Zapraszamy Państwa na XIII Podróżniczą Wielką Charytatywną Galę Fundacji Mam Marzenie.

We wspólną podróż wybierzemy się 16 grudnia. Naszymi przewodnikami będą Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, którzy w towarzystwie muzyki Jose Torresa & Havana Dreams, Hanny Banaszak i CoOperate Orchestra oprowadzą nas po świecie marzeń. Będziemy gościli również wspaniałe osobowości – podróżnika Aleksandra Dobę oraz wybitnego skrzypka Adama Bałdycha.

Co: XIII Podróżnicza Wielka Charytatywna Gala „W 80 minut dookoła świata”
Kiedy: 16 grudnia 2017 r., godz. 18:00
Gdzie: Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1

Bilety w promocyjnej cenie 25 zł do nabycia na www.bilety24.pl. Całkowity dochód z Gali przeznaczony zostanie na spełnianie kolejnych marzeń chorych dzieci.

Nasza charytatywna gala jest koncertem. Na scenie brzmi muzyka, prowadzący opowiadają o marzeniach, a z ekranów oglądać można zdjęcia z podróży. Państwo siedzicie i oglądacie, odpoczywając. Nie musicie robić nic, poza kupieniem biletu (https://www.bilety24.pl/koncert/xiii-podroznicza-wielka-charytatywna-gala-fundacji-mam-marzenie-36785?id=178079), ubraniem się galowo i przyjściem do Auli. Resztę zrobimy my! I na dodatek poczęstujemy Państwa pysznym ciastkiem i kawą.

Plan Gali

18:00 – 18:45 Pierwsza część Gali z występem Jose Torresa i Hanny Banaszak
18:45 – 19:15 Przerwa z ciastkiem i kawą
19:15 – 20:00 Druga część Gali z występem CoOperate Orchestra oraz Aleksandra Dobry, który opowie Państwu o swoich podróżniczych marzeniach.

Prowadzenie: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak

Na miejscu będzie możliwość kupienia drobnostek (m.in. koszulki, torby, kubki, książki, płyty), które mogą być świetnym pomysłem na prezent pod choinkę.

Każdy Państwa bilet to dla nas cegiełka na marzenia chorych dzieci!

Do zobaczenia w Poznaniu!