Ambasador Fundacji Mam Marzenie – Małgorzata Kożuchowska – wraz z wolontariuszami, zapraszają do udziału w akcji „Nie pękam – spełniam marzenia”.

wspolne w

Celem akcji jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzenia 16 – letniej Magdaleny, która marzy o tym,1 aby popływać z delfinami.

Specjalnie na tą okoliczność Fundacja wraz z firmą Koszulkowo.com przygotowała do sprzedaży t-shirty z nadrukami nawiązującymi do idei FMM. Koszulki męskie „Fajnie mieć marzenia” oraz damskie „Nie pękam spełniam marzeniaa” – będzie można kupić już od 3 listopada! Dostępne będą w trzech kolorach: białym, czerwonym i czarnym, w rozmiarach: S, M, L oraz XL. Z każdej sprzedanej koszulki 10 złotych trafia na konto Fundacji, a kwota ta w całości przeznaczona będzie na marzenie Magdy.

Promocja akcji stała się możliwa dzięki uprzejmości fotografa Krzysztofa Ścibora oraz studia fotograficznego LUMA, czego efektem jest sesja zdjęciową Małgorzaty Kożuchowskiej oraz wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie w marzeniowych koszulkach. Powstał również klip – będzie on emitowany w TVP Kraków, która objęła patronat nad akcją.

Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od ponad 10 lat wolontariusze Fundacji ofiarowują swój wolny czas, aby przerwać okres smutku spowodowanego chorobą i wnieść w życie dzieci i ich rodzin chwile radości oraz dać siły do walki z chorobą. Taką terapeutyczną moc ma spełnianie najskrytszych pragnień naszych Marzycieli.

 

Więcej szczegółów na facebooku w wydarzeniu „Nie pękam – spełniam marzenia”:

https://www.facebook.com/events/573489419383658/

Koszulki można kupić na stronie:

http://koszulkowo.com/mam-marzenie-m72.html