Chcesz dołączyć do Ekipy Marzeń? Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Widzimy się co dwa tygodnie, naprzemiennie w środy i czwartki, o godz. 18:00 w Idea Place przy pl. Solnym 15 we Wrocławiu (wejście obok restauracji Pumo di Puglia, przez przejście pod kamienicą). Daty najbliższych spotkań znajdziesz poniżej.

Przed zebraniem skontaktuj się ze Stefanem– opiekunem kandydatów i nowych wolontariuszy lub z Darią– p.o. koordynatora oddziału. Podpowiedzą Ci, jak do nas trafić i potwierdzą, czy spotykamy się stacjonarnie, czy zdalnie. Do zobaczenia! :)

Jednocześnie przypominamy, że Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci niezależnie od ich narodowości. Wśród naszych Podopiecznych znajdują się również dzieci z Ukrainy, a spodziewamy się, że ich liczba niebawem wzrośnie. Wobec tego poszukujemy także wolontariuszy, którzy biegle posługują się językiem ukraińskim i będą w stanie pomóc nam w kontaktach z dziećmi i ich rodzinami.

Jeśli interesujesz się działalnością naszej Fundacji na terenie województwa dolnośląskiego, zostań Przyjacielem o. Wrocław Fundacji Mam Marzenie.

Nadchodzące spotkania:

Brak nadchodzących spotkań

Aktualności

Nasi oficjalni wolontariusze