Wylicytuj kolację z ulubioną gwiazdą i spełnił marzenia dzieci!

Już 4 grudnia ruszają licytację V edycji „Kolacji Marzeń”

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Mam Marzenie organizuje w serwisie charytatywni.allegro.pl piątą edycję ogólnopolskiej aukcji internetowej „Kolacja Marzeń”. Akcja odbywać się będzie pod adresem www.kolacjamarzen.pl, a dochód z niej zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

W tym roku inicjatywę wsparło aż 29 gwiazd. Kolacje z nimi zostaną zlicytowane w dwóch turach. Pierwsza grupa wystartuje 5 grudnia 2018 r. o godzinie 20.00 i trwać będzie 9 dni do 13 grudnia. W tym okresie ruszają licytacje z:

Adam Bielecki — Poznań, Restauracja Monidło.

Adam Bielecki

 • Gdzie:

  Restauracja MONIDŁO w Poznaniu, ul. Matejki 68

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w uzgodnionym terminie, najprawdopodobniej w połowie 2019 roku. O terminie kolacji poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Monidło należycie ugościć miłośników kulinariów, którzy chcą zasmakować tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej w najlepszym wydaniu. Stawiamy na sezonowość i najlepsze lokalne produkty, dlatego oprócz naszych sztandarowych dań, w karcie często pojawiają się świeże pomysły. Restauracja istnieje od 2005 roku i od tego czasu zdobyła wiele nagród w konkursach kulinarnych. Najważniejsze jednak, że udało nam się zdobyć serca rosnącej grupy wiernych gości i znaleźć stałe miejsce na kulinarnej mapie Poznania.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwoto 250 złotych na dania i napoje z karty.

 • Adam Bielecki

  himalaista i podróżnik. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Leader kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach. Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri 7010 m. Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata Makalu 8463 m bez użycia tlenu. 9 marca 2012 wraz z Januszem Gołąbem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I 8068 m co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane zostało za największe osiągniecie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykański explorersweb. W grudniu 2012 otrzymał Srebrną Odznakę Za Zasługi Dla Sportu nadaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Zdobywca K2 (31 lipca 2012) i Broad Peaka – pierwsze zimowe wejście (5 marca 2013). Na wiosnę 2014 roku wziął udział w zakończonej sukcesem wyprawie na północną ścianę Kanczendzongi kierowanej przez Denisa Urubko.  Zimą 2016 razem z Jackiem Czechem podjął  próbę pierwszego zimowego wejścia na Nanga Parbat 8125. 27 stycznia 2018 roku, wspólnie z Denisem Urubką, Jarosławem Botorem i Piotrem Tomalą przerwali Narodową Zimową Wyprawę na K2 i wzięli udział w akcji ratowniczej na Nanga Parbat, która została zorganizowana, by pomóc schodzącym ze szczytu Élisabeth Revol i Tomaszowi Mackiewiczowi. 16 lipca 2018 zdobył wraz z Felixem Bergiem Gaszerbrum II.

Andrzej Grabowski — Kraków, Restauracja Gehanowska. Pod Słońcem.

Andrzej Grabowski

 • Gdzie:

  Restauracja „Gehanowska – Pod Słońcem”, Rynek 43, Kraków.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja “Gehanowska – Pod słońcem” mieści się w zabytkowych piwnicach Krakowskiego Rynku Głównego. Oferuje menu zawierające tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i potrawy kuchni międzynarodowej. Mamy nadzieję, iż niepowtarzalny smak naszej kuchni oraz ciepła, rodzinna atmosfera sprawi, iż wieczór ten będzie niezapomniany!

 • Menu:

  Specjalnie na tą okazję przygotowane zostanie Menu Degustacyjne z deserem i butelką wina.

 • Andrzej Grabowski

  aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny, stand-uper oraz wokalista. W 1974 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i rozpoczął karierę aktorską. W tym samym roku debiutował na scenie krakowskiego Teatru im. J. Słowackiego w przedstawieniu „Karykatury”. Od tego czasu grał już w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrze Starym i Teatrze Scena STU w Krakowie oraz w blisko 40 przedstawieniach Teatru Telewizji. Na małym ekranie debiutował w miniserialu „Odejścia, powroty”, natomiast przełomem w jego filmowej karierze była rola w filmie „Kapitał, czyli jak robić pieniądze w Polsce”. Od tego czasu grał w wielu produkcjach, m.in. „Boża podszewka”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Zróbmy sobie wnuka”, w serialu „Pitbull”, w filmach „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Dzień świra”, „Pod Mocnym Aniołem”. Wiele nagród (m.in. „Gwiazda Uśmiechu” na X Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku) przyniosła mu również działalność kabaretowa i komediowa. Prowadzi własny program satyryczny „Andrzej Grabowski Show”. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych. Szerokiej telewizyjnej publiczności jest znany ze swojej komediowej roli w popularnym serialu „Świat według Kiepskich”. W 2009 r. odebrał Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Od marca 2014 roku jest jurorem „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Beata Tadla — Wrocław, Restauracja w hotelu HP Park Plaza.

Beata Tadla

 • Gdzie:

  Restauracja Hotelu HP Park Plaza – Wrocław, ul. Drobnera 11-13.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Szef Kuchni Hotelu HP Park Plaza, Zbigniew Koźlik czerpie inspiracje z przedwojennej kuchni lwowskiej, jednej z najlepszych ówczesnych kuchni europejskich. Znajdziemy w niej elementy dań francuskich, niemieckich a nawet bałkańskich. Przepisy w naszej kuchni oparte są na regionalnych produktach dolnośląskich wytwarzanych przez małe gospodarstwa rolne. Wielką wagę przykładamy do zdrowego żywienia naszych Gości. Odpowiednio zestawiane składniki zapewniają nie tylko znakomity smak, pełną wartość odżywczą lecz również zbilansowaną dietę. Szef kuchni jest ambasadorem nowoczesnej kuchni wrocławskiej, która coraz mocniej zaznacza się na kulinarnej mapie Polski. Prezentujemy ją zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych. Obecność swoją odnotowaliśmy m.in. na Expo w Mediolanie, w Ambasadzie Polskiej w Pradze, oraz na targach turystycznych w Wiedniu. Codziennie wskazujemy naszym Gościom potrawy i produkty dolnośląskiej, oznaczając je w karcie menu logiem „Kulinarnego Dziedzictwa Dolnego Śląska”.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Beata Tadla

  dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenterka telewizyjna. Od 1991 roku związana z mediami, najpierw radiem, a potem telewizją. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania „Faktów”, a w TVP „Wiadomości”, programów publicystycznych oraz porannego pasma „Kawa czy Herbata?”. Obecnie w Nowa TV prowadząca program „24 Godziny”. Autorka czterech książek: „Pokolenie ’89. Dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich”, „Niedziela bez Teleranka” oraz „Czego oczy nie widzą”. Zdobywczyni tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” i tytułu „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów”. Wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Trener dobrego mówienia, specjalistka w zakresie kształcenia głosu i mowy. Zwyciężczyni 8. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” telewizji Polsat. Ma na koncie występy w teledyskach polskich artystów, epizody w serialach i sztukach teatralnych.

Daria Ładocha — Warszawa, Restauracja Flambéeria.

Daria Ładocha

 • Gdzie:

  Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Daria Ładocha

  absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, dyplomowany coach zdrowia (Colegium Civitas), pasjonatka zdrowego stylu życia. Współzałożycielka agencji reklamowej 4DB oraz redaktor naczelna nieistniejącego już Warszawskiego Poradnika Ślubnego, współpracowała z Dawidem Wolińskim, marką Lilou, wydawnictwem Adam & Eve, agencjami Pattern i White. Prowadzi dwa blogi kulinarne, program o żywieniu dzieci w Kuchni+ oraz czwartkową kuchnię w Dzień Dobry TVN. W 2017 roku została ambasadorem marki Lidl oraz zwyciężyła w drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Ekspert w dziedzinie żywienia maluchów. Jej książka „Gotuj zdrowo dla dzieci” – wydana we współpracy z programem MiniMini+, gdzie stała się ambasadorką zdrowego żywienia dzieci, zawiera autorskie przepisy, które łączą w sobie zarówno żywność wspierającą zdrowie i odporność maluchów jak i dania, które są atrybutami udanego dzieciństwo. Jako trener kulinarny między innymi w Instytucie Sztuki Kulinarnej, odnajduje swoją misję podczas spotkań z uczestnikami, którzy tak jak ona uwielbiają gotować. Z wielką energią prowadzi warsztaty z zakresu kuchni tajskiej. OneMoreThai to blog kulinarny, gdzie znajdziemy dosłownie wszystko o kuchni Tajskiej. Autorska wielu książek m.im: „Nowoczesna kuchnia polska”, „Gotuj zdrowo dla dzieci”  czy „Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn”.  Na swoim koncie ma również książkę  „W mojej tajskiej kuchni”, która jest pierwszą w Polsce książką kulinarną o tajskiej tematyce, napisaną przez polskiego autora.

Dawid Ogrodnik — Warszawa, Restauracja Halka.

Dawid Ogrodnik

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potraw ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Dawid Ogrodnik

  (fot. www.marcinkruk.net) – polski aktor filmowy, teatralny i serialowy. Absolwent Liceum Muzycznego w Poznaniu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Uznawany za jednego z najbardziej uzdolnionych aktorów młodego pokolenia. Za rolę Rahima z Paktofoniki w „Jesteś Bogiem” otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Rola chorego na porażenie mózgowe Mateusza w „Chce się żyć”, okrzyknięta wyczynem, który przejdzie do historii polskiego kina. Został za nią nagrodzony Polską Nagrodą Filmową – Orzeł w kategorii najlepsza główna rola męska. Do niedawna członek zespołu TR Warszawa. Laureat Paszportu POLITYKI w kategorii Film w 2014 r. Za rolę w „Cichej nocy” został ponownie nagrodzony Orłem oraz Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego.

Kacper Kuszewski — Warszawa, Restauracja Superiore.

Kacper Kuszewski

 • Gdzie:

  Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Kacper Kuszewski

  aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, wokalista.  Uczył się w państwowej szkole muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. W 1999 ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Był aktorem Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu, obecnie współpracuje z warszawskimi teatrami Roma, Capitol i Kamienica. W latach 2000–2018 wcielał się w rolę Marka Mostowiaka w serialu TVP2 „M jak miłość”. W 2008 roku brał udział w trzeciej edycji programu muzycznego telewizji Polsat „Jak oni śpiewają”, w którym dotarł do finału. W 2011 roku brał udział w trzynastej edycji programu TVN „Taniec z gwiazdami”., gdzie zajął pierwsze miejsce w finale. W 2015 roku wydał debiutancki album studyjny zatytułowany „Album Rodzinny”, zawierający jedenaście utworów w stylistyce szlagierów międzywojennych. Był wokalistą zespołu Leszcze. W 2017 roku wystąpił w ósmej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” telewizji Polsat. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału z największą w historii programu liczbą punktów. Zajął pierwsze miejsce, wcielając się w finale w Marię Callas. Nagrodę w wysokości 100 tys. zł. przekazał na rzecz fundacji Centrum Praw Kobiet. Od dziewiątej edycji zasiada za panelem jurorskim show.

Kamila Rowińska — Warszawa, Restauracja Czerwony Wieprz.

Kamila Rowińska

 • Gdzie:

  Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  „Czerwony Wieprz” to miejsce wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie, kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Kamila Rowińska

  jest trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. „Kobieta Niezależna”. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Ukończyła kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udała się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching. Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowała swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Od tego czasu przeprowadziła setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogła uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze. Od 2018 roku jest członkinią Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie.

Katarzyna Dąbrowska — Warszawa, Restauracja Halka.

Katarzyna Dąbrowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potraw ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Katarzyna Dąbrowska

  (fot. Iza Grzybowska) – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Wielokrotnie nagradzana w konkursach wokalnych. Między innymi zdobyła Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Francuskiej, II Nagrodę w kategorii Piosenka Aktorska na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Petersburgu oraz pierwsze miejsce w Konkursie Pamiętajmy o Osieckiej. Wygrała także Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. W 2007 roku ukończyła studia na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Za rolę Kate w spektaklu dyplomowym „Tańce w Ballybeg” otrzymała nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Zdobyła również nagrodę aktorską za rolę w filmie „Sprawiedliwy” na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Wyróżniono ją za „charyzmę ekranową, dojrzałe, świadome i wyważone wykreowanie postaci”. Od 2007 roku jest aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Rok później dołączyła do stałej obsady serialu „Na dobre i na złe”, w którym gra chirurga Wiktorię Consalidę. Aktorka jest znana szerszej publiczności również z takich seriali jak „Belfer” czy „Czas Honoru”, oraz filmów „Niewinne” i „Po prostu przyjaźń”. W grudniu 2011 roku wraz z zespołem Amok wydała album utrzymany w klimacie jazzu i bluesa. W roku 2017 ukazała się płyta Warsaw Tango Group zatytułowana „Warszawskie Tango Elektryczne”, na którym gościnnie zaśpiewała.

Krzysztof Ibisz — Warszawa, Restauracja Dom Polski.

Krzysztof Ibisz

 • Gdzie:

  Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni- tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Krzysztof Ibisz

  jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy telewizyjnych. Laureat, aż trzech Wiktorów Publiczności i dwóch Telekamer. Ze szklanym ekranem związany od ponad 20 lat. Rozkochał w sobie publiczność już na początku kariery, prowadząc wyjątkowe show „Czar Par”. Z czasem stał się niekwestionowaną gwiazdą telewizji, prowadząc największe i najpopularniejsze programy rozrywkowe, m.in.  „Jak Oni Śpiewają”,  „Życiowa Szansa”,  „Ona i On”,  „Awantura o Kasę”,  „Gra w Ciemno” ,  „Rosyjska Ruletka” czy reality show  „Bar”. Doskonale sprawdza się w roli prowadzącego największe widowiska telewizyjne jak  „Sylwestrowa Moc Przebojów”,  „Sopot Festival”,  „Sopot Top Trendy Festival”,  „Zielonogórska Noc Kabaretowa” czy wybory  „Miss Polski”. Do końca 2013 roku był gospodarzem wyjątkowego talk-show  „Zrozumieć Kobietę”. Jest prowadzącym i współautorem programu informacyjnego  „Nowy Dzień” w Polsacie i Polsacie News. Od marca 2014 prowadzi najbardziej utytułowany i najbardziej prestiżowy program rozrywkowy świata – polską edycję  „Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami”. Słynie z legendarnego profesjonalizmu i pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła. Wielki fan sportu i propagator zdrowego stylu życia.

Małgorzata Kożuchowska — Warszawa, Restauracja Fusion w hotelu The Westin Warsaw.

Małgorzata Kożuchowska

 • Gdzie:

  Restauracja Fusion w hotelu The Westin Warsaw.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restaurację Fusion szczególnie polecamy wszystkim poszukującym wyjątkowych doznań kulinarnych w Warszawie. Ofertę tworzą kreatywne dania łączące ze sobą smaki Wschodu i Zachodu autorstwa Szefa Kuchni, Janusza Korzyńskiego. Menu restauracji kusi wykwintnymi potrawami, które przybierają formę kulinarnych dzieł sztuki.

  Zapraszamy Państwa na kulinarną ucztę po oryginalnych smakach i aromatach, gwarantującą niezwykłych doznania zarówno dla oczu i podniebienia.

 • Menu:

  Zwycięzca licytacji degustować będzie specjalnie przygotowane 3-daniowe menu. Szef Kuchni do swych kreatywnych dań zaproponuje również wino, które podkreśli doznania smakowe.

 • Małgorzata Kożuchowska

  ceniona aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Ogromny sukces i popularność przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, m.in. „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Komornik”, „Senność” seriale „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” „Prawo Agaty” i „Druga Szansa”. Zagrała w kilkudziesięciu spektaklach w Teatrze Dramatycznym, w Teatrze Narodowym oraz w Teatrze Telewizji. Laureatka wielu nagród teatralnych i filmowych. Ambasadorka Fundacji Mam Marzenie i była jej członkini Rady Programowej.

Michał Mikołajczak — Warszawa, Restauracja Folk Gospoda.

Michał Mikołajczak

 • Gdzie:

  Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja „Folk Gospoda” serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Michał Mikołajczak

  aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Michał w 2011 r. ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Na scenie teatralnej zadebiutował 1 lutego 2009 r. w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w spektaklu „Teoremat” Piera Paolo Pasoliniego w reżyserii Grzegorza Jarzyny. Widzowie obecnie mogą go podziwiać na deskach krakowskiego Teatru Scena STU gdzie wciela się w m.in. w rolę Hamleta, jak również Michał gra w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Szerszej publiczności jest znany jako Bartek z serialu „Prawo Agaty” oraz  Darek Żbik z serialu „Na Wspólnej”. Michał dał się poznać również jako aktor filmowy, do tej pory mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak „Światło”, „Miasto 44” oraz „Napis”. W 2018 r. wziął udział w trzecim sezonie programu TVN „Agent – Gwiazdy”, gdzie zajął pierwsze miejsce.

Sarsa — Gdynia, Restauracja, Punkt Gdynia.

Sarsa

 • Gdzie:

  Restauracja Punkt Gdynia, Ul. Władysława IV 59, Gdynia

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Punkt Gdynia jest nowoczesnym konceptem łączącym kuchnię opartą na produktach regionalnych oraz oryginalny bar z propozycją autorskich koktajli. W menu znajdziemy między innymi deski z mięsem i rybami wędzonymi na miejscu oraz domowymi kiszonkami. Piękny wystrój lokalu zaprojektowany z jednego z najlepszych projektantów wnętrz w regionie – Krystiana Rassmusa, zachęca do zatopienia się w miękkich fotelach przy butelce dobrego wina i smakowania ciekawych dań.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • SARSA

  jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia, autorka muzyki i tekstów, grająca na pianinie i ukulele. Jej debiutancki album studyjny „Zapomnij mi” ukazał się w 2015 roku. Wydawnictwo zajęło 2 miejsce na liście OLiS i uzyskało status platynowej płyty. Singiel „Naucz mnie” był pierwszym polskim singlem certyfikowanym diamentem. Ponadto zdobył tytuł Cyfrowej Piosenki Roku 2015. Pozostałe dwa single pokryły się kolejno złotem i platyną. Drugi studyjny album piosenkarki „Pióropusze”, ukazał się w 2017 roku i osiągnął status złotej płyty. Trzy single z tej płyty pokryły się złotem – „Motyle i ćmy”, „Bronie się” oraz „Volta”. Utwory z jej repertuaru posłużyły za ścieżkę dźwiękową do trzeciego sezonu serialu „Druga szansa”. 31 sierpnia 2018 roku został wydany utwór „Zakryj”, zapowiadający trzeci solowy album artystki. Piosenka w miesiąc po premierze uzyskała 6 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Teresa Lipowska — Warszawa, Restauracja Czerwony Wieprz.

Teresa Lipowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  „Czerwony Wieprz” to miejsce wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie, kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

 • Menu:

  Potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Teresa Lipowska

  bardzo ceniona i lubiana aktorka filmowa i teatralna. Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu w Łodzi. W 1957 ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W latach 1957–1985 występowała w warszawskim Teatrze Ludowym (od 1975 Nowym). W latach 1985-92 była aktorką Teatru Syrena w Warszawie. Wiele lat związana z kabaretem „Dudek”. Obecnie występuje w serialu „M jak miłość” jako Barbara Mostowiak. Jest jedną z bohaterek książki „Siła codzienności” Marzanny Graff. W 2010 została wyróżniona przez Zespół Artystyczny Teatru Polskiego Radia nagrodą Wielki Splendor. W 2017 obchodziła jubileusz 60-lecia pracy artystycznej oraz 80-lecia życia. Podwójny jubileusz uczciła wydaniem książki „Nad rodzinnym albumem.” W tym także roku otrzymała Platynową Telekamerę Tele Tygodnia za 60-lecie pracy artystycznej.

Weronika Rosati — Warszawa, Restauracja Flambéeria.

Weronika Rosati

 • Gdzie:

  Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty

 • Weronika Rosati

  aktorka, producentka filmowa i felietonistka. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej. Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. W filmie zadebiutowała w 2005 roku rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi „Pitbull”. Od tamtej pory wystąpiła w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach, głównie telewizyjnych, takich jak: „Majka”, „Luck”, „Piąty Stadion”, „Hotel 52” oraz „Strażacy”. Za rolę sanitariuszki Pestki w filmie „Obława” otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej „Orzeł” w kategorii Najlepsza główna rola kobieca.  Obecnie można ją zobaczyć w serialu „M jak miłość”, do którego powróciła po kilku latach przerwy. Niebawem Weronikę Rosati będzie można zobaczyć w serialu „Nie czekaj” – nowej produkcji Polsatu.

Druga grupa licytacji rozpocznie się tuż po zakończeniu pierwszej tj. 13 grudnia 2018 r. o godzinie 20.00 i zakończy się 22 grudnia 2018 r. o godzinie 20.00. W tej grupie czekają następujące gwiazdy:

Andrzej Bargiel — Kraków, Restauracja Plac Nowy 1.

Andrzej Bargiel

 • Gdzie:

  Restauracja „Plac Nowy 1”, plac Nowy 1, Kraków

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Plac Nowy 1 to urocza i wyśmienita restauracja na krakowskim Kazimierzu, która będzie miała zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty

 • Andrzej Bargiel

  (fot. Marek Ogień) – narciarz wysokogórski, himalaista, biegacz. Trzykrotny mistrz Polski w skialpinizmie i rekordzista świata w biegu na Elbrus. Od lat stawia przed sobą nieprzeciętne wyzwania. Jest twórcą pionierskiego projektu Hic Sunt Leones, zakładającego eksplorację niezbadanych dla narciarstwa terenów i pokazującego, że narciarstwo jest możliwe nawet na najwyższych szczytach świata. Na swoim koncie ma zjazd na nartach z ośmiotysięczników: Shishapangma, Manaslu, Broad Peak oraz zdobycie w rekordowym czasie pięciu siedmiotysięczników Śnieżnej Pantery. W tym roku zapisał się na kartach światowego himalaizmu dokonując pierwszego zjazdu na nartach z drugiego najwyższego szczytu świata – K2.

Andrzej Mleczko — Kraków, Restauracja Gehanowska. Pod Słońcem.

Andrzej Mleczko

 • Gdzie:

  Restauracja „Gehanowska – Pod Słońcem”, Rynek 43, Kraków.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja “Gehanowska – Pod słońcem” mieści się w zabytkowych piwnicach Krakowskiego Rynku Głównego. Oferuje menu zawierające tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i potrawy kuchni międzynarodowej. Mamy nadzieję, iż niepowtarzalny smak naszej kuchni oraz ciepła, rodzinna atmosfera sprawi, iż wieczór ten będzie niezapomniany!

 • Menu:

  Specjalnie na tą okazję przygotowane zostanie Menu Degustacyjne z deserem i butelką wina.

 • Andrzej Mleczko

  (fot. Adam Gołda) – studiował na wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W 1971 roku zadebiutował na łamach tygodnika „Student”. Od tego czasu zajmuje się przede wszystkim rysunkiem satyrycznym, ale także plakatem, scenografią, grafiką oraz rysunkiem reklamowym. Jest autorem ponad dwudziestu tysięcy rysunków i ilustracji opublikowanych w kilkudziesięciu pismach i magazynach. W swojej twórczości przedstawia w ironicznej formie problemy obyczajowe i polityczne, którymi żyje Polska i Świat. Dotychczas zbiory jego prac ukazały się w 60 książkach i albumach. Twórczość artysty była prezentowana na 125 wystawach indywidualnych kraju i 30 za granicą. W 1983 roku otworzył swoją Galerię Autorską w Krakowie przy ulicy Św. Jana 14. Galeria miała być tylko krótkotrwałym eksperymentem, ale w związku z dużym zainteresowaniem funkcjonuje do dzisiaj. W Galerii znajdują się najnowsze oraz archiwalne rysunki prezentowane w formie oryginałów, plakatów, kartek pocztowych wydawnictw. W 2000 roku powstała filia w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 140. Andrzej Mleczko mieszka i pracuje w Krakowie przy ulicy Grodzkiej, a z okien jego pracowni widać Wawel i Wieżę Ratuszową. Najbardziej lubi tworzyć w nocy, kiedy jest cisza i może słyszeć hejnał z Wieży Mariackiej.

Doda — Warszawa, Restauracja Elixir by Dom Wódki.

Doda

 • Gdzie:

  Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Pierwsza w Polsce i na świecie restauracja z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Doda

  jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych piosenkarek, autorka tekstów, kompozytorka, aktorka, producentka, filantropka i niezwykła osobowość medialna. W latach 1998–2000 aktorka musicalowa teatru Buffo. W latach 2000–2006 wokalistka zespołu Virgin. W tym okresie grupa nagrała trzy albumy studyjne: „Virgin”, „Bimbo” oraz „Ficca” i wypromowała takie przeboje jak „Znak pokoju” czy „Szansa”, za które Doda i zespół otrzymali nagrody kolejno na Festiwalu w Sopocie i Festiwalu w Opolu. W 2007 piosenkarka rozpoczęła karierę solową i wydała dwa albumy studyjne: „Diamond Bitch” oraz „7 pokus głównych”. Pierwszy z nich promowany był między innymi singlem „Nie daj się”, który uzyskał tytuł „polskiego hitu lata 2008” na Sopot Hit Festiwalu. W 2016 zespół Virgin został reaktywowany i wydał swój czwarty studyjny album „Choni”. Doda jest laureatką dwóch nagród MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Otrzymała również rekordową liczbę trzynastu statuetek VIVA Comet Awards (jedną z zespołem Virgin i jedną z projektem VIVA i Przyjaciele), w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia. Ponadto zdobyła między innymi cztery nagrody Eska Music Awards (dwie z Virgin), dwie Superjedynki (jedną z Virgin), dwie nagrody fotoreporterów i dziennikarzy na Festiwalu w Opolu, Telekamerę, Platynową Telekamerę oraz została odznaczona medalem „Za Zasługi dla Ciechanowa”. Trzy wydane przez nią płyty (solowo oraz z Virgin) dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce, natomiast dwie były notowane na liście najlepiej sprzedających się płyt w Europe publikowanej przez magazyn „Billboard”. Za sprzedaż swoich płyt i singli piosenkarka otrzymała jedną potrójnie platynową płytę, trzy platynowe i dwie złote. Doda była jurorem w kilku programach telewizyjnych, wzięła udział w trzech dużych kampaniach reklamowych, użyczyła głosu jednej z postaci filmu animowanego „Asterix i wikingowie”, wystąpiła w sztuce teatralnej „Słownik Ptaszków Polskich”, a także zagrała w filmie „Pitbull. Ostatni pies”. Piosenkarka prowadzi również czynnie działalność charytatywną za co wielokrotnie była nagradzana; otrzymała między innymi tytuł „Lidera Roku w Ochronie Zdrowia” za swoją działalność na rzecz chorych na białaczkę.

Elżbieta Romanowska — Warszawa, Restauracja Folk Gospoda.

Elżbieta Romanowska

 • Gdzie:

  Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja „Folk Gospoda” serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Elżbieta Romanowska

  aktorka telewizyjna i teatralna. Elżbieta w 2007 r. ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Widzowie głównie pokochali ją za rolę Joli w serialu „Ranczo”. Obecnie możemy ją oglądać na ekranie telewizora w serialu  „Barwy Szczęścia”, czy „W rytmie serca”. W 2016 r. brała udział w piątej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie zajęła drugie miejsce. W 2017 r. ukazała się książka jej autorstwa pt. „Kobieta nieperfekcyjna”, gdzie przekonuje czytelników, że ze słownika warto wyrzucić słowa: „muszę“, „powinnam“, „trzeba“.

Igor Herbut — Warszawa, Restauracja Dom Polski.

Igor Herbut

 • Gdzie:

  Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni- tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Igor Herbut

  lider grupy LemON. Kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Ma na koncie wiele nagród, złotych i platynowych płyt, a także dwie nominacje do Fryderyka. Pochodzi z Przemkowa w zachodniej Polsce, ale jego korzenie sięgają Beskidu Niskiego, skąd wywodzi się jego rodzina. Łemkowskie tradycje, w których został wychowany do tej pory silnie odciskają się w muzyce, którą tworzy. Wschodnie harmonie, zaśpiewy, góralska charyzma i ciężka do ukrycia nostalgia – to elementy, wobec których nie sposób przejść obojętnie w twórczości artysty. Grupa LemON, którą stworzył w 2012 roku, jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych zespołów w kraju. Dzięki swojej niespożytej energii i wyjątkowej emocjonalności, którą potrafi przekuć na dźwięki i słowa, Igorowi udało się osiągnąć komercyjny sukces – swoją niekomercyjną muzyką. Jego warsztat wokalny (będący wypadkową łemkowskich tradycji, studiów jazzowych na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz własnych poszukiwań) i niespotykaną barwę głosu docenili nie tylko słuchacze, ale i największe muzyczne autorytety w kraju. Igor został zaproszony do występów w duecie z takimi artystami jak Hey i Kasia Nosowska, Kayah, Zakopower, Adam Sztaba, Agnieszka Chylińska, Jan Borysewicz. Najnowsza, czwarta płyta zespołu zatytułowana ,,TU” przypieczętowała wysoką pozycję LemON w branży i jest uznawana za jedno z najciekawszych wydawnictw ubiegłego roku.

Joanna Krupa — Warszawa, Restauracja Dom Polski.

Joanna Krupa

 • Gdzie:

  Restauracja „Dom Polski”, ul. Belwederska 18, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w uzgodnionym terminie, najprawdopodobniej w połowie 2019 roku. O terminie kolacji poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni- tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Joanna Krupa

  modelka, aktorka, osobowość telewizyjna. W wieku 5 lat wyjechała z rodziną do Chicago, później zamieszkała w Los Angeles, gdzie rozpoczęła karierę modelki i fotomodelki. Jej zdjęcia prezentowały magazyny: „Playboy”, „CKM”, „FHM”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Teeze” i „Maxim”. Od lat działa również na rzecz praw zwierząt i związana jest z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Brała udział m.in. w zorganizowanej przez tę organizację akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. W 2009 r. wystąpiła w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zaszła bardzo wysoko. 0d 2010 r. jest jurorką i przewodniczącą jury w programie TVN „Top Model”. W 2017 r. prowadziła program Misja Pies, w którym zachęcała do adopcji zwierząt ze schronisk. Jednocześnie w Polsce wspiera wiele schronisk dla zwierząt, w tym m.in. „Dyminy” oraz „Paluch”. Fani mogli ją również podziwiać w takich filmach i serialach, jak: „Planeta małp”, „The Man Show”, „Six days in paradise”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. W 2004 r. Joanna została uznana jako „Najpiękniejsza modelka roku” według magazynu „Maxim”, zaś w 2011 r. zdobyła nagrodę w plebiscycie Kobieta Roku „Glamour 2010” w kategorii „Wejście w stylu Glamour”.

Kasia Stankiewicz — Warszawa, Restauracja Elixir by Dom Wódki.

Kasia Stankiewicz

 • Gdzie:

  Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Pierwsza w Polsce i na świecie restauracja z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Katarzyna Stankiewicz

  (fot. Daniel Jaroszek) – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, wydawca. Debiutowała jako 17-latka z zespołem Varius Manx. Wspólnie sprzedali ponad milion płyt, nagrali szereg przebojów, które na zawsze zapisały się w historii polskiej muzyki, takie jak chociażby „Orła Cień”, czy „Ruchome piaski”. Kasia Stankiewicz ma swoim koncie cztery solowe albumy, „Kasia Stankiewicz”, „Extrapop”, „Mimikra” oraz „Lucy And The Loop”. Ostatni był szerokim projektem multidyscyplinarnym angażującym artystów malarzy, muzyków, grafików z całego świata. Na przestrzeni lat zdobyła szereg nagród, w tym zwycięstwo w konkursie premier na festiwalu w Opolu, wielokrotnie przyznawana nagroda dziennikarzy na tym samym festiwalu, Machiner za debiut roku. W 2016 roku powróciła do Variu Manx aby świętować 25-lecie zespołu. Koncerty okazały się spektakularnym sukcesem a liczne nagrody oraz ogromne zapotrzebowanie na zespół w tym składzie skutkowały wspólną płytą „Ent”, która podbija wszystkie listy przebojów.

Katarzyna Dowbor — Warszawa, Restauracja Halka.

Katarzyna Dowbor

 • Gdzie:

  Restauracja „Halka”, ul. Puławska 43, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potraw ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności Restauracja Halka jest laureatem Grand Award 3 Widelce 2016 w konkursie Poland 100 Best Restaurants. Corocznie dostaje certyfikat jakości przyznawany przez portal TripAdvisor, a także została wpisana do prestiżowego Żółtego Przewodnika Kulinarnego Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Katarzyna Dowbor

  (fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł) – dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna. Dzieciństwo i młodość spędziła w Toruniu, gdzie uczęszczała do szkoły. Ukończyła studia na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę dziennikarską rozpoczęła w Polskim Radiu, później przez 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej. Jest autorką wielu reportaży i telewizyjnych programów publicystycznych. W TVP2 prowadziła między innymi: „Apetyt na zdrowie”, „Pytanie na śniadanie”, „Ogrodową Dowborową” i „Szczęśliwą 13-tkę”. Wystąpiła także w filmach i serialach, jak: „Komedia małżeńska”, „Na dobre i na złe”, „Duża przerwa”, „W labiryncie”, „Jest jak jest”, „Ekstradycja”, „Tato” i wielu innych rolach. W 2005 roku zaczęła prowadzić w Radiu Dla Ciebie autorski program zatytułowany „Dowborowe towarzystwo”. Od września 2013 związana jest z Polsatem, gdzie prowadzi jeden z najpopularniejszych programów  „Nasz nowy dom”. Jest też współautorką książek dla dzieci z serii „Stajnia pod tęczą”.

Magdalena Stużyńska – Brauer — Gdynia, Restauracja Przystanek Orłowo.

Magdalena Stużyńska – Brauer

 • Gdzie:

  Restauracja Przystanek Orłowo w Gdyni, Al. Zwycięstwa 237/3.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Przystanek Orłowo jest autorskim bistrem. W swojej karcie oferujemy dania przygotowane od podstaw, m.in. domowe makarony, świeże ryby i nagradzaną na wielu konkursach wołowinę z Pniew. Goście cenią restaurację za przytulny wystrój i kameralny klimat. Jakość dań i pomysłowość szefa kuchni sprawiają, że Goście lubią do nas wracać. Szeroka karta win sprzyja miłym wieczorem w gronie rodziny i znajomych.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Magdalena Stużyńska-Brauer

  aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, a także artystka kabaretowa. Już jako młoda dziewczyna należała do ogniska teatralnego przy Teatrze Ochoty. W wieku 15 lat wystąpiła w spektaklu teatralnym „Eksperyment” w reżyserii Haliny Machulskiej. W 1997 roku ukończyła Wydział Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i tego samego roku otrzymała dyplom aktorski. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Brama do raju” w reżyserii Ryszarda Mocha, gdzie zagrała narkomankę. Największą popularność i sympatię widzów przyniosła jej rola Marcysi w serialu „Złotopolscy”. Od 1999 do 2013 roku występowała w warszawskim Teatrze Kwadrat. Od 2017 roku można ją oglądać na deskach Teatru IMKA. W czerwcu 2012 dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju. Tego samego roku rozpoczęła pracę na planie serialu telewizji Polsat „Przyjaciółki”, w którym wciela się w główną rolę Anki Strzeleckiej. Za tę rolę otrzymała nominację do nagrody Telekamery 2013 w kategorii Aktorka. Obecnie można ją oglądać również w serialu „Rodzinka.pl”. Grała również w serialach „Na dobre i na złe” i „Hotel 52”.

Marcin Dorociński — Warszawa, Restauracja Superiore.

Marcin Dorociński

 • Gdzie:

  Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Marcin Dorociński

  to utalentowany i bardzo popularny aktor. Trzykrotny laureat Złotych Lwów i laureat Złotej Kaczki. Aktor został także odznaczony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Marcin Dorociński jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Grał na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie i warszawskiego Teatru Ateneum. Aktor zadebiutował w serialu „Dom”. Ma na swoim koncie występy w wielu filmach i serialach. Znamy go przede wszystkim między innymi z takich filmów jak „Pitbull”, „Jack Strong”, „Moje córki krowy” czy serialu „Głęboka woda”.

Margaret — Warszawa, Restauracja Elixir by Dom Wódki.

Margaret

 • Gdzie:

  Restauracja „Elixir”, ul. Wierzbowa 9/11, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Pierwsza w Polsce i na świecie restauracja z kompleksowym podejściem do idei „food pairingu” w oparciu o miody pitne oraz nowoczesne dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Margaret

  jedna z najpopularniejszych piosenkarek i autorek tekstów w naszym kraju. Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem „All I Need”. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę na Bałtyckim Festiwalu Piosenki w Karlshamn i zajęła drugie miejsce w finale. W 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany „Add the Blonde”. Singiel „Cool Me Down” pokrył się podwójną platyną w Polsce, notowany był też na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Pod koniec 2015 Margaret wydała drugi album studyjny, zatytułowany „Just the Two of Us”, który nagrała w duecie z Mattem Duskiem. W 2017 został wydany kolejny album artystki zatytułowany „Monkey Business”. W 2018 z piosenką „In My Cabana” wystąpiła w finale szwedzkiego Melodifestivalen 2018, zajmując siódme miejsce. W tym samym roku jej piosenka „Byle jak” otrzymała tytuł Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018. Margaret jest laureatką nagród, takich jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.

Michał Meyer — Kraków, Restauracja Plac Nowy 1.

Michał Meyer

 • Gdzie:

  Restauracja „Plac Nowy 1”, plac Nowy 1, Kraków.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja Plac Nowy 1 to urocza i wyśmienita restauracja na krakowskim Kazimierzu, która będzie miała zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach. Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty

 • Michał Meyer

  aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się w 1985 roku w Warszawie, jest absolwentem krakowskiej PWST. Związany z teatrem STU w Krakowie, gdzie można oglądać go m. in. w „Hamlecie” i „Weselu”. Występuje również w stołecznym Klubie Komediowym. Miał możliwość współpracy z wybitnymi reżyserami m. in. w takich filmach jak „Wenecja” Jana Jakuba Kolskiego, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” Andrzeja Wajdy, „Miasto 44” Jana Komasy czy „Amok” Kasi Adamik. W telewizji debiutował rolą Antka w serialu „Czas honoru”. Występował w wielu telewizyjnych serialach i programach rozrywkowych (Szymon Majewski Show, I kto to mówi?). Członek obsady SNL (Saturday Night Live) Polska – polskiej edycji kultowego amerykańskiego programu rozrywkowego.

Robert Janowski — Warszawa, Restauracja Superiore.

Robert Janowski

 • Gdzie:

  Restauracja „Superiore”, ul. Piękna 28/34, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz, proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault&Millau.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

 • Robert Janowski

  wokalista, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i dziennikarz radiowy. Z wykształcenia lekarz weterynarii. W latach 1997–2018 prowadził teleturniej TVP1 „Jaka to melodia?”. Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Występował w kilkunastu formacjach rockowych. Przez osiem lat grał w musicalu „Metro” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy, co przyniosło mu rozgłos. Współpracował przy tworzeniu musicali, m.in. „Do grającej szafy grosik wrzuć” i „Grosik-2” oraz brał udział w przedstawieniach piosenek Brela w Teatrze Buffo. Jego stałe miejsce pracy to Teatr Dramatyczny w Warszawie. Występował też w Teatrze Rampa, Teatrze Ateneum i Teatrze Rozmaitości. Jego piosenka „W nas i wokół nas”, wykorzystana w ścieżce dźwiękowej do filmu „Pora na czarownice”, utrzymywała się przez osiem miesięcy na pierwszym miejscu w programie „Muzyczna Jedynka”. Za prowadzenie programu „Jaka to melodia?” został trzykrotnie wyróżniony nagrodą Telekamery, dzięki czemu odebrał Złotą Telekamerę. Jest również dwukrotnym laureatem Wiktora. Ma na swoim koncie albumy studyjne „Co mogę dać”, „Nieważkość”, „Song.pl” oraz „Najpiękniejsze melodie”. Prowadził programy w Radiu Złote Przeboje, a obecnie prowadzi audycję Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego w Radiu Pogoda. Na swoim koncie ma dwie książki: „Muzyka mojego życia” i „Przypadki. Robert Janowski” oraz tomiki poezji: „Mądrość z natury”, „Anioły”, „Pragnienia”, „Głosy”, „Noce” i „Lustra”.

Tomasz Kot — Warszawa, Restauracja Folk Gospoda.

Tomasz Kot

 • Gdzie:

  Restauracja „Folk Gospoda”, ul. Waliców 13, Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  Restauracja „Folk Gospoda” serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

 • Menu:

  Restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Tomasz Kot

  (fot. Agnieszka Kot) – aktor filmowy, serialowy  i teatralny. Na scenie zaczął grać  jeszcze w liceum. Szkołę Teatralną ukończył w 2001 roku i jako zawodowiec debiutował rolą „Hamleta”. Przed kamerą z kolei zadebiutował w 2005 roku główną rolą w „Skazanym na bluesa” W swoim dorobku zgromadził 26 ról teatralnych, zagrał w 30 filmach i kilkunastu serialach. W 2014 roku wcielił się w postać  dr Religii – znanego w całej Polsce wybitnego kardiochirurga. Film zdobył szereg nagród, w tym za jego kreację, pojawił się również w kinach w Wielkiej Brytanii, Rosji i Hiszpanii. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci – Blanki i Leona.

Zofia Wichłacz — Warszawa, Restauracja Flambéeria.

Zofia Wichłacz

 • Gdzie:

  Restauracja “Flambéeria”, Hoża 61, 00-001 Warszawa.

 • Kiedy:

  Kolacja odbędzie się w okresie styczeń-marzec 2019, w uzgodnionym terminie.

 • Koszt kolacji:

  Kolacja odbędzie się w ramach gościnności restauracji.

  Państwo nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

 • O restauracji:

  TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.

 • Menu:

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 zł na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty

 • Zofia Wichłacz

  (fot. Maciej Edelman) – aktorka, serialowa oraz teatralna. Debiutowała w 2013 w filmach „Był sobie dzieciak” i „Niegdyś moja matka. Ponadto, wcieliła się w rolę Meli Dulskiej w spektaklu Teatru Telewizji „Moralność pani Dulskiej”. Za tę rolę uzyskała wyróżnienie aktorskie na Festiwalu „Dwa Teatry” w Sopocie.W 2014 zagrała jedną z głównych ról w filmie wojennym „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy. Za tę rolę otrzymała Orła w kategorii Odkrycie roku oraz nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Ponadto była nominowana do Orła za najlepszą główną rolę kobiecą. W 2015 zadebiutowała na deskach teatru rolą Hanny Zach w monodramie „Porozmawiajmy po niemiecku”, w Teatrze „Polonia”. W tym roku została wyróżniona tytułem Europejskiej Gwiazdy Jutra. Pod koniec 2016 odbyła się premiera „Powidoków” w reżyserii Andrzeja Wajdy, w których wcieliła się w postać Hani. W lutym 2017 do kin trafił dramat „Pokot”w reżyserii Agnieszki Holland, w którym zagrała matkę „Matogi”. Miesiąc później premierę miał film Kasi Adamik „Amok”, aktorka w filmie wcieliła się w Zofię Balę i otrzymała za swoją rolę nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Pod koniec 2017 premierę miał dramat Macieja Sobieszczańskiego „Zgoda”, w którym wcieliła się w postać Anny. W 2017 na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie otrzymała nagrodę „Shooting Star” dla najbardziej obiecującej, młodej aktorki europejskiej.

Zwycięzca danej licytacji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której aukcję wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Wszystkie kolacje odbędą się po uzgodnieniu terminu z gwiazdą oraz zwycięzcą licytacji.

Ale to nie wszystko … W tym roku każdy może włączyć się w akcję i spełniać marzenia chorych dzieciaków kupując cegiełkę za 20, 50 lub 100 złotych. Każda taka wpłata do Wirtualnej Puszki to możliwość wygrania wyjątkowej nagrody.

Do wygrania:

 • Dzień na planie serialu „Rodzinka.pl”.
 • Kolacja dla dwóch osób w wybranym terminie w restauracji „Czerwony Wieprz”, ul. Żelazna 68 w Warszawie.

„Czerwony Wieprz” to miejsce wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie, kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

Menu: Potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

 • Książki Kamili Rowińskiej z autografami: „Coaching wart milion”, „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Zasługujesz na sukces” oraz „Kobieta niezależna”.
 • Dwie maskotki pluszowe.
 • Dwa pakiety gadżetów fundacyjnych zawierające m.in.: dwa kubki, smycze, lizaki, książka z płytą.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać na adres e-mail: konkurs@mammarzenie.org:

 1. Potwierdzenie wpłaty z charytatywni.allegro.pl za zakup cegiełki o wartości 20,50 lub 100 zł na rzecz akcji Kolacja Marzeń V.
 2. Swoje imię i nazwisko ,
 3. Kwotę, jaką według Ciebie Fundacja Mam Marzenie uzyska z licytacji wszystkich kolacji i cegiełek w ramach akcji „Kolacja Marzeń V”.

W konkursie biorą udział wszystkie e-maile wysłane do 20 grudnia 2018 r. do godziny 20:00.

Wygrywa osoba, która wskaże kwotę najbliższą tej, która pojawi się na liczniku w witrynie kolacjamarzen.pl 22 grudnia o godzinie 20:01:00.

W przypadku dwóch lub więcej osób, które podadzą taką samą kwotę, o pierwszeństwie decyduje kolejność dostarczenia wiadomości e-mail.

 1. Wśród osób, które wykupią cegiełkę za 100 złotych do wygrania – dzień na planie serialu „Rodzinka.pl”.
 2. Wśród osób, które wykupią cegiełkę za 50 złotych do wygrania – kolacja w Czerwony Wieprzu dla dwóch osób oraz książki Kamili Rowińskiej z autografami
 3. Wśród osób, które wykupią cegiełkę za 20 złotych do wygrania– dwie maskotki pluszowe oraz dwa pakiety gadżetów fundacyjnych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 2 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 w siedzibie Organizatora przy ul. Św. Krzyża 7 w Krakowie. O wynikach konkursu Organizator poinformuje Zwycięzcę mailowo.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie informujemy na bieżąco o wszystkich nowinkach związanych z akcją:

Więcej na www.kolacjamarzen.pl

Regulamin_Kolacja Marzeń V

Kontakt dla mediów:

Marcin Czerwiński
marcin.czerwinski@mammarzenie.org
Tel: 883-664-4444