Już 4 grudnia (od godziny 18:00) odbędzie się kolejna edycja Charytatywnego Kabaretonu Mikołajkowego organizowanego przez Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej.
Podobnie jak w zeszłym roku, będzie to wydarzenie, podczas którego będą zbierane pieniążki na spełnienie marzenia Marzyciela z katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. W tym roku jest nią Amelia, która marzy o wyjeździe do Disneylandu w Paryżu. W Kabaretonie wystąpią kabarety: Czwarta Fala z Kielc oraz katowicki Socratiron. Pomiędzy występami planowana jest aukcja, w czasie której będzie można wylicytować np. przejazd z kierowcą rajdowym. Przewidziany jest również drobny poczęstunek.

Impreza startuje 4 grudnia o godz. 18, odbędzie się ona w CKS Mrowisko (ul. Pszczyńska 85, Gliwice) i potrwa ok. 4 godziny. Po Kabaretonie zaplanowane jest After Party w Klubie Studenckim Zoom. Wstęp na Kabareton jest darmowy, ale będzie możliwość nabycia cegiełek za min. 10 złotych. Na After Party wstęp kosztuje 5 złotych. Wszystkie zebranie pieniążki z cegiełek, aukcji i After Party zostaną przeznaczone na realizację marzenia Amelki. Serdecznie zapraszamy!