Szanowni Państwo,

Gdyby wszystko było tak jak zawsze, zapraszalibyśmy Państwa na kolejną Galę Fundacji Mam Marzenie do przepięknej Auli UAM w Poznaniu. Pandemia zmieniła świat drastycznie. Sprawiła, że XVI Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie nie może się odbyć tak jak dotychczas. Nie zatrzymała jednak chorób dzieci i ich marzeń. I to motywuje nas do zorganizowania Gali online. Chcielibyśmy, by jej magia nadal pomagała nam w kolorowaniu świata chorych dzieci.

Zapraszamy Państwa na XVI Galę Charytatywną Fundacji Mam Marzenie, pierwszą w wersji online, która odbędzie się w piątek 18 grudnia 2020 roku o godzinie 19. Tegoroczna Gala nosi tytuł „Niech połączą nas marzenia” – pokażemy światu jak w obecnych warunkach spełniamy marzenia chorych dzieci, a towarzyszyć nam będą wspaniali artyści, którzy przygotowali dla nas utwory związane z marzeniami. Zdradzimy, że wystąpi m.in. Magda Steczkowska, Robert Janowski i inni artyści.. Podgrzejemy atmosferę licytacją i mamy nadzieję wieloma niespodziankami. Galę poprowadzi Ambasadorka Fundacji Mam Marzenie, Małgorzata Kożuchowska oraz Prezeska Fundacji, Karolina Adamska-Woźniak.

Mimo, że nie zobaczymy się twarzą w twarz jak było to dotychczas, wierzymy, że XVI Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie będzie równie piękna i wzruszająca.

Bilety dostępne na stronie www.live.mammarzenie.org

W celu zakupienia biletu:

1. wejdź na www.live.mammarzenie.org,

2. wybierz opcję „wykup dostęp”

3. uzupełnij wszystkie pola: adres mailowy (dwukrotnie), hasło (ZAPAMIĘTAJ JE), imię i nazwisko

4. zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych

5. wybierz wysokość opłaty i dokonaj jej

W celu zalogowania się do transmisji (UWAGA: logowanie możliwe najwcześniej 20 minut przed rozpoczęciem wydarzenia):

1. wejdź na www.live.mammarzenie.org

2. wpisz adres mailowy oraz hasło stworzone przy zakupie biletu

3. kliknij „wejdź”

Do zobaczenia 18 grudnia o godz.19!