Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zakończyły się licytacje V edycji akcji Fundacji Mam Marzenie – Kolacja Marzeń.  W tym roku inicjatywę wsparło aż 29 gwiazd. Kolacje z nimi zostały zlicytowane w dwóch turach. Z licytacji udało się zebrać kwotę 84 104 złotych – natomiast całkowita suma uzyskana z akcji to kwota 91 881,77 złotych, gdyż Kasia Stankiewicz zgodziła się zjeść dwie kolacje, dzięki której dodatkowe pieniądze na ten cel zostały już przekazane. Zwycięzca danej licytacji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której aukcję wygrał. sam koszt kolacji jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Wszystkie spotkania odbędą się po uzgodnieniu terminu z gwiazdą oraz zwycięzcą licytacji do marca 2019 roku. Dziękujemy naszym wspaniałym gwiazdom, kupującym i wszystkim tym, którzy nam w tej akcji pomagali. To dzięki nim kolejny rekord został pobity. Ufamy, że każda kolacje będzie odzwierciedleniem czyichś marzeń. Dziękujemy ekipie charytatywni allegro za okazaną pomoc – bez Was ten wynik nie byłby możliwy!

„Kolejny raz udowodniliśmy, że nasza platforma, przy okazji codziennych zakupów, może zmieniać świat na lepszy. Staramy się by w naszych akcjach charytatywnych przynieść radość zarówno klientom jak i potrzebującym. Akcja Fundacji „Mam Marzenie” jest tego bardzo dobrym przykładem. Dzięki niezapomnianym wrażeniom, choć na chwilę pozwolimy dzieciom zapomnieć o cierpieniu i chorobie” – mówi Krzysztof Śpiewek, menedżer CSR w Allegro.

„Zaangażowałam się w tą akcję bo ma ona wysoki priorytet ważności z wielu powodów. Po pierwsze chodzi o dzieci, po drugie dzieci które są chore. Chory człowiek, chore dziecko to zawsze dramat lecz nie zawsze pieniądze są w stanie zdziałać cud. I to jest piękne właśnie, że w tej akcji nie chodzi o pieniądze same w sobie, są one środkiem do czegoś najważniejszego i najpiękniejszego- spełnienia marzenia. Dlatego tak długo jak moja osoba będzie potrzebna do spełniania tych marzeń, tak długo będę jeść te kolacje” – odpowiadana Kasia Stankiewicz na pytanie dlaczego zaangażowała się w projekt.

A oto fotograficzne relacje ze spotkań z:

Katarzyna Dąbrowska

Doda

Marcin Dorociński

Katarzyna Dowbor

Andrzej Grabowski

Igor Herbut

Małgorzta Kożuchowska

Teresa Lipowska

Margaret

Andrzej Mleczko

Elżbieta Romanowska

Kamila Rowińska

Sarsa

Kasia Stankiewicz

Beata Tadla

Zofia Wichłacz

Daria Ładocha

Dawid Ogrodnik

Michał Mikołajczak

Michał Meyer

Tomasz Kot

Krzysztof Ibisz

Adam Bielecki

Andrzej Bargiel