Czy wiecie i pamiętacie, że użytkownicy Facebooka mogą tworzyć własne zbiórki pieniędzy na rzecz naszej Fundacji? Mogą to robić z okazji urodzin, imienin, innej rocznicy lub zupełnie bez okazji. Aby utworzyć swoją zbiórkę, zrób tak:

Kliknij link lub zajrzyj na nasz fanpage, następnie wejdź w zakładkę „Zbiórka pieniędzy” i naciśnij „Utwórz”.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami:

1. Podaj podstawowe informacje

  • Organizator. To Ty! Może to być Twoje konto prywatne lub fanpage, którym administrujesz, jeśli jest zweryfikowany przez Facebook.
  • Kwota. Wpisz ile chcesz zebrać. Wyznacz sobie realny do osiągnięcia cel. Pamiętaj, że wszystkie datki wpłacone na Twoją zbiórkę trafią do Fundacji Mam Marzenie, nawet jeżeli cel nie zostanie osiągnięty.
  • Data. Zdecyduj, kiedy zbiórka ma się zakończyć (możesz też skorzystać z sugestii systemu).

2. Dodaj coś od siebie

  • Nazwa. Wybierz chwytliwy tytuł, aby zwrócić uwagę wspierających. Jeśli chcesz utworzyć zbiórkę dla konkretnego Podopiecznego, prosimy o uzupełnienie tytułu o dopisek: /dla imię i pierwsza litera nazwiska Podopiecznego np. „Urodzinowa zbiórka pieniędzy Janka / dla Anny P.”.
  • Opis. Napisz coś od siebie, odpowiadając na pytanie „Dlaczego zbierasz pieniądze”? Zachęć w nim ludzi do przekazania datków.

3. Wyróżnij swoją zbiórkę

  • Zdjęcie. Wybierz zdjęcie, które będzie wizytówką Twojej zbiórki. Możesz wykorzystać zdjęcie lub film widoczne pod napisem „Więcej propozycji” lub kliknij „Edytuj”, aby wgrać własne.

A teraz wystarczy, że naciśniesz guzik „Utwórz”, a Twoja zbiórka pojawi się na Facebooku!

Prawda, że pomaganie jest takie proste? Do dzieła

6)Antykwariat Marzeń- `1qa Zapraszamy do Antykwariatu Marzeń w Galerii Askana w dniach 8 i 9 grudnia od godziny 13:00 do 18:00. Święta to czas prezentów, ale także okres, kiedy można na chwilę zanurzyć się w lekturze. Kupując książki w Antykwariacie Marzeń, możecie sprawić sobie świąteczny prezent na długie zimowe wieczory i jednocześnie pomóc w spełnianiu dziecięcych marzeń