Studia to istotny okres w naszym życiu, to nowe zadania, poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności oraz część praktyczna, czyli praktyki studenckie. 

Jako Organizacja Pożytku Publicznego z 20-letnim stażem mieliśmy już wielu studentów jako wolontariuszy, koordynatorów czy członków zarządu Fundacji Mam Marzenie. Lubimy studentów, ich zapał do działania, nieoczekiwane pomysły i energię. 

Dlatego zapraszamy Ciebie na wymarzone praktyki studenckie💚

Kierunki jakie akceptują naszą organizację to przeważnie pedagogika, socjologia czy psychologia. Jednak nie wykluczone, że Twój opiekun stażu pochyli się nad aplikowaniem do zielonej Fundacji. Zapytaj😃

Chcemy pokazać Tobie w pełnym wymiarze jak realizujemy marzenia od A do Z. Będziesz miał-a możliwość uczestniczyć m.in. w spotkaniu z dzieckiem z chorobą zagrażającą jego życiu, będziesz nawiązywać kontakt z darczyńcą marzenia, pisał-a opis spotkania na naszą stronę www czy starał-a się przygotować super „oprawę marzenia”, czyli nietuzinkowe atrakcje dla Marzyciela w dniu realizacji jego największego pragnienia. Chcemy pokazać Tobie jakie dokumenty wypełniamy i jak ważne jest to dla organizacji pozarządowej. Wydarzenia i akcje są istotną częścią promocji Fundacji oraz marzeń, dlatego zaprosimy Ciebie również na festyny czy Galę. 

Z nami staniesz się praktykantem wolontariuszem, który będzie się angażować w działalność Fundacji Mam Marzenie oraz wykonywać zadania związane z dziennikiem praktyk studenckich. 

Po zakończonych praktykach otrzymasz informację zwrotną od nas, zaświadczenie o wolontariacie, wymagane podpisy i pieczątki w dzienniku praktyk oraz zdecydujesz czy masz ochotę dołączyć do zielonej drużyny i spełniać dalej dziecięce marzenia. 

Zadzwoń do koordynatora w Twoim mieście wojewódzkim i dołącz do nas💚

KONTAKT