Chcesz dołączyć do Ekipy Marzeń? Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18 w Idea Place przy pl. Solnym 15 we Wrocławiu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów! Opowiemy o tym, czym zajmujemy się w naszym oddziale, jak wygląda nasza działalność od strony wolontariusza oraz odpowiemy na wszystkie pytania!

Przed spotkaniem skontaktuj się ze Stefanem – opiekunem kandydatów i nowych wolontariuszy lub z Agnieszką – koordynatorem oddziału. Telefonicznie, Sms-owo lub mailowo – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej! Do zobaczenia! :)

Jednocześnie przypominamy, że Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci niezależnie od ich narodowości. Wśród naszych Podopiecznych znajdują się również dzieci z Ukrainy, a spodziewamy się, że ich liczba niebawem wzrośnie. Wobec tego poszukujemy także wolontariuszy, którzy biegle posługują się językiem ukraińskim i będą w stanie pomóc nam w kontaktach z dziećmi i ich rodzinami.

Jeśli interesujesz się działalnością naszej Fundacji na terenie województwa dolnośląskiego, zostań Przyjacielem o. Wrocław Fundacji Mam Marzenie.

Nadchodzące spotkania:

Brak nadchodzących spotkań

Aktualności

Nasi oficjalni wolontariusze