąbrowska — Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa

Ania Dąbrowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa

 • Ania Dąbrowska

  polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pierwszy raz szerszej publiczności pokazała się w 2002 roku w programie rozrywkowym Idol, w którym zajęła 8. miejsce. Zadebiutowała w 2004 roku albumem Samotność po zmierzchu, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. Ania wydała dotąd sześć albumów studyjnych, z których pięć trafiło na pierwsze miejsce listy sprzedaży w Polsce i uzyskało status platynowych (Dla naiwnych marzycieli zdobył podwójną platynę). Jest jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk i obecnie ma na swoim koncie 9 wygranych statuetek. Można ją było również podziwiać w roli jurora w programie rozrywkowym The Voice of Poland.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  „Czerwony Wieprz” to miejsce wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie, kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Anita Sokołowska — Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa

Anita Sokołowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa

 • Anita Sokołowska

  (fot. Anna Tomczyńska) – jest aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Przez jedenaście lat tańczyła w Społecznym Ognisku Baletowym w Lublinie. W wieku 10 lat wystąpiła w przedstawieniu jednego z lubelskich teatrów, a wkrótce w kolejnych pięciu. Następnym etapem było zaangażowanie w amatorskim Teatrze Panopticum. W 1999 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Występowała w lubelskim Teatrze im. Juliusza Osterwy (2000–2001), a także w Teatrze Nowym (2001–2003). W latach 2004–2006 aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie, a od 2007 do 2017 Teatru Polskiego w Bydgoszczy. W listopadzie 2016 otrzymała nominację do Telekamer 2017 w kategorii Aktorka. W marcu 2017 roku została jurorką w programie The Brain. Genialny umysł. Znana szerszej publiczności z ról serialowych – Leny w serialu Na dobre i na złe oraz z roli Zuzy w serialu Przyjaciółki.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Antoni Pawlicki — Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa

Antoni Pawlicki

 • Gdzie:

  Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa

 • Antoni Pawlicki

  (fot. Jacek Poremba) – jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. W 2006 roku ukończył naukę na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Na trzecim roku studiów zagrał główną rolę w filmie „Z odzysku”, za którą został nagrodzony na kilku europejskich festiwalach filmowych. Jako student czwartego roku AT wystąpił w spektaklach dyplomach w reż. Jana Englerta i Agnieszki Glińskiej. Zadebiutował także w teatrze – wcielił się w Romea w spektaklu „Romeo i Julia” w reż. Janusza Wiśniewskiego wystawianego na scenie Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. W 2006 roku zagrał w komedii romantycznej „Dlaczego nie!” i jedną z głównych ról w serialu „Królowie śródmieścia”. Wystąpił również w spektaklu Teatru Telewizji „Komu wierzycie?” (główna rola). Od tego czasu zagrał w kilkunastu filmach fabularnych, m.in. „Katyniu”, „Jutro idziemy do kina”, „Drzazgi”, „Big Love” oraz „Papuszy”. Od 2008 do 2014 roku wcielał się w Janka Markiewicza – żołnierza Związku Walki Zbrojnej i Armii Krajowej (ZWZ–AK) tzw. Cichociemnego w serialu wojennym „Czas honoru”. W latach 2013–2016 roku występował w serialu „Komisarz Alex”, w którym grał komisarza Michała Orlicza. Obecnie można go oglądać m.in. w spektaklach Teatru Polonia w Warszawie – „Matki i synowie” oraz „”Kto się boi Virginii Woolf?”, serialu telewizji Polsat „W rytmie serca”, a także drugiej edycji programu „Azja Express” na antenie TVN.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Bartłomiej Topa — Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

Bartłomiej Topa

 • Gdzie:

  Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

 • Bartłomiej Topa

  (fot. Paweł Wodnicki) – jest aktorem teatralnym i filmowym. W 1991 roku ukończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Swoją karierę rozpoczynał w teatrze, gdzie za rolę w przedstawieniu „Ryszard III” otrzymał nagrodę. W latach 90′ aktor pojawił się w kilku produkcjach, m.in. w głośnym filmie „Trzy kolory: Biały”. Dużą popularność zyskał grając  m.in. w serialach „Głęboka Woda”,  „Paradoks”, „Czas honoru”, „Oficer”, „Wataha” i „Krew z krwi”. Uznanie środowiska filmowego, dziennikarskiego oraz publiczności  zdobył grając w produkcji „Wesele”( nagrody na Festiwalu Filmowym i Artystycznym „Lato Filmów” w Toruniu ), „Dom zły” oraz „Drogówka”(Polska Nagrodę Filmową „Orły 2013”). Można było go oglądać na ekranach kin w filmie pt. „Kebab i Horoskop”, „Obce niebo”,  „Król życia” oraz „Karbali” ( nagroda dla najlepszego aktora na OFF CAMERA FESTIWAL 2016). Wystąpił również w filmie „Sługi Boże” oraz  „Dziura w głowie”.  Bartłomiej Topa  nadal gra w teatrze, a także udziela swojego głosu w dubbingu. Obecnie można go zobaczyć w teatrze Polonia w spektaklu „Happy now”, a niedługo dołączy do zespołu teatru 6 piętro ze spektaklem „Niezwyciężony”.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Concept 13 to niezwykłe miejsce gdzie można spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

Ewa Kasprzyk — Restauracja “Tamka 43”, ul.Tamka 43 , Warszawa

Ewa Kasprzyk

 • Gdzie:

  Restauracja “Tamka 43”, ul.Tamka 43 , Warszawa

 • Ewa Kasprzyk

  popularna aktorka teatralna i filmowa, absolwentka PWST w Krakowie. Jako aktorka filmowa zadebiutowała w 1985 roku rolą Kwiryny w filmie Barbary Sass „Dziewczęta z Nowolipek” oraz jako Maria w dramacie Jacka Koprowicza „Medium”. Stworzyła szereg wyrazistych komediowych kreacji w filmach Romana Załuskiego; „Kogel-Mogel”, „Galimatias czyli Kogel – Mogel II” i „Komedia małżeńska”. Wielką popularność przyniosła jej rola ekstrawaganckiej Ilony Clark – Kowalska w popularnym serialu TVP „Złotopolscy”. Stworzyła znakomitą dramatyczną kreację Elżbiety, matki Marysi w filmie „Belissima” Artura Urbańskiego, nagrodzoną na festiwalu w Gdyni.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

 • O restauracji:

  Tamka 43 jest autorskim projektem Pawła Kwiatkowskiego, znanego promotora, producenta koncertów i eventów, oraz szefa kuchni Piotra Pielachowskiego. Przygotowana przez niego karta dań jest krótka i wciąż się zmienia, ponieważ serwowane w restauracji potrawy powstają tylko ze świeżych i sezonowych produktów polskich i europejskich. Zaskakujące połączenia smaków oraz kuchnia autorska stanowią o unikatowym charakterze tego miejsca.
  Tamka 43 została wyróżniona przez prestiżowe przewodniki Michelin oraz Gault & Millau, posiada również Certyfikat Jakości Trip Advisor.

 • Menu:

  4 daniowe menu degustacyjne z winem.

Joanna Kulig — Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

Joanna Kulig

 • Gdzie:

  Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

 • Joanna Kulig

  (fot. Jacek Grąbczewski) – aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, wokalistka. Jest absolwentką PWST w Krakowie (2007). Jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Za rolę w filmie „Środa, czwartek rano” Grzegorza Packa została nagrodzona na festiwalach w Gdyni (2007) i w Koszalinie (2008). Za debiut w Teatrze Telewizji rolą w sztuce DOKTOR HALINA otrzymała nagrodę na festiwalu Dwa Teatry (2009). Jej talent został doceniony również za granicą. Grała m.in. we francusko-polskim thrillerze „Kobieta z piątej dzielnicy” Pawła Pawlikowskiego, w którym partnerowała Ethanowi Hawke. Jej rola w poruszającej polsko-francuskiej produkcji „Sponsoring” Małgośki Szumowskiej, w której zagrała u boku Juliette Binoche, została nagrodzona na Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni (2012) oraz Orłem 2013 Nagrodą Polskiej Akademii Filmowej. Zagrała w filmie „Niewinne” francuskiej reżyserki Anne Fontaine. Wystąpiła w oscarowej „Idzie” Pawlikowskiego. Największą popularność przyniosły jej role w przebojach kinowych „Disco Polo” Macieja Bochniaka i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi oraz główna rola w serialu komediowym „O mnie się nie martw”. W 2013 zagrała tytułową rolę w spektaklu muzycznym „Pamiętnik Pani Hanki” zrealizowanym przez TVP z okazji 100 rocznicy urodzin Jerzego Wasowskiego. Występowała m.in. na deskach Starego Teatru i Teatru Stu w Krakowie oraz w warszawskim Teatrze Ateneum. Śpiewającą Joannę Kulig widzowie poznali kiedy w wieku 15 lat wygrała program „Szansa na sukces”, wykonując piosenkę Grzegorza Turnaua „Między ciszą a ciszą”.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Concept 13 to niezwykłe miejsce gdzie można spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

Kamila Szczawińska — Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa

Kamila Szczawińska

 • Gdzie:

  Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa

 • Kamila Szczawińska

  jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Pracę w modelingu zaczęła w 2001 dla jednej z poznańskich agencji modelek. Początkowo pojawiała się na pokazach mody w poznańskim Okrąglaku i Poznańskich Targach Mody. Podczas jednego z pokazów w Poznaniu, Kamilę zauważyła agentka jednej z mediolańskich agencji i namówiła ją na wyjazd. Tam szybko zaangażowano ją do pokazów znanych kreatorów, takich jak: Valentino, Giorgio Armani czy Gucci. Później podpisała kolejny kontrakt w Paryżu, gdzie pracowała dla marek, takich jak: Chanel, Yves’a Saint Laurenta, Christiana Diora oraz Gucciego. Następnie znalazła się w Nowym Jorku, gdzie promowała domy mody, w tym m.in.: Emanuel Ungaro, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Sonia Rykiel, Rocco Barocco, Viktor & Rolf, Christian Lacroix, Elie Saab, John Galliano oraz Kenzo. Była muzą Roberto Cavallego. W 2007 po raz ostatni pojawiła się na światowym wybiegu w pokazie Stelli McCartney. W marcu 2015 brała udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W lutym 2016 brała udział w programie Agent – Gwiazdy w TVN.  23 listopada 2016 roku miała premierę jej książka kucharska zatytułowana Kuchnia dla całej rodziny, która ukazała się nakładem Edipresse Książki.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja „Folk Gospoda” serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Kasia Nosowska — Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa

Kasia Nosowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa

 • Kasia Nosowska

  kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała  naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, ostatnio Marcinem Macukiem i Marcinem Borsem – penetruje krainy, w które z zespołem się nie zapuszcza.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni- tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Kinga Preis — Restauracja Hotelu HP Park Plaza-Wrocław, ul. Drobnera 11-13

Kinga Preis

 • Gdzie:

  Restauracja Hotelu HP Park Plaza-Wrocław, ul. Drobnera 11-13

 • Kinga Preis

  znakomita polska aktorka. Ukończyła w 1996 roku wrocławską PWST. W ciągu kilkunastu lat kariery nagradzana była wieloma prestiżowymi nagrodami, między innymi im. Zbyszka Cybulskiego dla „młodych aktorów wyróżniających się wybitną indywidualnością” czy Złotą Kaczką dla najlepszej aktorki 2001 roku. Swój aktorski wizerunek utrwaliła w takich filmach, jak „Cztery noce z Anną”, „Dom zły” czy nominowany do Oscara „W ciemności”. W 2010 została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji. Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Szef Kuchni Hotelu HP Park Plaza, Zbigniew Koźlik czerpie inspiracje z przedwojennej kuchni lwowskiej, jednej z najlepszych ówczesnych kuchni europejskich. Znajdziemy w niej elementy dań francuskich, niemieckich a nawet bałkańskich. Przepisy w naszej kuchni oparte są na regionalnych produktach dolnośląskich wytwarzanych przez małe gospodarstwa rolne. Wielką wagę przykładamy do zdrowego żywienia naszych Gości. Odpowiednio zestawiane składniki zapewniają nie tylko znakomity smak, pełną wartość odżywczą lecz również zbilansowaną dietę. Szef kuchni jest ambasadorem nowoczesnej kuchni wrocławskiej, która coraz mocniej zaznacza się na kulinarnej mapie Polski. Prezentujemy ją zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych. Obecność swoją odnotowaliśmy m.in. na Expo w Mediolanie, w Ambasadzie Polskiej w Pradze, oraz na targach turystycznych w Wiedniu. Codziennie wskazujemy naszym Gościom potrawy i produkty dolnośląskiej, oznaczając je w karcie menu logiem „Kulinarnego Dziedzictwa Dolnego Śląska”.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Marieta Żukowska — Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

Marieta Żukowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

 • Marieta Żukowska

   (fot. Olga Majrowska) – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktualnie aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Krytyk filmowy i teatralny – Łukasz Maciejowski opisał ją jako jedną z najbardziej utalentowanych aktorek jej pokolenia. Jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych, w tym Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu w Brnie oraz Złotej Maski. Była nominowana do Orła za rolę Teresy w filmie „Nieruchomy Poruszyciel”. Jest członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Zagrała w wielu filmach i serialach, między innymi takich jak „Generał”, „Londyńczycy”, „Hotel 52”, „Zbliżenia”, „Słaba płeć”, czy „Druga Szansa”. Aktorka od 2015 roku wciela się w postać Bożeny w serialu „Barwy Szczęścia”. Obecnie można oglądać ją w głośnym filmie Patryka Vegi „Botoks” gdzie świetnie zagrała jedną z głównych ról – doktor Patrycję.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Concept 13 to niezwykłe miejsce gdzie można spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

Mariusz Przybylski — Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

Mariusz Przybylski

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

 • Mariusz Przybylski

  polski projektant mody. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Swój pierwszy pokaz mody zorganizował w 2005 roku. Ta debiutancka kolekcja spotkała się z uznaniem prasy i stylistów. Od tego czasu konsekwentnie buduje swoją markę mody luksusowej dla mężczyzn i kobiet. Kolekcje Mariusza Przybylskiego powstają w oparciu o połączenie klasyki z nonszalancją. Projektant używa szlachetnych tkanin, które wykańcza z jak największą dbałością i skupieniem na detalach. Mariusz Przybylski wykłada w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Zasiada także jako juror w wielu konkursach dla startujących w branży mody projektantów. Prezentował swoje kolekcje także poza krajem na fashion week’ach w Berlinie. Był także jurorem w pierwszej edycji polskiego programu „Project Runway”, które emisja miała miejsce w stacji TVN.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Olga Szomańska — Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

Olga Szomańska

 • Gdzie:

  Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

 • Olga Szomańska

  polska wokalistka i aktorka. Laureatka Super Jedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość” (z oratorium „Tu es Petrus” Piotra Rubika). Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego we Wrocławiu. W roku 2006 zdała eksternistyczny egzamin aktorski ZASP w Warszawie. Występowała na wielu deskach teatralnych w całym kraju. W 2011 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę o tytule „Nówka”. W ostatnich latach można ją było podziwiać w Krakowskim Teatrze Variete w roli fryzjerki Paulette w musicalu „Legalna Blondynka” oraz spektaklach „Variete Film Show” i „Rewia Variete”, a także w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w tytułowej roli Deloris van Cartier w musicalu „Zakonnica w przebraniu” . W 2016 roku brała udział w szóstej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego w telewizji Polsat. W kwietniu 2014 roku dołączyła do obsady serialu „M jak miłość” jako Marzenka Laskowska, która widzowie pokochali i śledzą jej losy do dziś.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Pierwsza w Polsce i na świecie restauracja z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Paweł Domagała — Restauracja “Tamka 43”, ul.Tamka 43 , Warszawa

Paweł Domagała

 • Gdzie:

  Restauracja “Tamka 43”, ul.Tamka 43 , Warszawa

 • Paweł Domagała

  polski aktor i wokalista. Ukończył w 2007 r. Akademię Teatralną w Warszawie. Największą popularność przyniosły mu role w filmach „Wkręceni”, „Wkręceni 2” i „Dzień dobry, kocham cię!”, niemniej widzowie pokochali go za rolę Krzysztofa Małeckiego w serialu  „O mnie się nie martw”.  W roku 2010 został nominowany do nagrody „Złota Kaczka” w kategorii „Najlepszy aktor” sezonu 2009/2010 za film „Miasto z morza”. Jest również współzałożycielem zespołu muzycznego „Ginger”. W listopadzie 2016 wydał swoją debiutancką płytę „Opowiem ci o mnie”.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

 • O restauracji:

  Tamka 43 jest autorskim projektem Pawła Kwiatkowskiego, znanego promotora, producenta koncertów i eventów, oraz szefa kuchni Piotra Pielachowskiego. Przygotowana przez niego karta dań jest krótka i wciąż się zmienia, ponieważ serwowane w restauracji potrawy powstają tylko ze świeżych i sezonowych produktów polskich i europejskich. Zaskakujące połączenia smaków oraz kuchnia autorska stanowią o unikatowym charakterze tego miejsca.
  Tamka 43 została wyróżniona przez prestiżowe przewodniki Michelin oraz Gault & Millau, posiada również Certyfikat Jakości Trip Advisor.

 • Menu:

  4 daniowe menu degustacyjne z winem.

Radzimir Dębski — Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

Radzimir Dębski

 • Gdzie:

  Restauracja „Concept 13″, ul. Bracka w Warszawie

 • Radzimir Dębski

  (fot. Dorota Tyszka) – muzyk i kompozytor, jako producent muzyczny występujący pod pseudonimem JIMEK. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, wydział kompozycji. Studiował także na University of California Los Angeles wydziału Film Scoring, Orchestration. Od wielu lat komponuje muzykę do filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, festiwali muzycznych, spotów reklamowych, spektakli teatralnych. Szersza publiczność usłyszała o nim w kwietniu 2012 roku, po wygranej w konkursie na remix utworu Beyoncè ‘End of time’. Kompozytor pokonał 3000 uczestników, a jego remix znalazł się na płycie artystki ‘4:The Remix’. W listopadzie 2014 r ukazał się singiel ‘PROLOGUE’ będący zapowiedzią debiutanckiej płyty ‘The Best Of’. Od stycznia 2015 roku sygnałem Wiadomości TVP jest jego kompozycja. W marcu 2015 roku poprowadził Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach, podczas dwóch wyjątkowych koncertów, do których przygotował symfoniczne aranżacje utworów Miuosha. Album JIMEK x MIOUSH x NOSPR 2015 będący zapisem koncertów wkrótce po premierze zyskał status złotej płyty, a medley 30. fragmentów utworów hip-hopowych wykonanych jako bis zyskał uznanie na całym świecie. We wrześniu 2016 zagrał koncert w berlińskim Konzerthaus, podczas którego poprowadził Konzerthausorchester w symfonicznych aranżacjach niemieckiego rapera MoTripa. Materiał został wydany w grudniu przez Deutsche Grammophon i Universal Music Deutschland. W 2017 roku skomponował muzykę do filmów „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reżyserii Marii Sadowskiej oraz „Atak paniki” w reż. Pawła Maślony.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Concept 13 to niezwykłe miejsce gdzie można spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

Tomasz Iwan — Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

Tomasz Iwan

 • Gdzie:

  Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

 • Tomasz Iwan

  polski piłkarz, reprezentant Polski, występujący na pozycji pomocnika. Karierę piłkarską rozpoczął w 1988, w Jantarze Ustka. W Ekstraklasie zadebiutował w 1991, w barwach Olimpii Poznań. Jego pierwszym zagranicznym klubem został w 1994 Roda JC Kerkrade. Rok później wygrał plebiscyt Piłki Nożnej w kategorii Odkrycie roku. Przez prawie 7 kolejnych lat (z krótką przerwą) grał w lidze holenderskiej. Iwan zdobył z tym klubem dwa tytuły mistrza kraju. Od 2001 do 2005 był zawodnikiem klubów austriackich (głównie Admira Wacker Mödling). W sezonie 2005/2006 Tomasz Iwan powrócił do Ekstraklasy, grając w zespole Lecha Poznań. Po jego finiszu, zakończył karierę zawodniczą. W reprezentacji Polski zadebiutował 16 sierpnia 1995 w meczu Polska-Francja w Paryżu. Jego ostatnim występem w kadrze było spotkanie z 17 kwietnia 2002 Polska-Rumunia w Bydgoszczy. W reprezentacji rozegrał 40 spotkań i strzelił 4 bramki. Z dniem 31 października 2013 został dyrektorem reprezentacji Polski ds. organizacyjnych.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Pierwsza w Polsce i na świecie restauracja z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Druga grupa licytacji rozpocznie się tuż po zakończeniu pierwszej tj. 18 grudnia 2017 r. o godzinie 20.00 i zakończy się 25 grudnia 2017 r. o godzinie 20.00.

W tej grupie będzie można licytować kolację z:

Agnieszka Dygant — Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

Agnieszka Dygant

 • Gdzie:

  Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa

 • Agnieszka Dygant

  (fot. Iza Grzybowska) – jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych i teatralnych. Niezapomniana Niania-Frania oraz Mariolka z „Na dobre i na złe”, odtwórczyni głównej roli w serialu „Prawo Agaty”. Agnieszka Dygant jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Z dużego ekranu znana między innymi z komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”, „Pitbulla” oraz „Botoksu”. Obecnie można ją oglądać w trzeciej odsłonie filmu „Listy do M.”. Agnieszka Dygant ma na swoim koncie kilka ról dubbingowych. Użyczyła głosu m.in. w filmach: „Dżungla”, „Renifer Niko ratuje święta”, „Auta 2”, „Rio” i „Rio 2”.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Pierwsza w Polsce i na świecie restauracja z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Janusz Radek — Restauracja „Gehanowska – Pod Słońcem”, Rynek 43, Kraków

Janusz Radek

 • Gdzie:

  Restauracja „Gehanowska – Pod Słońcem”, Rynek 43, Kraków

 • Janusz Radek

  nietuzinkowy Artysta, niebanalny człowiek, niezwykły wokalista i kompozytor, a przede wszystkim charyzmatyczny frontman. Z wykształcenia historyk, z zamiłowania biegacz. Na scenie nie tylko świetnie śpiewa, jego osobowość́ i świetny kontakt z publicznością̨ powodują̨, że potrafi przenieść́ widza w niezwykłe miejsca. Raz są̨ to klimaty retro, raz przepiękne liryczne brzmienia własnych kompozycji. Innym razem zadziwia bardzo nowoczesną formą i interpretacją utworów, by za chwilę powrócić́ sentymentalnie do starszych piosenek. W maju 2017 wydał płytę do wierszy Haliny Poświatowskiej „Kim Ty jesteś dla mnie”.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja “Gehanowska – Pod słońcem” mieści się w zabytkowych piwnicach Krakowskiego Rynku Głównego. Oferuje menu zawierające tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i potrawy kuchni międzynarodowej. Mamy nadzieję, iż niepowtarzalny smak naszej kuchni oraz ciepła, rodzinna atmosfera sprawi, iż wieczór ten będzie niezapomniany!

 • Menu:

  Kolacja składać się będzie z kilku dań Menu Degustacyjnego, które będzie przygotowane specjalnie na ten wieczór, włącznie z deserem oraz winem.

Kamila Rowińska — Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

Kamila Rowińska

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

 • Kamila Rowińska

   jest trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. „Kobieta Niezależna”. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Ukończyła kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udała się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching. Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowała swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Od tego czasu przeprowadziła setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogła uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Katarzyna Stankiewicz — Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa

Katarzyna Stankiewicz

 • Gdzie:

  Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa

 • Katarzyna Stankiewicz

  (fot. Kasia Bielska i Dominik Tarabański) – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, wydawca. Debiutowała jako 17-latka z zespołem Varius Manx. Wspólnie sprzedali ponad milion płyt, nagrali szereg przebojów, które na zawsze zapisały się w historii polskiej muzyki, takie jak chociażby „Orła Cień”, czy „Ruchome piaski”. Stankiewicz ma swoim koncie cztery solowe albumy, „Kasia Stankiewicz”, „Extrapop”, „Mimikra” oraz „Lucy And The Loop”. Ostatni był szerokim projektem multidyscyplinarnym angażującym artystów malarzy, muzyków, grafików z całego świata. Na przestrzeni lat zdobyła szereg nagród, w tym zwycięstwo w konkursie premier na festiwalu w Opolu, wielokrotnie przyznawana nagroda dziennikarzy na tym samym festiwalu, Machiner za debiut roku.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Katarzyna Herman — Restauracja “Receptura”, ul. Św. Rocha, Białystok

Katarzyna Herman

 • Gdzie:

  Restauracja “Receptura”, ul. Św. Rocha, Białystok

 • Katarzyna Herman

  (fot. A. Karaś) – aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Debiutowała w „Ożenku” w Warszawskim Teatrze Powszechnym i z tym teatrem była przez wiele lat związana (ponad 30 ról np. Masza w „Trzech siostrach”, córka w „Królu learze”.) Od Paru lat współpracuje z teatrem Nowym i dramatycznym oraz TR – i na tych deskach możemy ją aktualnie zobaczyć. Szerszej publiczności znana z filmów „Panie dulskie” Bajona „Wszystko co kocham” Borcucha, „Oszukane”, czy „Kochaj i tańcz” oraz seriali „Druga szansa” czy „Magda M.”. Ma też szczęście do reżyserów którzy zdobywają nagrody na festiwalach na całym świecie: Agnieszki Smoczyńskiej „Córki dancingu”, Tomka Wasilewskiego „W sypialni”, „Płynące wieżowce”oraz Agnieszki Holland „Ekipa”, „Janosik” i najnowszy – polski kandydat do Oskara „Pokot”. Właśnie skończyła zdjecia do Filmu „Powrót” w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicza oraz najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Chciałaby zagrać w komedii niekoniecznie romantycznej.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.
  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Receptura znajduje się w parku im. Jadwigi Dziekońskiej, w jednym z zaprojektowanych w 1981r. przez Henryka Toczydłowskiego modernistycznych Spodków.  Okrągłe ściany są całe przeszklone, dzięki czemu z każdego miejsca roztacza się imponujący widok, a wnętrze jest jasne i optymistyczne. Zwłaszcza że ogromne okno zamontowano także w dachu Receptury, a za barem znajduje się płaskorzeźba z epoki. Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej i europejskiej w nowoczesnym wydaniu. Dania oparte są o świeże i regionalne produkty. Karta menu zmienia się kilka razy w roku, zachwycając podniebienia naszych Gości. Obsługa kelnerska jest w pełni wykwalifikowana i wkłada całkowicie swoją wiedzę i pasję w to co robi, a wszystko po to, aby nasi Goście byli w pełni zadowoleni z pobytu w restauracji. Restauracja Receptura znalazła swoje miejsce w prestiżowym Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska w latach 2016, 2017 i 2018 –  przewodniku po najlepszych restauracjach i hotelach.

 • Menu:

  Do wykorzystania podczas kolacji jest kwota 200 zł na wszystkie dania z karty menu, napoje i alkohole.

Maja Bohosiewicz — Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa

Maja Bohosiewicz

 • Gdzie:

  Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa

 • Maja Bohosiewicz

  (fot. Kitana Photography) – polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Absolwentka Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie. Debiutowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w przedstawieniu „Dzika Kaczka” w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Kolejno można było ją oglądać na deskach teatru Capitol w spektaklu „Przekręt (Nie)Doskonały w reżyserii Andrzeja Rozhina oraz w „Ruby” Adama Sajnuka w teatrze WARSawy. Wystąpiła między innymi w takich filmach jak „Wojna żeńsko-męska” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, „W ciemności” w reżyserii Agnieszki Holland, „Pokaż kotku co masz w środku” Sławomira Kryńskiego, „Leszczu” Aleksandry Terpińskiej czy „Pani z Przedszkola” Marcina Krzyształowicza. Można ją było oglądać również w serialu „Na dobre i na złe”, „Julia”, „Aida” czy „M jak Miłość”. Jesienią 2014 roku brała udział drugiej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w telewizji Polsat.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja „Folk Gospoda” serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Małgorzata Kożuchowska — Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

Małgorzata Kożuchowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

 • Małgorzata Kożuchowska

  (fot. Piotr Porębski) – ceniona aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Ogromny sukces i popularność przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, m.in. „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Komornik”, „Senność” seriale „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” „Prawo Agaty” i „Druga Szansa”. Zagrała w kilkudziesięciu spektaklach w Teatrze Dramatycznym, w Teatrze Narodowym oraz w Teatrze Telewizji. Laureatka wielu nagród teatralnych i filmowych. Ambasadorka fundacji Mam Marzenie i członkini jej Rady Programowej.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Marcin Dorociński — Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

Marcin Dorociński

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

 • Marcin Dorociński

  to utalentowany i bardzo popularny polski aktor. Trzykrotny laureat Złotych Lwów i laureat Złotej Kaczki. Aktor został także odznaczony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Marcin Dorociński jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Grał na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie i warszawskiego Teatru Ateneum. Aktor zadebiutował w serialu „Dom”. Ma na swoim koncie występy w wielu filmach i serialach. Znamy go przede wszystkim między innymi z takich filmów jak „Pitbull”, „Jack Strong”, „Moje córki krowy” czy serialu „Głęboka woda”.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Mariusz Szczygieł — Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa

Mariusz Szczygieł

 • Gdzie:

  Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa

 • Mariusz Szczygieł

  (fot. Bartosz Kowal / LatajacyKowal.pl) – reporter, wydawca, antologista, czechofil. Jest autorem książek reporterskich, przełożonych na 19 języków. Jego książka „Gottland” zdobyła Europejską Nagrodę Literacką 2009 oraz w Polsce Nike Czytelników 2007; na jej podstawie powstało kilka spektakli teatralnych w Polsce i Czechach. W latach 1995-2001 prowadził talk-show „Na każdy temat” w TV Polsat. Do 2011 roku pracował w „Gazecie Wyborczej” jako reporter i redaktor reporterskiego dodatku „Duży Format”. Aktualnie jest felietonistą „DF” gdzie ma swój stały cykl „Szczygieł poluje na prawdę”. W 2016 roku wydał książkę „Projekt: prawda”. Jest autorem monumentalnej trzytomowej antologii  polskiego reportażu XX wieku „100/XX”. Jest prezesem Fundacji Instytut Reportażu, która prowadzi w Warszawie księgarnio-kawiarnię Wrzenie świata, wydawnictwo Dowody na Istnienie oraz Polską Szkołę Reportażu. Ukończył Wydział Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Został odznaczony orderem Polonia Restituta. Mieszka w Warszawie.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.
  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Mateusz Damięcki — Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa

Mateusz Damięcki

 • Gdzie:

  Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa

 • Mateusz Damięcki

  aktor filmowy, teatralny i serialowy, absolwent Akademii Teatralnej (2004), pasjonat podróży, Ambasador Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Karierę rozpoczął jako dziecko, w 1991 roku, w serialu telewizyjnym. W 1993 roku zagrał na wielkim ekranie wiele ról w polskich i zagranicznych produkcjach. Jest także odtwórcą ról dubbingowych. Ma na swoim koncie role w uznanych i popularnych serialach telewizyjnych emitowanych na antenie czołowych polskich stacji: TVP, Polsat i TVN. Równolegle występuje na deskach teatrów (m.in. Teatr Studio, Teatr Polonia). Od 2015 roku prowadzi warsztaty filmowe dla młodzieży „MASTERCLASS – Szkoła Filmowania”, w ramach Festiwalu Filmowego CINEMAFORUM. Aktywnie promuje działania na rzecz ekologii – występuje w produkcjach dokumentalnych poświęconych ochronie zagrożonych gatunków fauny i flory, od 2016 jest honorowym ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Uwielbia podróże. W 2009 roku odbył wyprawę „Siberia Expedition” – 25 000 km w 63 dni przez bezdroża tundry i tajgi. W planach ma podróż dookoła świata Żukami.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  „Czerwony Wieprz” to miejsce wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie, kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Dr Mateusz Grzesiak — Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa

Dr Mateusz Grzesiak

 • Gdzie:

  Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa

 • Dr Mateusz Grzesiak

  jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 14 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Napisał 14 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Przez media nazywany jest najpopularniejszym psychologiem w Polsce. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 500 tysięcy fanów. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Był wielokrotnie nagradzany, m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni- tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Michał Malinowski — Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa

Michał Malinowski

 • Gdzie:

  Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa

 • Michał Malinowski

  (fot. Dawid Błaszczyk) – Aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy oraz konferansjer. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Szerokiej publiczności znany z seriali „Na wspólnej”, gdzie wciela się w rolę Norberta oraz „Pierwsza Miłość”, gdzie gra Pawła. Można było go oglądać między innymi w takich serialach jak „Wszystko przed nami”, „Barwy szczęścia”, „Hotel 52” czy „Ojciec Mateusz”. Jeszcze w czasie studiów wystąpił w teatrze w dwóch przedstawieniach – „Samobójca” oraz „Ferdydurke”. Następnie zagrał w spektaklu „Polarna przygoda” w reżyserii Jakuba Czachory oraz w „Targowisku” Magdy Drab. Ponadto, użyczył głosu w bajkach i filmach: „Lego Ninja Go!”, „Every witch way”, „Chica vampiro”, „Skubani” oraz „Sam i Cat”. Ostatnio zakończył zdjęcia do filmu „Ułaskawienie”Jana Jakuba Kolskiego, którego premiera przewidziana jest na 2018 rok.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu

 • O restauracji:

  Restauracja „Folk Gospoda” serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Michał Piróg — Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa

Michał Piróg

 • Gdzie:

  Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa

 • Michał Piróg

  polski tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny, aktor, reporter i osobowość telewizyjna. Tancerzem został w wieku dziewiętnastu lat na scenie Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie 15 listopada 1998 zadebiutował w roli narkomana w spektaklu baletowym Być albo brać w reżyserii Piotra Galińskiego. Doświadczenie zdobywał w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, m.in. w musicalu Chicago (2002) w Teatrze Komedia w Warszawie i musicalu Andrew Lloyda Webbera Koty (2004) w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Jesienią 2007 roku został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz. Następnie w 2010 r. został zaangażowany w produkcję TVN-owskiego Top Model. Zostań modelką, w którym pełni funkcję prowadzącego. Obecnie możemy go oglądać w drugiej edycji programu Azja Express, w której wziął udział w parze z Piotrem Czaykowskim.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.
  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Rafał Maślak — Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa

Rafał Maślak

 • Gdzie:

  Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa

 • Rafał Maślak

  zwycięzca konkursu Mister Polski 2014. Od września juror programu telewizji Polsat #Supermodelka Plus Size i jedna z najbardziej rozpoznwalanych osób w naszym kraju. Jego social media śledzi ponad pół miliona osób! Uznawany za jednego z najbardziej stylowych mężczyzn w Polsce (według magazynu „Playboy”). Jego sesje zdjęciowe pojawiły się m.in. w nowojorskim magazynie „Promo Magazine”. Ma na koncie tytuł Wicemistera International 2014 oraz Mistera International Internautów 2014, które zdobył podczas wyborów Mister International w Korei.  Brał udział w programach, m.in.: „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami” (Polsat), „Agent Gwiazdy” (TVN), „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” (Polsat), „Mów Mi Mistrzu (TVP). Ma na koncie autorski program Randka z Maślakiem (Polsat Cafe). W sierpniu 2016 roku otworzył „Akademia Semilac Rafał Maślak” w Warszawie. We wrześniu 2017 roku premierę miał kryminał Aleksandra Rogozińskiego „Lustereczko Powiedz Przecie”, w której Rafał jest jednym z głównych bohaterów.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni- tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Robert Biedroń — Restauracja Franciszkańska, ul. Jedności Narodowej 3, Słupsk

Robert Biedroń

 • Gdzie:

  Restauracja Franciszkańska, ul. Jedności Narodowej 3, Słupsk

 • Robert Biedroń

  Prezydent miasta Słupsk. Absolwent politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Ukończył również Szkołę Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkołę Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Przez wiele lat współpracował jako konsultant kilkunastu organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą. Jest pomysłodawcą, współzałożycielem i wieloletnim prezesem Kampanii Przeciw Homofobii. Od 2009 r. był prezesem Instytutu Podkarpackiego zajmującego się rozwojem społeczeństwa obywatelskiego. 9 października 2011 roku został wybrany na posła ziemi gdyńsko – słupskiej z listy Ruchu Palikota otrzymując prawie 17 tys. głosów. Były członek Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy i Główny sprawozdawca ds LGBT. W latach 2008 – 2016 był członkiem Rady Doradczej Praw Człowieka przy Open Society Foundations.  Obecnie jest Prezydentem miasta Słupska. Od 2015 jest członkiem Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń – marzec 2018, w uzgodnionym terminie

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

 • O restauracji:

  Zlokalizowana w centrum Słupska przyciąga doskonałymi daniami kuchni polskiej oraz autorskimi daniami szefa kuchni, które poruszą wymagające podniebienia. Jej niepowtarzalny klimat związany jest z historią miasta przedstawioną na fotografiach dawnego Słupska. Taras z widokiem na centrum to idealna miejsce aby rozpocząć dzień filiżanką aromatycznej kawy lub zakończyć pyszną kolacją.  Nasi kelnerzy oraz kucharze zadbają o dobry nastrój.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 200 zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Tomasz Oświeciński — Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa

Tomasz Oświeciński

 • Gdzie:

  Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa

 • Tomasz Oświeciński

  popularny aktor i trener personalny. Od najmłodszych lat związany ze sportem. W młodości zdobył Mistrzostwo Polski w judo. Kilka lat temu rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem. Szerszej publiczności najbardziej znany jest ze swojej świetnej kreacji „Stracha” z filmów  „Pitbull. Nowe Porządku” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz z roli „Andrzejka” w serialu „M jak miłość”. Ostatnio można go oglądać na dużym ekranie w filmie „Botoks”. Zadebiutował też na deskach teatralnych w spektaklu „Prywatna klinika”, z którym będzie podróżował po Polsce. Prywatnie dumny tata 8-letniej Mai.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2018, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  „Czerwony Wieprz” to miejsce wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie, kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Zwycięzca danej licytacji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której aukcję wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt tj. Dworek New Restaurant w Bielsko – Białej, Franciszkańska w Słupsku, Gehanowska – Pod Słońcem w Krakowie, Restauracja Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu, Receptura w Białymstoku i restauracje w Warszawie:  Concept 13, Czerwony Wieprz, Dom Polski, Elixir, Flambéeria, Folk Gospoda, Halka, Superiore, Tamka 43. Wszystkie kolacje odbędą się od stycznia do marca 2018 roku, po uzgodnieniu terminu z gwiazdą oraz zwycięzcą licytacji.

Regulamin akcji jest dostępny pod poniższym linkiem: Regulamin aukcji Kolacja Marzeń IV

Dla osób, które będą chciały wesprzeć cel, ale nie uda im się wylicytować kolacji przygotowaliśmy możliwość szybkiej wpłaty bezpośredno na konto Fundacji oraz Wirtualną Puszkę, do której będzie można “wrzucić pieniążek” z nominałem 5,10,15,50 i 100 złotych . Ze wszystkich osób, które zakupią cegiełkę rozlosujemy 10 fantów pozyskanych od gwiazd.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie informujemy na bieżąco o wszystkich nowinkach związanych z akcją:

https://www.facebook.com/events/1669245129787648/

Kontakt dla mediów:

Marcin Czerwiński:E mail: marcin.czerwinski@mammarzenie.orgTel: 883-664-4444