Pogodny wrześniowy dzień to nie jest idealny moment na spędzanie czasu w szpitalu, dlatego postanowiliśmy sprawić trochę radości naszemu Marzycielowi Kacprowi i odwiedziliśmy go z niewielkim upominkiem. Chłopiec bardzo ucieszył się z naszej wizyty i z wielkim entuzjazmem opowiadał o swoich zainteresowaniach. Kacper to ogromny entuzjasta piłki nożnej – uwielbia drużynę Manchester United oraz Roberta Lewandowskiego, który gra w Bayernie Monachium. Za namową mamy dodał również, że z Polaków to Fabiański jest jeszcze fajnym zawodnikiem. Kacper uwielbia również rozwiązywać krzyżówki, logiczne zagadki, łamigłówki – jest niesamowicie inteligentny i zaskakuje swoją wiedzą. Na szczęście jedna z wolontariuszek obecnych podczas spotkania również pasjonuje się piłką nożną i Kacper mógł swobodnie wymienić z nią poglądy odnośnie ulubionych piłkarzy, ich stylu gry i legendarnych akcji. Bez zastanowienia wskazali największe gwiazdy Manchesteru na przestrzeni ostatnich lat.

Chyba łatwo się domyślić, że marzenie chłopca musiało być związane chociaż trochę z piłką nożną. Bez zastanowienia zdradził nam, że najbardziej to by chciał polecieć na mecz Manchesteru United i spotkać się z drużyną, a w szczególności z napastnikiem Lukaku. Piękne marzenie – prawda?

Chcielibyśmy, żeby Kacper jak najszybciej mógł przybić piątkę ze swoimi idolami z Manchesteru United – zachęcamy Państwa do zaadoptowania jego marzenia!