„Darowane dobro zawsze powraca …

z podwójną mocą …”

W Fundacji Mam Marzenie często historie pisze samo życie i nawet najlepiej sporządzony przez nas plan – nie może założyć tego, jak może potoczyć się historia spełniania marzeń naszych podopiecznych. Przykładów takich jest wiele, ale chcielibyśmy podzielić się z Państwem najnowszym – i pokazać jak los połączył dwie dziewczynki z Krakowa.

Jedna z nich to 11-letnia Iza – nasza krakowska Marzycielka. Kiedy dziewczynka spotkała się z wolontariuszami naszej fundacji, od razu podzieliła się swoim największym marzeniem. Dziewczynka marzy o wyjeździe do Disneylandu. Izunia najbardziej ciekawa jest postaci ze swojej ulubionej bajki My Little Pony. Jej ulubioną bohaterką jest Fluttershy z Equestria Girl Friendship.

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/6913-Iza/

Druga – nasza bohaterka – to 10-letnia Marta. Dziewczynka mimo młodego wieku doskonale wie czym zajmuje się nasza Fundacja i często zerka na marzenia widniejące na naszej stronie internetowej w zakładce „poczekalnia”. Właśnie w ten sposób Marta natrafiła na marzenie Izy i postanowiła pomóc w jego spełnieniu.

Pomysł Marty jest bardzo prosty, a jakże dojrzały: dziewczynka 15 maja 2016 roku przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Swoją postawą zaskoczyła zarówno rodzinę jak i wolontariuszy, gdyż zrezygnowała tego dnia z prezentów a w zamian poprosiła zaproszonych gości, aby pomogli w spełnieniu marzenia Izy.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie los pozwoli spotkać się naszym dwóm bohaterkom i będzie to czas wzruszeń oraz radości, a marzenie Izy szybko się spełni –  o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Postawa Marty tak bardzo wzruszyła i zaskoczyła naszą Fundację, że na pamiątkę tego wydarzenia od 2017 roku chcemy wyruszyć z akcją „Komunia Spełnionych Marzeń” – poprzez którą będziemy zarażać inne dzieci i ich najbliższych postawą dziewczynki. Mamy nadzieje, że przekonamy do tej idei więcej dzieci – przez co spełnimy jeszcze więcej marzeń.

Kontakt: fundacja@mammarzenie.org